ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Някакви евтини обувки за зимни условия?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Някакви евтини обувки за зимни условия?
Автор Съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
itilien написа:
A всъщност какви са им цените, на сайта няма


Трампа и останалите модели с подобна подплата са около 100лева , но има и други в рамките на 55-60 лева

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Чет Яну 03, 2013 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
itilien



Регистриран на: 10 Юли 2007
Мнения: 84
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пробвах трампа. Най-малкия номер, който имаха беше 43. Обух ги с едни средно дебели планинарски чорапи и едни бабешки вълнени. За топлене топлеха наистина много. Но усещането при ходене беше малко странно. Първо, явно 43 номер ми идваше малко голям, защото имаше бая мегдан отпред пред пръстите ми.. но пък ми се мърдаше крака малко. После, при всяко стъпване имаше странно усещане в задната част на обувката, сякаш се прегъва някъде отзад зад петата. Отделно сякаш подметката изглежда доста тъничка в предната си част. След има няма 7-8 минути, сякаш чорапите ми се навлажниха. За стоене на едно място сто процента това нещо е много добро. Но ми е трудно да преценя дали ще мога да извървя 15 км без да ми се скапят краката или да плувнат във вода. Стоителните араукан няма май как да ги тествам, защото магазина в красно село работел до 6, а през почивните дни почивал.
Пет Яну 04, 2013 9:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
itilien написа:
Пробвах трампа. Най-малкия номер, който имаха беше 43. Обух ги с едни средно дебели планинарски чорапи и едни бабешки вълнени. За топлене топлеха наистина много. Но усещането при ходене беше малко странно. Първо, явно 43 номер ми идваше малко голям, защото имаше бая мегдан отпред пред пръстите ми.. но пък ми се мърдаше крака малко. После, при всяко стъпване имаше странно усещане в задната част на обувката, сякаш се прегъва някъде отзад зад петата. Отделно сякаш подметката изглежда доста тъничка в предната си част. След има няма 7-8 минути, сякаш чорапите ми се навлажниха. За стоене на едно място сто процента това нещо е много добро. Но ми е трудно да преценя дали ще мога да извървя 15 км без да ми се скапят краката или да плувнат във вода. Стоителните араукан няма май как да ги тествам, защото магазина в красно село работел до 6, а през почивните дни почивал.


Ето защо обувки не е препоръчително да се купуват от нета - може, но трябва да имаш луд късмет за да ти паснат Wink.

п.с. Впрочем ако намериш удобни зимни обувки, подходящи и за 15 км асфалт Shocked ,и за газене на дълбок сняг, и за стоене на едно място при минусови температури, да не запарват(т.е. да са дишащи), да могат да се обуват и с дебели вълнени чорапи, да са евтини........... - като нищо ще спечелиш някоя престижна международна награда Laughing . Или най-малкото ние тука от форума трябва да те водим на кръчма Croc......

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Пет Яну 04, 2013 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
itilien



Регистриран на: 10 Юли 2007
Мнения: 84
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Почвам да си мисля за варианта да нося 2 чифта - с моите си планинарски да вървя, а като се позастоя на едно място да съм с такива ботушки. Само дето не знам как ще си завлека всичкия багаж Smile))[/img]
Съб Яну 05, 2013 1:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
pepyZX5



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 59
Местожителство: SOFIA

Мнение Отговорете с цитат
[quote="itilien"]Почвам да си мисля за варианта да нося 2 чифта - с моите си планинарски да вървя, а като се позастоя на едно място да съм с такива ботушки. Само дето не знам как ще си завлека всичкия багаж Smile))[/img][/qu
Отиди в http://outsider-bg.com/ и си вземи някой пласмасови 2-ра ръка Wink
Съб Яну 05, 2013 10:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov