ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Размер на термобельото

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Размер на термобельото
Автор Съобщение
rp_zahov



Регистриран на: 16 Мар 2013
Мнения: 3

Мнение Размер на термобельото Отговорете с цитат
Здравейте,искам да поръчам термобельо от ташев но понеже при покупка на тениска да кажем 1 път ми става xl а следващия xxl а няма как да ги изпробвам а и за 1 път ще си купя такова и нямам наблюдения кое как би стояло та ако може някой насоки по проблема Smile
Чет Юли 18, 2013 4:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Няма начин да си сигурен, без да го пробваш - от трима производители, трима имат различна представа какво е S, M, L..... То ако е лятно, взимай по-голямото, тъкмо ще ти проветрява повече... Smile
Чет Юли 18, 2013 8:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
В случая няма да си взимаш от Ташев ако не намериш таблица с размерите на производителя. http://outdooractivebg.com/sizes.php от тук виж как се взимат размерите на дрехите като мериш но не с метър за дрехи тъй като те не отговарят . Вземи конец и ролетка и така се премери. мериш с конеца като го пускаш по тялото а не да е стегнато!!! Не си купувай по-голям размер дреха за лятото, те са по-широки по принцип а за зимата по-тесни хората са го измислили това.
Чет Юли 18, 2013 10:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
С размерите е голям цирк понякога. Аз имам три чифта боксерки на Fuse: XL, XXL. Първо си взех XXL, като ги мерих естествено и сравнявах с XL в магазина. После като ги носих няколко пъти и като чели се поотпуснаха, та реших да взема едни XL, които пък се оказаха по-големи от XXL, защото не ги пробвах в магазина (нали бях пробвал първия път този "номер"). Последните XL вече бяха по-малки от XXL... Laughing Laughing Laughing
Вчера най-сетне издухах една тениска с дълъг ръкав на Nike от SportsDirect. Там пък номерата са ебати и майтапа. Задължително трябва да се поръчва с един отгоре на това, което е според техните таблици за номера. Поне опитът ми с тениски на Camprio и Nike е такъв. Хайде първата марка е някакъв евтин дарак и в L някакси се напъхвам, ама Nike си беше цифра и в L бях като човечето на Michelin. Как ли ми става размер L при марките Craft и Patagonia?! Направо се чудя... Wink
Пет Юли 19, 2013 11:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Няма какво да се чудиш отваряш фирмения сайт и търсиш таблица с размери.
Пет Юли 19, 2013 3:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
negat1ve



Регистриран на: 24 Авг 2011
Мнения: 45

Мнение Отговорете с цитат
Тениска или блуза с дълъг ракав няма проблем да се премери в магазина, ама с боксерките не знам как ще се получи Smile.
Пет Юли 19, 2013 10:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Методът на проба грешка и повече спастрени пари ще ви решат всички проблеми с размерите на дрехите.Smile
Колко пъти съм се ядосвал-за шапка, за чорапи, за термобельото.
Друго си е око да види и ръка да пипне.
.............................................................................

Око да види, ръка да пипне и дупе да пробва. Laughing Един и същи номер боксерки на Fuse се оказва, че не съвпадат като големина. Затова е добре да се пробва всеки чифт поотделно или пък след намирането на точния размер да се сравнява с други, ако се купува повече от един чифт, де.



negat1ve написа:
Тениска или блуза с дълъг ракав няма проблем да се премери в магазина, ама с боксерките не знам как ще се получи Smile.

И в Стената и в Екстрем Спорт съм пробвал боксерки (върху моето бельо разбира се) и не е имало проблем. Нали всичко ново се пере така или иначе, преди да се облече за пръв път.
Пон Юли 22, 2013 2:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov