ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
До вр. "Черни връх "

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
До вр. "Черни връх "
Автор Съобщение
dan



Регистриран на: 17 Мар 2013
Мнения: 80

Мнение До вр. "Черни връх " Отговорете с цитат
Приятели, през м. юли при връщане от преходи в Рила и Пирин, имам желание набързо да се кача до вр. Черни връх. Ще имам свободен 1 ден в София, преди да отпътувам. Въпросът ми е : как е транспорта до там ?, работят ли лифтовете ? нещо като разписание. С една дума как мога да се кача по най-бързия и "кашкавалски" начин, така че до 19 ч. да се върна до 19ч. в София.
Нед Май 19, 2013 6:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Имай предвид, че автобуса до Алеко се тътри минимум 1 час до там и слиза също за един час.
Тръгва от Зоологическата градина.
Навръщане, от спирката на зоологическата градина до последната метро станция на бул.Черни Връх пеш са 20-на минути. А с метрото до ЖП/авто-гарите е 10 мин и може да имаш 10-на чакане. То след време метрото ще стига и до спирката на 66, така че за в бъдеще ще бъде много удобно.

Иначе най-бързото качване до върха е, като тръгнеш от чешмата пред х.Алеко нагоре.
Някъде из темите за Витоша го писах това качване, но не помня къде. Ако ти се рови влез в профила ми, отвори мненията ми и търси из тези от юни месец мисля беше.

Ако драснеш кога ще минаваш от тука, и съм свободен, може да се кача теб, че да го разнообразим малко.
Нед Май 19, 2013 7:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dragoo



Регистриран на: 24 Юни 2012
Мнения: 40

Мнение Отговорете с цитат
Най-бързо и "кашкавалско" е с кабинката (Симеоновски лифт), но не знам дали ще работи тогава. Той се качва до х. Алеко а от там до Черни връх е 1,5-2 часа в зависимост от темпото, с което се движиш.

_________________
"Marketing is becoming a battle bases more on information than on sales power.", Philip Kotler
Нед Май 19, 2013 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov