ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Иди на страница 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии.
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение ИЗГОДНО. Туристическа ЕКИПИРОВКА в БЪЛГАРИЯ. Дискусии. Отговорете с цитат
Както се вижда от заглавието на темата в нея ще се дава актуална към момента информация за екипировка /раници, зимна и летна такава/ предлагана в магазините в България с добро съотношение цена-качество, такива на промоции и други изгодни предложения.

Правилата на форума: http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=11

Мерете екипировката!

Време е да докажем, че сме интелигентни европейци и можем да сме полезни и да дискутираме.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Сря Дек 21, 2011 1:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Ное 07, 2011 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Скиорски очила тип маска за зимно ползване от туристи в по-сурово време - http://ridespot.net/product.php?categoryID=264&rows=3

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Ное 28, 2011 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Todor написа:
Има някакви ски маски в Лидл по 20 лв. - идеално ми пасват с очилата отдолу. Изглеждат добри и доста "дишащи", имат EN......., но ме смущава ниската им цена?


Todor написа:
Smile освен това има очила от някакъв здрав пластик със сменящи се стъкла с различна UV защита и 3 години гаранция в чудесен калъф само за 15 лв.


_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Дек 12, 2011 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefansmail



Регистриран на: 13 Ное 2007
Мнения: 202
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Очилата в Лидл надхвърлиха очакванията ми - за 15лв. три чифта стъкла от които едните (жълтите) са с антифог , дръжките могат да свалят и да се сложи ластик , който е в комплекта , меката материя която уплътнява разстоянието между очилата и лицето също се сваля и и слага много лесно , твърд калъф + мек с който се лъскат стъклата ... и всичко това за 15лв Very Happy Как звуча като в рекламите а ?
Пон Дек 12, 2011 12:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
stefansmail написа:
Очилата в Лидл надхвърлиха очакванията ми - за 15лв. три чифта стъкла от които едните (жълтите) са с антифог , дръжките могат да свалят и да се сложи ластик , който е в комплекта , меката материя която уплътнява разстоянието между очилата и лицето също се сваля и и слага много лесно , твърд калъф + мек с който се лъскат стъклата ... и всичко това за 15лв Very Happy Как звуча като в рекламите а ?

Снимка нещо?

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Дек 12, 2011 12:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Ако може някой който си ги е купил тези от Лидъла да ги пробва със скиорска(бандитска) маска за да каже дали се запотяват стъклата.
С двойни плаки ли са или не?
Не можах да разбера.
Ако са с единични то е ясно че ще се запотяват като сложиш нинджа шапката.

Да ти кажа и с двойните пак си се запотяват и то много по-маркови очила.От значение е "нинджата".Направените маски са с подходящ отвор(цепка) И за носа, не само за очите. Wink По този начин топлият въздух не се набива директно в отдушниците на очилата отдолу и потенето се свежда на минимум.
А пък маската от ЛИДЪЛ за тая цена, няма как да не си струва...кво им плащаш?
Пон Дек 12, 2011 7:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefansmail



Регистриран на: 13 Ное 2007
Мнения: 202
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Не са с двойна плака но са с "антифог"обработка което означава , че когато им дъхна Laughing не се запотяват за разлика от другите два чифта плаки , които си се запотяват както всички други. Предполагам , че ще се държат добре и със нинджа шапката.
Не ми се занимава да ги снимам , най-добре ги вижте в каталога на Лидл тук:
http://www.uchilishtezajeni.com/promocii-i-akcii/lidl-lidl-za-vas-katalog-broshura-08-12-2011-14-12-2011
Пон Дек 12, 2011 7:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Взех си очилата от Лидл, понеже бяха в залепена опаковка, накарах служител да ми я отвори, за да ги разгледам. Доста труд положих да сменя стъклата, иначе ми харесват, като ги тествам в снега мога да кажа повече, но с най-тъмните стъкла мисля няма да има проблем. За тези пари комплекта е уникален, най-малкото твърдата калъфка си струва 15лв, да не говорим за всичко вътре Wink
Ето снимка : http://store.picbg.net/pubpic/5D/FA/7317565da66d5dfa.JPG
Вто Дек 27, 2011 2:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
раница SALEVA SUMMIT 36

ползвам 30л вариант
препоръчвам
Съб Фев 18, 2012 6:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Гледам лУидл ще пуска интересни неща за туризъм от другата седмица, предлагам ако някой има от тези продукти да сподели мнение, за да знаем дали да се възползваме или не. Както се разбира от темата, аз имам очилата и съм повече от доволен за тази цена.

Ето самата промоция : http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=15175

Сега се чудя за клещите "много в едно", ще погледна чорапите, палатката, чудя се да препоръчвам обувките на приятели..... Smile
Пон Мар 26, 2012 4:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Имам два чифта такива чорапи от лидл- стават, със сигурност са по-добре от най-обикновените от пазара.
Пон Мар 26, 2012 5:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
lz1gjd



Регистриран на: 30 Мар 2011
Мнения: 98

Мнение Отговорете с цитат
Ехе, това от другия понеделник ли ? Със сигурност ще си взема най-малкото още няколко чифта чорапи. Миналата година си взех един и много съжалявам, че ... не си взех повече.
Пон Мар 26, 2012 8:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
coyota



Регистриран на: 07 Фев 2012
Мнения: 12

Мнение Отговорете с цитат
колеги какво ще кажете за бинокъла Smile
Вто Мар 27, 2012 1:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Бинокъла е много добре.
Вто Мар 27, 2012 3:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1gjd



Регистриран на: 30 Мар 2011
Мнения: 98

Мнение Отговорете с цитат
Нека някой ако е тествал бинокъла да изкаже мнение. На мен ми допадна като изработка, има корекция за диоптър но ми се струва че увеличението не е много голямо, но не мога да кажа със сигурност не съм много компетентен по въпроса тъй като не съм ползвал много много бинокли. Единствено един NIKON и един руски мисля и при тях по спомен увеличението бе доста по-впечатляващо...

П.П. Аз си взех чифт туристически обувки от днешната промоция на LIDL, които за парите си (39лв) мисля че са повече от добре http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_15181.htm : . Не бих тръгнал сериозен преход с тях, но за близкия Сливенски балкан са повече от идеални. "Трекинг" чорапите не ми харесват колкото миналогодишните, но все пак си взех няколко чифта.
Пон Апр 02, 2012 2:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 1 от 21

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov