ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Един уикенд в Родопа 2012г.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Един уикенд в Родопа 2012г.
Автор Съобщение
ancient



Регистриран на: 16 Апр 2010
Мнения: 56

Мнение Един уикенд в Родопа 2012г. Отговорете с цитат
Здравейте от мен. Реших да кача пак малко снимки от Родопите, ей така , от едно мое по-неангажиращо ходене за два дена. Снимките са от едно приказно място на което ходих да се откъсна от градската среда поне за малко.Не е много далеч от село Югово. Малко по-стари4ки са - от миналата година, но карай. Приятно гледане.
https://picasaweb.google.com/101297370886248882423/2012
Чет Апр 04, 2013 12:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Хубава разходка!

Коментарът под тази снимка https://lh6.googleusercontent.com/--C8mx16I4Ew/UVhdf4o2E6I/AAAAAAAAB8A/9CeRYi3sRqs/s800/IMG_4055.JPG ми припомни един от "Дивите разкази" на Николай Хайтов - "Страх". Интересно четиво е. Wink
Чет Апр 04, 2013 12:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Страхотни снимки, страхотно приключение!
Може ли да покажеш приблизително на някоя карта маршрута и да отбележиш мястото на къщичката?
Благодаря!
Чет Апр 04, 2013 10:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ancient



Регистриран на: 16 Апр 2010
Мнения: 56

Мнение Отговорете с цитат
Към Тодор: Да не си ловец? Защото ако си, забрави!
Чет Апр 04, 2013 12:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Не разбира се, че не съм. И въобще не ги харесвам с всичко което правят по горите - боклуци, незагасени огньове и т.н. Просто не мога да си изградя образ за мястото. Аз съм ходил от Сливодолското падало до Марциганица през Попа и терена много ми напомня за същия, но явно е по-долу. Планирам скоро да ходим от Бачково през Марциганица към Белинташ и нататък през Инкая и Акватепе до към Преспа.
Чет Апр 04, 2013 3:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ancient



Регистриран на: 16 Апр 2010
Мнения: 56

Мнение Отговорете с цитат
Ще видя утре ако мога да ти кача някоя карта с мястото. Иначе добре си го замислил прехода през Бачково за Преспа. Кога мислиш да ходиш,и къде ще спите, ако не е нахално да попитам само де?
Пет Апр 05, 2013 12:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
На палатка спим винаги с много малки изключения.
Варианта да ходим е по майските празници, като още се колебая между това или присъединяване към групата на Ивайло за Арда - Съдилището.

Леко съм притеснен от мечките в района, но смятам, че все някак ще се справим - до сега не сме имали близки срещи.

Приблизителния план е 1 нощувка в района на Белинташ - Мостово, 2 - ловна хижа Акватепе, 3 - Свобода и нататък вече не съм го мислил Рожен или Пампорово.
Надявам се в района на Акватепе да намеря сравнително безопасно място - може би непосредствено до хижата.... някое заслонче нещо. В краен случай ще оставя включено радио за през нощта Smile
Всъщност това са ми първоначални идеи - не съм разработвал плана.
Пет Апр 05, 2013 9:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov