ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
хижарите на х.Иван Вазов

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
хижарите на х.Иван Вазов
Автор Съобщение
kumchovalcho



Регистриран на: 03 Сеп 2012
Мнения: 3

Мнение хижарите на х.Иван Вазов Отговорете с цитат
...За по-запознатите с обстановката на тази хижа - вече тотално и окончателно хижата се е превърнала в наркоманско свърталище, където самият "хижар-гуру" може да ви боцне с 2 кубика конска упойка, за са станете "духовни" и да се освободите от "кастрациите" си. Помислете си дали ви се ходи там. С най-добри пожелания,

Кума


Последната промяна е направена от kumchovalcho на Пон Сеп 03, 2012 11:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Сеп 03, 2012 4:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bubo



Регистриран на: 25 Юли 2012
Мнения: 50

Мнение Re: хижа Иван Вазов Отговорете с цитат
kumchovalcho написа:
За по-запознатите с обстановката на тази хижа - вече тотално и окончателно хижата се е превърнала в наркоманско свърталище, където самият "хижар-гуру" може да ви боцне с 2 кубика конска упойка, за са станете "духовни" и да се освободите от "кастрациите" си. Помислете си дали ви се ходи там. С най-добри пожелания,

Кума

бях в началото на юли там и да ти кажа нищо такова не забелязах...а такива неща ги забелязвам.Хижата си е екстра,има добра храна и хижара е добър и отзивчив човек.Не пишете глупости...
Пон Сеп 03, 2012 4:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Никога не съм виждал хижаря да се дрогира или дори да ми е изглеждал дрогиран.
Това са пълни глупости. Даже бих го нарекъл клевета.
За такова нещо човека може да те осъди по наказателния кодекс.
Искаш ли да ти изпратя по кой член?
Пон Сеп 03, 2012 5:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
kumchovalcho



Регистриран на: 03 Сеп 2012
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
знам за какво говоря, стоя си зад думите и бих свидетелствал в съответните инстанции
това съобщение беше с цел да предупреди туристите за атмосферата горе
нямам намерение да се впускам в словесни и форумни битки, който иска да вярва, който не - да вади член Wink
Пон Сеп 03, 2012 5:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bubo



Регистриран на: 25 Юли 2012
Мнения: 50

Мнение Отговорете с цитат
kumchovalcho написа:
знам за какво говоря, стоя си зад думите и бих свидетелствал в съответните инстанции
това съобщение беше с цел да предупреди туристите за атмосферата горе
нямам намерение да се впускам в словесни и форумни битки, който иска да вярва, който не - да вади член Wink

добре де...разкажи тук какво си видял...
Пон Сеп 03, 2012 6:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Виждал съм всякакви хора, които не харесват Венци, защото си купи навремето хижата. Даже едни бяха тръгнали да го стрелят навремето и по този повод съм настроен малко скептично към таквиа изказвания.
Отделно от това никога не съм ставал свидетел на такова нещо, нито мои познати или техни познати също не са ставали свидетели на нещо такова.
Това което казваш е сериозно обвинение, надявам се си даваш сметка.
Ако е вярно, значи лошо и доста жалко. Но човек си остава невинен до доказване на противното.
Затова подкрепи тезата си с нещо? Ти даже не си с твоето име а с псевдоним.
На всичкото отгоре се регстрираш сега във форума и само за да ни предупредиш????
Още пърият ти пост е да обвиниш някого.
Благодаря за загриженоста но такива случай, като твоя, да се скриеш зад ника си, за да оплюеш някого, колкото искаш из форумите.
Или си напиши името и си сложи снимката и тогава говори такива неща или просто си изтрии акаунта, защото не ни се слушат глупости.


Последната промяна е направена от Emil на Пон Сеп 03, 2012 8:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Сеп 03, 2012 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
bubo



Регистриран на: 25 Юли 2012
Мнения: 50

Мнение Отговорете с цитат
Охооо...Венци си е купил хижата/това не го знаех/...ясно.
Стига сме обръщали внимание на глупости...хижата в действителност е едно приятно място,където всеки планинар може да отдъхне,да спи на топло и сухо и да похапне вкусна храна...

Пон Сеп 03, 2012 7:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Мерси на модераторите, че преместиха темата.

Само да допълня нещо към предния си отговор.

С анонимност зад думи не се стои.
Зад думите си стои, някой който е ясно кой е. Има име, снимка или е достатъчно стар член на форума и другите знаят, кой е той от снимки и трипове и т.н.
Зад думите си мога да кажа, че стоя аз например.
Това че твърдиш, че можеш да свидетелстваш пред съответните инстанции, какво чакаш? Да те поканят?
Направо сезирай лично полицията или прокоратурата.
Пон Сеп 03, 2012 8:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Kumchovalcho си изтри коментарите.
Така направи и в псс-арския форум, където също му беше първо мнение.
Аман от страхливци сийрджии, който само информират и пускат мухи на другите, обаче ако опре до това те да действат, дим да ги няма.
Кумчовълчото ако е прав за това, което твърди, че е видял, вече е в нарушение на закона, понеже по закон е длъжен да уведомиш съответните органи веднага.

Незнам дали модераторите да не да добавят в правилата на форума пояснения, като съвети, че преди да плюеш и да се опиташ да съсипеш живота на някого, да е ясно кой си. И да не го правиш с първото си мнение, веднага след като си се регистрирал. Така поне като се появи поредния герой от детска приказка, направо да му постваме линка към правилата и да не се занимаваме с него. Аз бая гледни точки изписах, така че може да се спретне едно обяснение.

Иначе си е поредната простотия, на някой, който явно има друга цел и интереси. Така наречената Hidden Agenda. Very Happy Гледам, че периодично се появяват такива индивиди, като си мислят, че тук е форум, където просто можеш анонимно да оплючеш всеки един спокойно и безнаказано и после никога повече да не влезеш.

И аз пиша критики, но не обвинявам в престъпление конкретен човек. Ако го направя ще си поема цялата отговорност и ще мога да го докажа.

Хау Very Happy
Вто Сеп 04, 2012 10:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
kumchovalcho



Регистриран на: 03 Сеп 2012
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
там е работата че мога и да ги докажа но не ми се иска да стигам до там, оставям високопланинския боклук да си кисне в собствен сос, обкръжен от хора които ама представа си нямамт за какво става дума, успехи и наслука
Вто Сеп 04, 2012 11:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Абе човек, научи се да се изразяваш точно и ясно.
Кой/кои е/са "високопланинския боклук" и кой/кои е/са го обкръжили?
Нищо не ти се разбира от недомлъвките.
Ако имаш предвид някой конкретен, го кажи конкретно.
Ако имаш предвид всички ходещи там, много си се объркал.
Ако имаш предвид всички планинари по принцип, направо си загазил, като разберат Very Happy

Аз там съм ходил с безброй деца с родителите им. Смяташ ли, че ще си заведем децата някъде, където е наркомански дом?
А смяташ ли, че ПСС-арите ще си правят сбирки там ако реномето на хижата не е добро? Те също бяха с децата си.
А смяташ ли, че хижаря отглежда двамата си племенника, които лятото са горе, а сега ще отглежда детето, което чака в такава обстановка?

Не е истина просто, какви глупости наговори.
Казах ти, длъжен си да информираш полицията и после да докажеш какво си видял, щом го твърдиш.
Така че не си губи времето ами действай.
Вто Сеп 04, 2012 11:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение На хижа "Иван Вазов" всичко е спокойно! Отговорете с цитат
Преди месец спахме три вечери там. Все пак имам собствени впечатления от този престой.

За мен Венци и зет му са свестни и отзивчиви хора! С добри впечатления останах пак от всички, които работиха горе и това лято.
Нещата отстрани все изглеждат лесни, но на тази височина не са!
Джипът им стои отсреща на високото до Винтчето, а оттам надолу са конете и те.

Най-голям проблем за хижата си остава ВЕЦ-а. Старите тръби са се пукали непрекъснато, а ремонта е скъп.
Венци е загрижен като собственик, сподели планове и идеи, но за нови тръби и подмяната им му трябват много пари.
Докато бяхме там започнаха да правят разширението на втория етаж на хижата, откъм Дамга.
Миналата есен също са направили доста подобрения на сградата.

Както се вижда, хората горе имат работа и грижи, а нататък е лесно да се говори анонимно!

За да завърша ведро: Венци ще става татко! Буда тръгва тази есен на училище.
На Гая и е по-забавно лятото горе, отколкото в Дупница, а племенницата на Венци вече е пораснало и хубаво момиче.

Хората работят, отглеждат децата си и се справят добре с пълната хижа в края на седмицата!

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Вто Сеп 04, 2012 2:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov