ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Рекламата на Блякрам

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Рекламата на Блякрам
Автор Съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Рекламата на Блякрам Отговорете с цитат
Заглеждали ли сте се? На мен къщичката, която трябва да изобразява бар ми прилича на тази под Харамията - някакво горско май беше, ама аз там не съм стъпвал откакто има лифт и не помня, а като че ли и Харамията се мярка на заден план. Дали е снимано в района?
Чет Май 09, 2013 11:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Нямам телевизор, има ли я из нета?

Аз пък мернах тия дни билборд на Пиринско, разкарали са Матерхорн, предполагам че езерото на рекламата си е пиринско, но не можах да се сетя кое е Rolling Eyes

_________________
www.summitsweb.com
Чет Май 09, 2013 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
да
Чет Май 09, 2013 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Къщичката не знам, но Харамията май още в началото се показва Wink Поне прилича на него.

_________________
www.summitsweb.com
Чет Май 09, 2013 12:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Иначе буковата гора може да е навсякъде, но тази каменна къщичка много ми прилича на онази, само дето са ми избледнели спомените и не съм сигурен.
Чет Май 09, 2013 12:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
Аз пък мернах тия дни билборд на Пиринско, разкарали са Матерхорн, предполагам че езерото на рекламата си е пиринско, но не можах да се сетя кое е Rolling Eyes


Това се оказа снимка Павел Пронин /raskoll/, Попово езеро:



_________________
www.summitsweb.com
Пет Май 10, 2013 3:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Re: Рекламата на Блякрам Отговорете с цитат
Todor написа:
Заглеждали ли сте се? На мен къщичката, която трябва да изобразява бар ми прилича на тази под Харамията - някакво горско май беше, ама аз там не съм стъпвал откакто има лифт и не помня, а като че ли и Харамията се мярка на заден план. Дали е снимано в района?


Абе Харамията е, спор няма, но в първото му появяване отляво на него, на заден фон са добавили един рид, който би трябвало да е поне колкото Мусала висок, т.е. не съществува такъв, но изглежда добре Very Happy . След това липсва на второро му появяване.
Езерото ми изглеждат, точно като 5-тото Трилистника. Къщичка там имаше и сигурно е същата.
Остана само да се провери, дали вътре обстановката е същата. Very Happy
Нед Май 12, 2013 3:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ilievvli



Регистриран на: 22 Мар 2012
Мнения: 254
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ето въпросната къщичка до трилистника. Даже са две.






Нед Май 12, 2013 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Даже на рекламата са и сложили още един светещ прозорец, за по интересно явно Very Happy
Нед Май 12, 2013 10:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ilievvli



Регистриран на: 22 Мар 2012
Мнения: 254
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ако погледнеш на 2-та снимка, в заграденото ще видиш, че от едната страна има 2 прозореца.



P.S. Как ме накарахте да си раззровя архивите Smile







На табелката пише:
"Комитет по горите
Горски пункт "7-те езера"
Охранява се от горско стопанство гр.Дупница"
Пон Май 13, 2013 12:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov