ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Бъдещето на раздел Предлагам / Търся. Дискусии.
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Предишната тема
Следващата тема
Бъдещето на раздел Предлагам / Търся. Дискусии.
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Бъдещето на раздел Предлагам / Търся. Дискусии. Отговорете с цитат
Виж и темата, дето Емо пусна вчера - "Коректни търговци".

В нея виждам 2-ма регистрирани днеска и вчера, с по едно мнение, с което хвалят JOO. Не знам вие как ги виждате нещата, но според мене търгашите са ни налазили и вече се ебават с нас.

Аз съм ЗА всички подобни МАСОВИ търговци на туристическа стока да се изметат от форума. Този подфорум е да могат редовите планинари да си продават излишъците, а не бит пазар.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Мар 26, 2013 8:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Кои са тия, които са се регистрирали днеска/вчера? Rolling Eyes И виж колко редовни съфорумци са се облажили от стоките му.
Апропо - виж колко регистрирани са с нула поста. За какво са се регистрирали въобще - не си обяснявам...
Чудя се дали да няма долен праг брой постове за пускане на обява за продажба. Това обаче може да доведе до много спам... Абе - крива работа.
Е нека съфорумците да решат с нарочна анкета примерно. На мода са референдумите Smile
Защото твоето предложение ще убие този раздел.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Вто Мар 26, 2013 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Мар 26, 2013 8:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JOO



Регистриран на: 23 Окт 2011
Мнения: 247

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Виж и темата, дето Емо пусна вчера - "Коректни търговци".

В нея виждам 2-ма регистрирани днеска и вчера, с по едно мнение, с което хвалят JOO. Не знам вие как ги виждате нещата, но според мене търгашите са ни налазили и вече се ебават с нас.

Аз съм ЗА всички подобни МАСОВИ търговци на туристическа стока да се изметат от форума. Този подфорум е да могат редовите планинари да си продават излишъците, а не бит пазар.


Аз такива регистрирани от вчера и днес не видях, но както и да е. Радва ме факта, че има хора, които са доволни от това, което са взели от мен. Няма гаранция, че няма и недоволни, които просто не са прочели все още темата и не са дали мнение. Имам в момента една обява за якета, която ще изтрия и това ще ми е последната обява в този форум, не защото ме е обидило по-горното мнение, просто мразя да участвам в интриги. Желая здраве и късмет на всички участници в форума!
Вто Мар 26, 2013 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
http://mtb-bg.com/index.php/other/mtb-bg/2095-mtb-bg-130305 - ето как го е решил този проблем Любо Ботушаров.

Във всички форуми трябва да са такива разделите за продажби. Има си "Продавалник" за търгашите.


Последната промяна е направена от rosen_talov на Вто Мар 26, 2013 10:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Мар 26, 2013 9:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
ИзлезнА му на adrenalin-а късметът.Даже с някой лев отгоре ще ги продаде ръкавиците Very Happy :
http://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=8871
Вто Мар 26, 2013 9:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
joropc написа:
ИзлезнА му на adrenalin-а късметът.Даже с някой лев отгоре ще ги продаде ръкавиците Very Happy :
http://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=8871
Laughing Rolling Eyes Laughing
Вто Мар 26, 2013 9:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Кои са тия, които са се регистрирали днеска/вчера? Rolling Eyes И виж колко редовни съфорумци са се облажили от стоките му.
Апропо - виж колко регистрирани са с нула поста. За какво са се регистрирали въобще - не си обяснявам...
Чудя се дали да няма долен праг брой постове за пускане на обява за продажба. Това обаче може да доведе до много спам... Абе - крива работа.
Е нека съфорумците да решат с нарочна анкета примерно. На мода са референдумите Smile
Защото твоето предложение ще убие този раздел.


Грешката е моя - регистрирани са преди няколко месеца, с първи постове в темата за хвалбите - моите извинения.
Разбира се основната ми забележка остава - в този раздел има търговци, които са във форума само за това - да правят масови продажби. Това е неприемливо според правилата на форума, а и според изначалното предназначение на този раздел.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Мар 26, 2013 9:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
maneco



Регистриран на: 14 Окт 2010
Мнения: 111
Местожителство: София, Берковица

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:

Разбира се основната ми забележка остава - в този раздел има търговци, които са във форума само за това - да правят масови продажби. Това е неприемливо според правилата на форума, а и според изначалното предназначение на този раздел.

И аз съм на това мнение и те подкрепям!
Само идва и другия момент дето Ицо го спомена, че раздела ще замре без търговците в него, а и обявите не са толкова много примерно като в форума на ПСС там е просто.... безобразие.
Вто Мар 26, 2013 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
Вън търгашите от Храма!!!
Вто Мар 26, 2013 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Начи Дидо - до тук сте 5 човека на това мнение, прибавям адреналинчо и светльоек във ваша полза - 7.
Доволните от JOO и Jokera ги броя като ваша опозиция - 9.
Аз съм "ПАС", щото съм търговец по занятие/призвание и съм пристрастен.
Very Happy

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Мар 27, 2013 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
мики



Регистриран на: 28 Дек 2012
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Off Topic Момчета,пишещ или не пишещ във вашият форум,планината е мястото където прекарвам всеки свободен свой ден от доста години.
Преди да тръгна нанякъде обикновено чета при вас и в още в един-два форума за да се информирам от достоверен източник за обстановката-време,състояние на трасетата...
Това е причината да идвам тук,регистрирах се за да не се чувствам като воайор с ясната мисъл,че надали ще пиша.Обадих се в подкрепа на човек,когото смятам за почтен.Рядко се среща напоследък и прецених,че си струва да се обадя.
Разбирам нативното недоверие към новото хлапе в махалата,но планината,мисля,е достатъчно голяма за да побере всички,които я обичат. Very Happy
Чист спам,но почувствах нужда да обясня позицията си.
Сря Мар 27, 2013 12:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
danmaxi



Регистриран на: 15 Фев 2013
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
За какво са се регистрирали въобще - не си обяснявам...



Ako тук е задължително да се трупат постове - кажете бе хора ... а аз си мислех че може да се влиза да се чете да се пише - ако има какво да кажеш и то не е някоя глупост .
Сря Мар 27, 2013 10:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
...
Защото твоето предложение ще убие този раздел.


Хъм, не знам дали ти е направило впечатление, но до оня ден в тоя раздел имаше обяви на Emiliqnn, lutgulajn и JOO, сумарно 200-300 теми, които се ъпваха постоянно. Това съвсем ефективно беше убило раздела, щото в челните две страници други обяви освен на горните трима нямаше.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Мар 27, 2013 12:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
petarpstone



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 182
Местожителство: Провадия

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Ристо Туристо написа:
...
Защото твоето предложение ще убие този раздел.


Хъм, не знам дали ти е направило впечатление, но до оня ден в тоя раздел имаше обяви на Emiliqnn, lutgulajn и JOO, сумарно 200-300 теми, които се ъпваха постоянно. Това съвсем ефективно беше убило раздела, щото в челните две страници други обяви освен на горните трима нямаше.

+1
Напълно съм съгласен (нямам нищо против изброените търговци - предполагам, че са напълно коректни), ако реша да продам нещо, то само след час два е някъде толкова назад, че става непродаваемо Smile (говоря от опит а не просто така).

_________________
ТПД "Орлови скали"
http://www.orloviskali.eu
Сря Мар 27, 2013 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
G_P_S



Регистриран на: 27 Окт 2011
Мнения: 204
Местожителство: Троян-Пловдив-Лондон

Мнение Отговорете с цитат
Погледах,почетох и реших и аз да се намеся. Когато съм в България много често ходя в един магазин за дрехи втора употреба в Пловдив ,който има доста голяма площ , в която се продават туристически якета ,полари ,и панталони и т.н. Цените достигат до 5 лв за килограм. Едно яке,, Gore tex,, което е почти ново ,може да се купи за 4.00 лева. Точно такава стока някои ,,колеги,, предлагат във този форум,само че с 20 пъти по-завишена цена. Не знам дали това е пазарна икономика,но определено някои са тук ,не за да са в помощ на колегите ,а заради търговията . Нека модераторите да кажат дали мога да спомена къде е въпросния магазин,за да се възползват заинтересованите от Пловдив,а след това да се замислят как да пратим прекупвачите на сергията на битака, вместо да създават напрежение в този форум.
Сря Мар 27, 2013 7:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov