ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Референдум за АЕЦ. Да или Не?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Референдум за АЕЦ. Да или Не?

"Да се развива ли ядрената енергетика в Република България чрез изграждане на нова ядрена електроцентрала?"
не
65%
 65%  [ 36 ]
да
34%
 34%  [ 19 ]
Общо гласове : 55

Автор Съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:

900 000 души гласуват с ДА. При 6 000 000 души с право на глас, това са 15% от гласоподавателите. Т.е. 1/7 от българите искат централа. Това е твърде нищожна цифра мисля аз Cool

Твърде повърхностно. Не всеки , който не е гласувал е против. За съжаление повечето са безхаберни, но аз лично бойкотирам референдума. Но съм "За", даже за Белене, едва ли има друга площадка която да е толкова подходяща. И да има ще да са една или две. Той е политически.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пон Яну 28, 2013 12:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Май по скоро се опитаха да го изкарат такъв Smile Днес гледах Мая Манолово по бтв....баси толкова злоба не бях виждал в една жена.

Постояно се опитват да набудат политиката в тоя референдум или да го спрягат със строенето на Белене.

Референдума не го ли лансираха от БСП...то е въпрос на подписи Smile Мисля ,че като управляваща партия инициативата трябваше да бъде подета от ГЕРБ.

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Пон Яну 28, 2013 12:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
... Т.е. 1/7 от българите искат централа. Това е твърде нищожна цифра мисля аз Cool

A колко не са искали? Колко е 590 хиляди от 6,000,000? Съвсем нищожна Smile .

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пон Яну 28, 2013 12:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Не знам за другите градове , но в Пловдив в район централен имаше следната ситуация:

Бяха обединени секции....и хората като отиваха до известното им старо място...и като разбираха ,че трябва да блъскат още половин километър до новото...и се отказваха. Сигурно е с цел иконмия...но нещо...epic fail

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Пон Яну 28, 2013 12:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
f(x)dx



Регистриран на: 24 Мар 2012
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
Psychosapiens написа:
Не знам за другите градове , но в Пловдив в район централен имаше следната ситуация:

Бяха обединени секции....и хората като отиваха до известното им старо място...и като разбираха ,че трябва да блъскат още половин километър до новото...и се отказваха. Сигурно е с цел иконмия...но нещо...epic fail


ми да бяха си проверили. По телевизията казаха как става - на сайта на ЦИК, с СМС, с обаждане по телефон.
Може би трябваше глашатай да тръгне от врата на врата?

И моята секция беше сменена, как можах да разбера къде е?

това е още един детайл, който показва, че хората им е през джобното ножче за този АЕЦ и оставиха решението на политиците.
Които уж са избрани за това де
Пон Яну 28, 2013 10:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
За мен това е среден пръст за политиците, пък нека си разправят, че е победа. Очевидно някои са толкова дебелокожи да го кажат.
Не е вярно че на негласувалите не ни пука или ни мързи или ни е студено и прочее глупости. Този процент с мързел не се постига. Това, че някои телевизии показват избирателно такива случаи, не ги прави обичайна практика. Въпросните журналя ги елиминирам на първа инстанция.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Яну 28, 2013 11:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov