ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Упътване до Боянския водопад и до вр.Камен дел ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Упътване до Боянския водопад и до вр.Камен дел ?
Автор Съобщение
Ivaylo_Goranov



Регистриран на: 28 Апр 2013
Мнения: 39
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Ivailo_117 написа:
И аз и аз искам да дойда Oops

Извинявам се за нахалството, сериозно някой път ако не е нахално, въпреки че напоследък съм на работа и уиикендите. Към края на месеца по-става, че сега планирам Мургаш.

Заповядай.

Вие ме взехте за мезе Smile И аз съм все на работа, почивам все в ... дни

_________________
Гордея се с майка България.
Нед Май 05, 2013 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение . Отговорете с цитат
така всеотдайно ти пишат колегите Smile не са те взели за мезе , не се колебай да се разходиш с Маряна 1000 Smile, тя Ком -Емине мина по сандали ,така , че има на какво да те научи !!!
Пон Май 06, 2013 3:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ivaylo_Goranov написа:


Вие ме взехте за мезе Smile



Не бе брат, ти ги взе за мезе. Събра ги като каракуди на захранка с въпросчетата си. Смях ти се с глас и ти се радвах. Нали си на повече от 10 години?
Чет Май 09, 2013 4:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
Ivaylo_Goranov написа:


Вие ме взехте за мезе Smile



Не бе брат, ти ги взе за мезе. Събра ги като каракуди на захранка с въпросчетата си. Смях ти се с глас и ти се радвах. Нали си на повече от 10 години?


Каракуди или шаранчета? Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Май 09, 2013 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
i edna sharanka.
Пет Май 10, 2013 10:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivaylo_Goranov



Регистриран на: 28 Апр 2013
Мнения: 39
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Smile
Та.. На 13-14 ако някоя, някой има желание, и ако времето позволява да осъществим темата в реалност.

P.S:Може да носите и въпросните хранителни продукти.

_________________
Гордея се с майка България.
Пет Май 10, 2013 11:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3283
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Браво, избрал си дните с най-голяма вероятност за дъжд и с най-много количество валежи (според Синоптик.бг). Тъкмо подходящо време за шарани, каракуди, риби и водолеи! Smile
Пет Май 10, 2013 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivaylo_Goranov



Регистриран на: 28 Апр 2013
Мнения: 39
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Е, ако вали, ще са други дати, но приблизително.

_________________
Гордея се с майка България.
Пет Май 10, 2013 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
Браво, избрал си дните с най-голяма вероятност за дъжд и с най-много количество валежи (според Синоптик.бг). Тъкмо подходящо време за шарани, каракуди, риби и водолеи! Smile


Дъждовен пешимазохизъм! Bad Mood Punk Bad Mood

(помниш ли като ме заведе първия път на истинска планина как още първия ден наобяд сложихме дъждобраните и два дни не ги свалихме? Laughing )

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Май 10, 2013 12:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Вчера следобед ми се отвориха няколко часа, които реших да оползотворя с разходка из планината. Поради липса на време за каквото и да било друго (тръгнахме от нас след 14:00), спретнахме следното:
С колата до ресторант Момина скала (часът бе 15:15). Оттам маршрут: жижа Момина скала, хижа Родина, хижа Тинтява, връх Камен дел. Оттам ливадо-, торфо- и клекогазене без пътека, с лавиране между Ушите и Черната скала, след което движение общо взето на югозапад по северната граница на торфения резерват (така, както е посочена на картата на Домино) с пресичане на Боянската река и достигане до Владайската река над хижа Кумата. Оттам по пътя Конярника-Кумата в хижата на боб, кебапчета, люти чушки и топли питки хляб. След това към Боерица и Планинарска песен, после хижа Бор, оттам до Тинтява, откъдето през Родина и Момина скала прибиране на реката.
Всичко 4 часа и 15 минути с 20 минутно веене на гащи на Камен дел и половинчасово угощение на Кумата. Чисто ходене към 3 часа и половина.
В 19:30 часа отплавахме с колата от Момина скала.
Нед Май 12, 2013 8:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Значи Кумата работи? Shocked Колкото пъти минаваме през последните години никога не сме я виждали отворена. А понякога много ми се е искало Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Май 13, 2013 10:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Значи Кумата работи? Shocked Колкото пъти минаваме през последните години никога не сме я виждали отворена. А понякога много ми се е искало Smile

Работи, да, или поне могат да те нахранят, при това добре. Very Happy
Нямам представа дали може да се спи (все още). Емил споменава в тази тема за чисто нов ремонт, но от снимките му се вижда, че стаите все още са някак прекалено "голи" за обитаване. При всички положения той може да даде повече инфо, ние само ядохме отвън, защото не само хранят, ами ти и сервират - сакън да не се умориш. Laughing
Пон Май 13, 2013 7:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Да, Кумата работи от няколко месеца.
На мен през януари веднъж страшно много ми трябваше работеща но ядец Smile
Даже съм приятно изненадан, че са си извозили строителните отпадъци зад нея че беше голям помиярник след ремонтът.
Пон Май 13, 2013 10:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Действат здраво хората и имат желание.
Стаите са напълно изремонтирани и в момента ги до-обзавеждат.
Нямах време да разглеждам столовата дали е пипана, но вече има бани, нови тоалетни, нова дограма и т.н.
Оставили са терасата, на която се излиза от едната стая на втория етаж да я оправят малко по-нататък, че всичко е за смяна там.
Според мен има какво да се оправи около хижата, че е малко разхвърлено някак си, по български, но съм сигурен, че ще оправят всичко.
Вярно че имат готвач и че сервират. Нямахме време да опитаме, само пихме чай, който беше супер и с мед от буркан.
Хижата според мен ще стане като условия, както е на х. Добрила.

Отчето от Боянската църква е изремонтирало и параклиса над хижата.
Много ме радват такива неща, когато нещата се поддържат и ремонтират.
Пон Май 13, 2013 10:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov