ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Някои трикове в случай на проблем с Garmin GPS

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Някои трикове в случай на проблем с Garmin GPS
Автор Съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Някои трикове в случай на проблем с Garmin GPS Отговорете с цитат
Мисля, че подобна тема би била полезна. Аз лично трудно намирам смислен съпорт в интернет, в случай че се натъкна на проблеми.
Когато след часове търсене попаднах на тази страница, работата беше следната: пробвах една кр.... карта, след което ми изкочи съобщението, че има проблем със зареждането на картите, при което ГПС-са (става дума за 62s) блокира без да мога да направя каквото и да било, освен да му извадя батериите. На следващото стартиране - отново и отново, и отново, и отново ... Без значение дали се опитвах да го свържа към компютъра или каквото и да било. Стана посред нощ, вече се виждах и пресмятах, как на следващата сутрин ще тичам преди работа към сервиза на Гармин (и как джоба ще ме заболи след това Crying or Very sad)
Та описаните тук хватки ме оттърваха тогава. Днес също: инсталирах си новата версиня на BgMountains, без да махна старата, като си правех сметка, че евентуално ще превключвам между двете при случай. Оказа се лоша идея - ГПС-са отново блокира.
Ето за този линк става дума.
Сря Авг 14, 2013 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov