ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Зов за помощ - изгубена чантичка с документи, ключове, тел..

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Зов за помощ - изгубена чантичка с документи, ключове, тел..
Автор Съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Зов за помощ - изгубена чантичка с документи, ключове, тел.. Отговорете с цитат
Здравейте!

За съжаление пиша по не особено приятен повод.

В момента съм на хижа Добрила в края на седмия си ден от така бленувания преход Ком-Емине. Всичко вървеше съвсем по план до днес, когато при прехода от х.Ехо до х. Добрила си загубих черна кожена чантичка с всичките ми лични документи, ключове, мобилен телефон, планинската ми застраховка, сумата пари е без значение - нея съм я отписал. Свързах се с Ехо - нищо, с Дерменка също. Надеждата ми е някой да я е оставил на Коза стена, но с тях не можах да се свържа.

Надявам се да ме разбирате но в момента съм просто в безтегловност. Не мога да допусна, че преходът ми, мечтата ми може да свърши по такъв нелеп начин. Мисля много какво да правя и по всяка вероятност ще продължа, защото съм в добра форма и защото не виждам кога пак ще мога да го направя.

Все пак ако някой чуе нещо, каквото и да е - моля обадете се на 0887 181991 - Тихомир. Пак повтарям - парите не ме интересуват, който я немери да ги счита за подарък. Но останалаите неща са (почти) целия ми живот.

Благодаря!
Пет Авг 03, 2012 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bubo



Регистриран на: 25 Юли 2012
Мнения: 50

Мнение Отговорете с цитат
Имам един приятел,който е някъде зад теб/ако не се лъжа/ по маршрута ком-емине.Ще му звъна още сега и ще го предупредя да се оглежда,за черна кожена чантичка.Това е от мен,може и да имаш късмет,но знаеш вероятността е малка.
Съб Авг 04, 2012 9:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Явно чудеса се случват не само по Коледа...

В събота по тъмно тръгнах и се върнах на Ехо. Оставих си телефона във всички хижи по пътя, спирах всички хора, с които се разминавах но нищо.

В неделя сутринта се замислих трезво върху нещата. Спирах веднъж в петък между Ехо и Козя стена да се обадя по телефона и си отварях раницата точо там, където ми беше чантичката. Върнах се по трака на ГПС-а в предполагаемото време и видях къде съм стоял на място за няколко минути - под вр. Маркова ливада, малко преди да се раклони пътеката при табелата "да не се рискува". Намерих го мястото с точност до 10м, хвърлих багажа и се спуснах в хвойната под пътеката. След няма и 5 мин..... чудо! Чантичката ми лъсна в хвойната. Не можете да си представите еуфорията, в която изпаднах. Виковете ми сигурно са накарали всички диви обитатели да се скрият в най-тъмните места Smile

Вчера вечерта ссе върнах отново на Добрила и днес си дадох почивка, че ми се насъбра в повече последните 2-3 дни. Навъртях едни 70км отгоре и изостанах с 3 дни от плана, но утре продължавам и само края на света може да ме спре!
Пон Авг 06, 2012 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение вси4ко е добре , когато заваршва добре :-)) радвам се з Отговорете с цитат
Tito написа:
Явно чудеса се случват не само по Коледа...

В събота по тъмно тръгнах и се върнах на Ехо. Оставих си телефона във всички хижи по пътя, спирах всички хора, с които се разминавах но нищо.

В неделя сутринта се замислих трезво върху нещата. Спирах веднъж в петък между Ехо и Козя стена да се обадя по телефона и си отварях раницата точо там, където ми беше чантичката. Върнах се по трака на ГПС-а в предполагаемото време и видях къде съм стоял на място за няколко минути - под вр. Маркова ливада, малко преди да се раклони пътеката при табелата "да не се рискува". Намерих го мястото с точност до 10м, хвърлих багажа и се спуснах в хвойната под пътеката. След няма и 5 мин..... чудо! Чантичката ми лъсна в хвойната. Не можете да си представите еуфорията, в която изпаднах. Виковете ми сигурно са накарали всички диви обитатели да се скрият в най-тъмните места Smile

Вчера вечерта ссе върнах отново на Добрила и днес си дадох почивка, че ми се насъбра в повече последните 2-3 дни. Навъртях едни 70км отгоре и изостанах с 3 дни от плана, но утре продължавам и само края на света може да ме спре!

Чет Авг 09, 2012 10:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elendro



Регистриран на: 24 Фев 2009
Мнения: 25

Мнение Отговорете с цитат
Успех ти желая и крепко здраве!
Чет Авг 09, 2012 4:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Щом това не те е спряло-виждам те овъргалян в еминските водорасли!!!Успех иии...аве-УСПЕХ!!!!
Чет Авг 09, 2012 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov