ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Термобельото на Барс - българския производител.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Предишната тема
Следващата тема
Термобельото на Барс - българския производител.
Автор Съобщение
Bobbson



Регистриран на: 04 Фев 2013
Мнения: 1

Мнение Термобельото на Барс - българския производител. Отговорете с цитат
Здравейте, бих искала да пусна малко информация относно термото на БАРС, фирмата е направила страница във фейса, където са дали описание на продуктите си и снимки, може да ги намерите https://www.facebook.com/media/set/?set=a.428664920523897.102525.428605343863188&type=1 . Аз лично от няколко години ползвам тяхното термо и съм изключително доволна.
Пон Фев 04, 2013 6:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pif



Регистриран на: 09 Авг 2011
Мнения: 74
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Мяркал съм техни продукти (тениска в дълъг ръкав и дълъг клин) в магазин Ред рок.
Номерацията малко им бяга. Laughing
Аз имам комплект (тениска в дълъг ръкав и дълъг клин) на Крафт размер L. На Барс съм пробвал XXL и влязох с голям зор а пък XXXXL ми е голям. Значи съм XXXL по тяхната номерация.
Вто Фев 05, 2013 11:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Що бе, ок си е номерацията? Поне моето си е наред Rolling Eyes

Пета зима нося бельо на Барс, изтърпяло е какво ли не, пера го като истински вандал в пералнята с омекотител - не е мръднало!

_________________
www.summitsweb.com
Вто Фев 05, 2013 1:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Доволен съм от това термобельо на Барс.Според мен номерацията си е ОК.Напоследък ползвам комплекта само при спане отгоре една олекотена пухенка Мамут и всичко е ток.Не съм случил на толкова големи студове да го ползвам и при ходене,пробвал съм да ходя с блузата но ми става жега.За долнището един път се доверих на прогнозата за голям студ и ми се наложи да се преобличам скоро на пътеката.
Пет Фев 08, 2013 10:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Държи малко по-хладно и при спиране след активно движение. ходене в случая, може да се получи втрисане за даден момент ако си влажен. Имам усещането че ми подържа някаква температура и ми е добре но ако спя с него в спален чувал не ми е комфортно по-топло ми става само с полар отколкото с бельото и полар.
Пон Мар 04, 2013 5:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А как е относно смърдене? Лятото добре ли е с тънкия им вариант?
Пон Мар 04, 2013 11:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
На смърдене зимното не съм имал усетил да мирише но и това е полиамид (найлон) не е като полиестера да се вмирисва. Лятното е от Coolmax и там би трябвало да се вмирисва. Идеята е че ако си еднодневен турист (както съм аз) не те бърка дали се вмирисва тъй като в края на деня переш и една нощувка да направиш едва ли ще е проблем. Но аз съм наблегнал все пак на това плата да еобработен с някакъв препарат така че да не се вмирисва Coolmax fresh или Poligiene. Та това е от мене.
Чет Май 30, 2013 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov