ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Из Мальовишка Рила 02.06.2007 г.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Из Мальовишка Рила 02.06.2007 г.
Автор Съобщение
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Из Мальовишка Рила 02.06.2007 г. Отговорете с цитат
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=turizym&Number=1947409389&page=0&view=collapsed&sb=5&part=
Нед Юни 03, 2007 9:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Punk Много добре! Cool Успя да се откачиш от пустата работа най-накрая!
Нед Юни 03, 2007 11:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Супер, за един ден какво повече!
Пон Юни 04, 2007 3:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Много добро ходене сте направили, проследих ви маршрута по картата, хич не е малко пътя. Аз на другия ден ходих до 7-те езера, но беше нестабилно времето за съжаление. Виж, като спрат тези порои, определено ще се опитам да мина по тези места Very Happy
Сря Юни 06, 2007 6:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Да наистина си беше супер, не бях качвал другите купени като изключа Големия досега и наистина останах много доволен. Дидо, ако ти се скита из Рила този уикенд драсни, че ни ми се ходи сам, а засега така се очертава. Разбира се това се отнася и за всеки, който иска да се разходи за два дена в планината. Маршрутът ми е следният:
събота- кв.Бистрица-Черни връх-хижа Иван Вазов
неделя- хижа Иван Вазов- Езерата- Говедарци (като слизането може и другаде да е)
Чет Юни 07, 2007 8:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Абе в колебание съм голямо да ти кажа. По-рано писах, че се замислям да дойда. Времето обаче е калпаво, онзи район държи много влага и облаци, някак си не ми се ходи в мъзга до шия, без да се види нищо наоколо ...
Чет Юни 07, 2007 10:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е нищо де, другият път Laughing .... Тя Рила няма да избяга.
Чет Юни 07, 2007 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Така разбира се Smile
Пет Юни 08, 2007 2:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov