ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
София, Банско, Гоце Делчев, Доспат, Батак, Пазарджик, София

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
София, Банско, Гоце Делчев, Доспат, Батак, Пазарджик, София
Автор Съобщение
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение София, Банско, Гоце Делчев, Доспат, Батак, Пазарджик, София Отговорете с цитат
Rolling Eyes

То тва мойто не е точно туризъм ама... на който му се чете ето тука има малко Smile

http://work.koprivshtitza.com/trip-02-10-2008/
Пон Ное 03, 2008 2:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Бая обиколка си навъртял из планините. Покрай р. Места има къде да се спре и снима, ама си минал транзит. Laughing

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пон Ное 03, 2008 2:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Арна обиколка, колега...хубави кадри. Пък и човека е човек, когато е на път.
Добре, че не си ходил до Ковачевица - пътя е ужасен /поне беше миналата година/. Ако го беше направил трябваше с преспиване да ти е пътуването. Иначе селцето има уникални "кашчета"....
"Разрешената цигарка" - Question Да не ги отказваш? Ако е така - тва става отведнъж, вервай ми - това постепенното - ветар го вее, понеже мисълта ти е ПОСТОЯННО в това "Кога ще дойде времето за следващата, Колко ми остават за днес" и т.н. от сорта. Идеята е отведнъж отказване и спираш да мислиш за цигари /я така ги манах, вече 2 месеца и половина/... Wink

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Пон Ное 03, 2008 2:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Ное 03, 2008 2:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Пътя до Ковачевица е вече с нов асфалт изключая улицата в с. Горно Дряново

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пон Ное 03, 2008 2:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение Отговорете с цитат
Да, Speedy - личи му на мястото, че е фотогенично Smile Ама ще е друг път - тва, дето направих си е за 4-5 излета най-малко - че да има човек време да огледа и да се наслади Smile

risto_turisto, ми аз от месец "спирам" цигарите Smile Ама си пуша като ми се пуши, което е по 1-2 цигари дневно. Честно казано нямам такива усещания, квито описваш - макар и аз така да мислех, щото съм пушач от 18 години Smile Ще видим, квото-такова Smile
Пон Ное 03, 2008 4:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение Отговорете с цитат
Още няколко случайни снимки от разходката, докато преглеждах какво да се трие и какво да влиза в архив... не съм убеден, че ще ги запазя, ама като съм ги конвертирал, поне да ги покажа Smile











Поздрави Smile
Чет Ное 06, 2008 4:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Aaaa, благодарско, че споделяш с нас тези кадри. Тая с брезичките случайно да не си я щракнал между Сатовча и разклона за Кочан? Има там едни такива.



_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Ное 06, 2008 4:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение Отговорете с цитат
Speedy написа:
Aaaa, благодарско, че споделяш с нас тези кадри. Тая с брезичките случайно да не си я щракнал между Сатовча и разклона за Кочан? Има там едни такива.


точно там е, видях от колата нящо червено на фона на брезичките (втората снимка) и спрях да се върна да щракна. и докато се чудех дали все пак да не отпраша към Кочан - снимах тия крави в долината вдясно от пътя...
Чет Ное 06, 2008 5:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Cool Cool Cool

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Ное 06, 2008 5:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
много хубави картинки. И аз ги харесах много, а посочената от Speedy е No1 ръкопляскания

_________________
Чет Ное 06, 2008 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov