ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
С устрем към вр.Конгур и вр. Радомир и обратно

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
С устрем към вр.Конгур и вр. Радомир и обратно
Автор Съобщение
vic33



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 5
Местожителство: Teteven/Sofia

Мнение С устрем към вр.Конгур и вр. Радомир и обратно Отговорете с цитат
Това бе първият ми поход за тази година. Стигайки до заветната цел вр.Радомир почувствах истинско удовлетворение, вдъхновение и свобода. Благодаря най-вече на моят приятел Иван, че пое инициативата за този трекинг и че не се отказа, въпреки трудностите по пътя Smile
Представям ви малко снимки от прехода!











Поглед на запад









още снимки тук

https://plus.google.com/photos/118434616758309902523/albums/5754203495885298161

целия фото пътепис:

http://vkyleva.blogspot.com/2012/06/blog-post.html


Последната промяна е направена от vic33 на Нед Юни 17, 2012 11:56 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Пет Юни 15, 2012 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за споделените гледки!

Само да вметна. На първата снимка не се вижда в. Конгур. Това, което се вижда е местността Истибей, или най-източните ниски привършия на Беласица. Самият Конгур остава силно вдясно извън кадъра.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Юни 15, 2012 1:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vic33



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 5
Местожителство: Teteven/Sofia

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Благодаря за споделените гледки!

Само да вметна. На първата снимка не се вижда в. Конгур. Това, което се вижда е местността Истибей, или най-източните ниски привършия на Беласица. Самият Конгур остава силно вдясно извън кадъра.


Съгласна съм и внасям поправката! Благодаря!
Пет Юни 15, 2012 5:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор



Регистриран на: 09 Юни 2012
Мнения: 100
Местожителство: Петрич

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления за чудесните снимки!
Съб Юни 16, 2012 12:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vic33



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 5
Местожителство: Teteven/Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Тодор написа:
Поздравления за чудесните снимки!


Благодаря!
Съб Юни 16, 2012 1:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elena



Регистриран на: 11 Юни 2009
Мнения: 134
Местожителство: Г.ДЕЛЧЕВ

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно ходене и чудесни гледки! Clap
За колко часа направихте прехода от хижа Конгур до върховете и обратно, има ли достатъчно вода по пътя, смятаме в скоро време да направим този маршрут.

_________________
В ПЛАНИНАТА Е КРАСОТАТА НА ЖИВОТА.
Пон Юни 18, 2012 10:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес MSN Messenger
vic33



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 5
Местожителство: Teteven/Sofia

Мнение Отговорете с цитат
elena написа:
Чудесно ходене и чудесни гледки! Clap
За колко часа направихте прехода от хижа Конгур до върховете и обратно, има ли достатъчно вода по пътя, смятаме в скоро време да направим този маршрут.


Честно да ти кажа, доста спирахме по пътя, но с добро темпо и по-кратки почивки 3.30 - 4 часа отиване до вр. Радомир (х.Конгур - вр.Конгур - 1.40 - 2 ч; вр. Конгур - вр. Радомир - 2 ч), връщането беше доста бързо.. Вода има м/у двата върха, но ако не минаваш по зимния маршрут (през билото) и мисля че преди първия връх.

Имаше един ентусиасти преди нас... Те бяха тръгнали от Петрич в 7 сутринта, ходили са до Радомир и към 20 вечерта са били в Петрич... но за нас беше малко непосилно, затова нощувахме в бившата застава.
Вто Юни 19, 2012 8:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Antoon



Регистриран на: 25 Сеп 2007
Мнения: 425

Мнение Отговорете с цитат
Преди години, като спах на х.Конгуро имаше няколко леки коли (аз се качих пеша). Понеже трябва да водя едни хора, дето хем не могат да се качат от долу, хем не искат да спят на хижата, въпросът ми е имаше ли и сега леки коли на хижата, т.е. проходим ли е пътят до там за нормална кола?
Вто Юни 19, 2012 11:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vic33



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 5
Местожителство: Teteven/Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Antoon написа:
Преди години, като спах на х.Конгуро имаше няколко леки коли (аз се качих пеша). Понеже трябва да водя едни хора, дето хем не могат да се качат от долу, хем не искат да спят на хижата, въпросът ми е имаше ли и сега леки коли на хижата, т.е. проходим ли е пътят до там за нормална кола?


Малко след отбивката за х. Беласица асфалтът свършва и започва черен път.... на места е доста стръмно и поизорано. Не е невъзможно, но ако не сте с високопроходима кола поне да не е ниска и нова... ако ме разбираш
Вто Юни 19, 2012 12:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov