ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Някой пазарувал ли е от Telemark Pyrenees?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Предишната тема
Следващата тема
Някой пазарувал ли е от Telemark Pyrenees?
Автор Съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Някой пазарувал ли е от Telemark Pyrenees? Отговорете с цитат
Сайта предлага доставка:
- експресна
- стандартна
- икономична

Някой ползвал ли е сайта и коя доставка за колко време пристига?

Досега не съм пазарувал от чужбина по този начин и ми е малко странно Smile , да не сбъркам нещо.
Видях, че трябва да се регистрирам в сайта и тогава предполагам следва плащане?
Ако някой го е ползвал нека обясни като на прост човек Smile, ще ми бъде от полза.

Иначе съм си харесал това
Съб Яну 05, 2013 2:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Йосарян написа:
Сайта предлага доставка:
- експресна
- стандартна
- икономична

Някой ползвал ли е сайта и коя доставка за колко време пристига?

Досега не съм пазарувал от чужбина по този начин и ми е малко странно Smile , да не сбъркам нещо.
Видях, че трябва да се регистрирам в сайта и тогава предполагам следва плащане?
Ако някой го е ползвал нека обясни като на прост човек Smile, ще ми бъде от полза.

Иначе съм си харесал това


Дай линк към страницата на самия продукт, а не към твоята shopping cart - ние няма как да я видим Wink .......

Иначе доста хора съм чувал да пазаруват от този сайт - надежден е. Тъй като не приема плащане с Paypal, трябва да имаш дебитна или кредитна карта Visa, MasterCard и т.н – сайта е посочил начините за разплащане. Това , което трябва да направиш ти , е да си избереш продукта и да следваш инструкциите за плащане . Попълваш коректно полетата маркирани с червена звездичка и така......Накрая ще попълниш полетата с номерата на банковата карта и ще потвърдиш плащането(никога никъде не трябва да попълваш пин -кода на картата Exclamation ). Това е много накратко и лаишки описано Wink !Оттук нататък твоя си е отговорността в кои сайтове предоставяш лични данни , данни за номерата на банковите си карти и т.н. Ако смяташ да пазаруваш онлайн, трябва да почетеш повечко - има тонове информация по темата, ползвай Гугъл Wink . В общи линии пазаруването по-този начин( и особено чрез Paypal) e много по-надеждно откъм потребителска защита, отколкото в който и да е мол в БГ-то Wink

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Съб Яну 05, 2013 4:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Сайта е този http://www.telemark-pyrenees.com/en/brands

Благодаря ти. Явно ще трябва да се поинтересувам за онлайн пазаруването.

Само още три въпроса Very Happy - разбрах за пин кода Very Happy , все пак логично е, та въпроса ми е как те ще изтеглят цената на продукта, който купувам, без аз да съм потвърдил чрез пин кода че картата е моя, че одобрявам плащането? Номера на картата достатъчен ли е за да ми теглят пари от картата? А как да съм сигурен че няма да изтеглят повече или в последствие във времето да пият бира за моя сметка Smile
Съб Яну 05, 2013 7:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Йосарян написа:
Сайта е този http://www.telemark-pyrenees.com/en/brands

Благодаря ти. Явно ще трябва да се поинтересувам за онлайн пазаруването.

Само още три въпроса Very Happy - разбрах за пин кода Very Happy , все пак логично е, та въпроса ми е как те ще изтеглят цената на продукта, който купувам, без аз да съм потвърдил чрез пин кода че картата е моя, че одобрявам плащането? Номера на картата достатъчен ли е за да ми теглят пари от картата? А как да съм сигурен че няма да изтеглят повече или в последствие във времето да пият бира за моя сметка Smile


За сайта разбрахме, но не разбрахме какво си харесал Laughing .....Чича Гугъл човек, чича Гугъл Old .....Иначе трябва да пишем статии, които са писани хиляди пъти Cool . Демек не е нужно да откриваме наново топлата вода Wink .Ето един произволно избран текст Arrow http://www.pazaruvane.com/pazaruvane-kreditni-debitni-karti.html#respond

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Съб Яну 05, 2013 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
http://www.telemark-pyrenees.com е един от най-сериозните онлайн магазини. Никакви притеснения не трябва да имаш при пазаруването от там.
Притеснение можеш да имаш единствено от компютъра, от който го правиш. Трябва да го сканираш за шпионски програми /такива, които изпращат информация някъде в нета или такива, които ти правят снимки на екрана без да знаеш/.

Йосарян написа:
...Номера на картата достатъчен ли е за да ми теглят пари от картата? А как да съм сигурен че няма да изтеглят повече или в последствие във времето да пият бира за моя сметка Smile

Спокойно дишай с този сайт - за пазаруване от един друг сериозен сайт(http://www.cotswoldoutdoor.com/), поради грешка в системата им по телефона съм диктувал данните на картата ми (и секретния код!, не ПИН-а.) на търговския им директор по телефона, за да финализирам сделката.
Важното е да въведеш данните от картата такива каквито са изписани на нея - едно към едно - цифри, главни букви, латиница и т.н. Ще трябва да въведеш и секретния трицифрен код, който не е релефен и е записан от обратната страна на картата. /За American Express картите четирицифрен от лицевата страна на картата/.
Ако ти искат адрес, на която е регистрирана картата - въвеждаш този, който си обявил в банката картоиздател /погледни си договора с банката за картата/.

Иначе съм се потрудил да дам обща информация за пазаруването и транспортирането на закупеното до България в тази тема.
Успех!

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Яну 05, 2013 8:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря.

Чел съм уж Think това което си написал ама....пак ще го погледна Smile


А съм харесал ето този спален чувал Camp ED 300, но мисля да почакам да се разгорят намаленията Very Happy , дано не се надхитря само.
Съб Яну 05, 2013 8:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Йосарян написа:
Благодаря.

Чел съм уж Think това което си написал ама....пак ще го погледна Smile


А съм харесал ето този спален чувал Camp ED 300, но мисля да почакам да се разгорят намаленията Very Happy , дано не се надхитря само.

Ако не доставят още (само 2бр. са налични), май ще се надхитриш.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Яну 05, 2013 11:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
А и този чувал все пак е летен вариант, так че може и да не го хване "разгарянето" Very Happy .......

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Нед Яну 06, 2013 12:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Ще видим какво ще стане.
Нед Яну 06, 2013 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov