ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
яке, панталон Trimm
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
яке, панталон Trimm
Автор Съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Momchil написа:
Предложението на igurbev е съвсем уместно,ако наистина панталона е софтшел. Нямам представа каква би била ролята на пълен цип в софтшел паталон и дали има това връзка с котките защото котки никога не съм ползвал.


Аз имам софтшел с цели ципове, не виждам причина софтшела да няма ципове и той Rolling Eyes Удобно е за събуване, удобно е като стане горещо...
Колкото до котките... въпросният мой панталон е подсилен с кордура от вътрешната страна на крачолите долу... което не попречи да го разпоря на 2 санта от нея, над гетата... Confused

В тоя ред на мисли, я дайте акъл къде да го занеса да му теглят един шев Laughing


Иво, оглеждай в секънд хенд магазините, ако нямаш средства за нов панталон... шансът да изскочи нещо не е малък Wink Все ще е по-добре от анцуг!
Чет Ное 08, 2012 12:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:

Е тези никак не са лоши:
http://www.ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1664
Аз съм с такива вече две зими и за парите си са повече от добри. (Освен това за мен лично ми е трудно да се престраша да дам повече пари за зимен панталон, като знам как се разпарят с котките - в тази връзка съветът ми е да се стремиш към нещо с по възможност по тесни крачоли)

Иван Гърбев е прав за крачолите на панталона Excel на Trimm. Долу са като кюнци и т.нар. вътрешни гети не обхващат плътно обувката. Демек в сняг задължително трябва да се носят с гети.


Stefak написа:
за продуктите на Trimm, трета година съм с този http://ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1347 не е мръднал ,отвътре е с някаква мембрана и вятъра не се усеща,дишащ е
..................................................


Аз имам два панталона Montero на Trimm. Имат малка разлика в материята. Единият съм го купувал през 2009 г. (ако се не лъжа), а другият през 2011 г. (понеже онзи ми стана широк Laughing ). Първият беше с по гладко лице на материята и май към етикетите имаше и показатели за мембрана Triguard (8000 мм. / 5000 мм.). В сайта чехите пишеха същото. При втория панталон лицето е малко по-грапаво и вече го няма етикета Triguard (8000 мм. / 5000 мм.), както и това на сайта. И с двата панталона ме е валял среден по сила дъжд за около час и се представиха доста добре.


Последната промяна е направена от ivailo.hr на Чет Дек 06, 2012 8:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Ное 08, 2012 6:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:

Иван Гърбев е прав за крачолите на панталона Excel на Trimm. Долу са като кюнци и нямат т.нар. вътрешни гети, както и велкро за регулация на ширината на крачола при глезена. Демек в сняг задължително трябва да се носят с гети.

Нямах нищо подобно предвид. Панталоните на Трим са си ОК, естествено с гети при повече сняг. Мисълта ми беше, по принцип, че ако панталоните са ти широки и стърчат в участъка над гетите и коляното, шанса да ги разпориш точно там с котките е сериозен по очевидни причини.
Чет Ное 08, 2012 11:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
ivailo.hr написа:

Иван Гърбев е прав за крачолите на панталона Excel на Trimm. Долу са като кюнци и нямат т.нар. вътрешни гети, както и велкро за регулация на ширината на крачола при глезена. Демек в сняг задължително трябва да се носят с гети.

Нямах нищо подобно предвид. Панталоните на Трим са си ОК, естествено с гети при повече сняг. Мисълта ми беше, по принцип, че ако панталоните са ти широки и стърчат в участъка над гетите и коляното, шанса да ги разпориш точно там с котките е сериозен по очевидни причини.


че ти успяваш ли да си вдигаш крака до над гетите ?

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Пет Ное 09, 2012 12:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ferdi_mruvkata написа:
че ти успяваш ли да си вдигаш крака до над гетите ?

Не си тествал това предназначение на котките явно Smile Работата е там, че ти всъщност не си късаш панталоните при нормално ходене, ни пък когато внимаваш как ще ги забиеш върху леда. Най-често това става когато крака ти пропадне в преспа, залиташ, губиш равновесие, прас и си готов.
Пет Ное 09, 2012 12:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov