ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Над облаците край Саръяр - след края на света

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Над облаците край Саръяр - след края на света
Автор Съобщение
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Над облаците край Саръяр - след края на света Отговорете с цитат
Така дългоочакваният край се оказа пълна измама Smile. Началото на скайп кореспонденцията с колегата-планинар Пламен обаче, зароди масивна серия от преходи по красиви места, както и неясното нездравословно състояние, в което изпаднах в резултат на това Smile. Едно беше ясно - кракът ми, който ме боли непрекъснато в последно време, няма да се оправи скоро. Спонтанно, в последния момент решихме да осъществим преходът, който замисляхме в последно време. Да полазим местност над Казанлък и околните върхове. Така рано рано, с Катя му се изсипахме пред магазинчето в Казанлък, където го хванахме в опити да забърква чай Smile.
















Преживяното: http://martinpetrov555.blogspot.com/2012/12/blog-post_24.html

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Пон Дек 24, 2012 5:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Драка



Регистриран на: 23 Дек 2012
Мнения: 103
Местожителство: Казанлък/София

Мнение Отговорете с цитат
Хубава разходка до Жълти бряг. Бая сняг падна в Енинска планина, като гледам има повече сняг от южните склонове на Калоферската. Аз днеска се разкарвах в района (на по-ниско) и снегът доста се е постопил обаче.
Пон Дек 24, 2012 6:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Голяма красота Very Happy
Аз от 1-ви дек не съм ходил никъде и само цъкам докато разглеждам ..... и всичко ми се услажда. Very Happy
Пон Дек 24, 2012 6:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
ЕЕ ходили сте на моята"почивна станция" Very Happy отдавна не съм я посещавал....близо месец Laughing Пламен ми е звънял същия ден-трябва да сте били заедно ама съм бил безобхватен...ние бяхме на Морулей...
Пон Дек 24, 2012 6:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
ЕЕ ходили сте на моята"почивна станция" Very Happy отдавна не съм я посещавал....близо месец Laughing Пламен ми е звънял същия ден-трябва да сте били заедно ама съм бил безобхватен...ние бяхме на Морулей...


Видяхме стихотворенията, даже ги снимахме Smile

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Вто Дек 25, 2012 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Plamen К



Регистриран на: 03 Май 2011
Мнения: 832
Местожителство: Казанлък

Мнение Отговорете с цитат
Честита Коледа на всички!
Ей Мартине, те станали хубави снимките, пък ти се притесняваше, че нямало достатъчно светлина и видимост. Smile
Пожелавам ти с настъпването на дванайсетия час на 31 декември 2012 всички физически и прочее болки да си останат в старата година! Smile

И аз щраках там: снимки


Последната промяна е направена от Plamen К на Чет Дек 27, 2012 7:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Дек 27, 2012 7:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Снимките са много яки!
Чет Дек 27, 2012 7:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно, Балкана го има и след края на света! BG

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Дек 29, 2012 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение тука има-тука няма-де го снега?? Отговорете с цитат
Снега на върха е само около 50см. а до Ясова поляна е съвсем чисто...на връщане-по юго-източния ръб се е задържал повечко-до седловната Ушите/Селченски уши/,но общо взето и там е намалял и е бетониран...
Пон Дек 31, 2012 9:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Re: тука има-тука няма-де го снега?? Отговорете с цитат
fena73 написа:
Снега на върха е само около 50см. а до Ясова поляна е съвсем чисто...на връщане-по юго-източния ръб се е задържал повечко-до седловната Ушите/Селченски уши/,но общо взето и там е намалял и е бетониран...


Тъкмо понабрахме скорост, а то взе че се стопи! Smile Ще навали нов догодина, а дотогава много здраве, щастие, късмет, незабравими мигове желая на всички колеги тук през новата година! Наздраве!

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Пон Дек 31, 2012 12:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov