ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Какъв дъждобран ползвате и доволни ли сте?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Какъв дъждобран ползвате и доволни ли сте?
Автор Съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Яке "Mac in a Sac" Отговорете с цитат
Някой да е ползвал или пък да има впечатления от марката "Mac in a Sac" , че съм хвърлил око на едно яке тип ветровка-дъждобран ?
http://www.dimibike.com/velosipedi-koloezdene/velosipedna-ekipirovka/obleklo-grupa/qke-macinasac-classic-yellow.htm
Дали си струва и как се държи при вятър и дъжд Bad Mood , ако някой съфорумец има такова ?
Нед Юли 07, 2013 10:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Re: Яке "Mac in a Sac" Отговорете с цитат
dobrifin написа:
Някой да е ползвал или пък да има впечатления от марката "Mac in a Sac" , че съм хвърлил око на едно яке тип ветровка-дъждобран ?
http://www.dimibike.com/velosipedi-koloezdene/velosipedna-ekipirovka/obleklo-grupa/qke-macinasac-classic-yellow.htm
Дали си струва и как се държи при вятър и дъжд Bad Mood , ако някой съфорумец има такова ?

"Ветро- и водоустойчиво unisex яке, което ще запази вашето дете сухо в дъждовно време."
...край на цитата
Нед Юли 07, 2013 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
katerina2121



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 13

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,

Отдавна чета мнения в този форум, и доста полезни неща научих... специално за дъждобраните, най-доброто което до момента съм ползвала, беше едно от почти най-евтините... купих си плат - лак, продават го в повечето магазини за платове ... има много различни щампи... и си направих перелинка с качулка Smile моя е червен, и изглежда малко смешно... нещо като червена шапчица с гърбица Smile) плата за тялото е скроен на пълен верев, по качулката също няма шевове, единствено на врата има, но го подлепих с подлепващо и се получи добре... почти не пуска там... но като цяло съм изключително доволна защото не прави конденз, не се мокриш (поне не и от коленете нагоре).. багажа също е сух, самия плат струваше 10 лева, подлепващото 1,5 лв., силно се съмнявам да тежи повече от 200 грама, като недостатък мога да посоча че като не го съхраняваш правилно се прецаква.
Съб Юли 13, 2013 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SMitev



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 53

Мнение Re: Яке "Mac in a Sac" Отговорете с цитат
dobrifin написа:
Някой да е ползвал или пък да има впечатления от марката "Mac in a Sac" , че съм хвърлил око на едно яке тип ветровка-дъждобран ?
http://www.dimibike.com/velosipedi-koloezdene/velosipedna-ekipirovka/obleklo-grupa/qke-macinasac-classic-yellow.htm
Дали си струва и как се държи при вятър и дъжд Bad Mood , ако някой съфорумец има такова ?


Какво стана с якето взе ли го ?

_________________
I love not man the less, but Nature more!
Пет Юли 26, 2013 4:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Поради липса на отзиви , мнения и впечатления - не го взех. Снабдих се с яке и панталон на добрият , стар "Ташев". За радост или не засега само си ги нося пакетно в раницата е не ми се е наложило да ги ползвам. Когато ми влязат в употреба , ще дам и аз своето компетентно мнение . Laughing
Пет Юли 26, 2013 4:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Отговорете с цитат
Една стара ' индианска ' рецепта за сух багаж е да си постави човек в раницата голям найлонов чувал ( напр. за боклук Smile), и после да реди багажите вътре в този чувал, изпълващ цялата му раница. Работи идеално и гарантира сух багаж, стига да се затвори добре и отгоре, да се превие 2-3 пъти. Един немец пред мен се изтърси от едно импровизирано мостче на една далечна река, раницата му падна във водата, извади си я, и докато аз се чудя защо не се притеснява за багажа си - показа ми системата и как всичко си е сухо вътре.. просто и евтино решение за всякакви порои !
А за цялостна защита, ами в морко и студено време във високата планина си трябват мембрани. Дъждобран ако ще е - да покрива и раницата, та поне да пази всичко. Конденза от пот при ходене донякъде може да се намали ако дъждобрана е по-широка кройка и позволява циркулация на въздух между него и тялото. Като духне вятър обаче спасение няма..
Пет Авг 02, 2013 1:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov