ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Дни на Пирин 2007 - покана

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Дни на Пирин 2007 - покана
Автор Съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Дни на Пирин 2007 - покана Отговорете с цитат
През този месец текат честванията по случай дните на Пирин. Общо взето те са ориентирани към селищата около и в планината. Все пак финала на честванията ще има чисто планинарски характер. Една миналогодишна идея, вече изчистена, ще бъде гвоздеят на програмата.

Аз лично съм се навил да се разпиша. За тези, които проявяват любопитство към мероприятието съм сложил информация в сайта на ТЕПД Ореляк. Точния линк е: http://www.oreliak.e-psylon.net/index.php?item=article&action=view&article_id=158

Такава, но по-кратка + пълната програма за дните на Пирин има и на сайта на НП Пирин http://www.pirin-np.com/ Намира се в раздел новини.
Пон Юли 09, 2007 6:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Добро добро, аз по това време ще съм в Пирин за 20-на дена, така че - на 28-ми Събота съм на х. Вихрен
при агитката Croc
Пон Юли 09, 2007 11:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Интересно начинание! Успех на присъстващите, някога ще отида да го видя! По същото време вероятно ще стягам багажа за едно друго място. Wink
Сря Юли 11, 2007 10:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Промяна в последния момент. Отговорете с цитат
Току що ми съобщиха, че плана за поставяне на информационното табло на заслон Кончето е претърпял промяна. Затова слагам новостите тук, ако някой се е разибил за идеята.

Пренасянето няма да става от х. Вихрен, както бе обявено предварително, а от х. Яворов. Това се дължи на следните фактори. Дирекцията на НП Пирин е ангажирала коне, които да носят най-тежките елементи. Животните не могат да минат няколко трудни участъка (предполагам това са: 1-во стръмнината по подсичащата в. Вихрен пътека между Джамджиевия ръб и ригела на Големия Казан; 2-ро стръмнината от Големия Казан по улея посока Премката; 3-то подсичането на Бански суходол малко след достиганто на ръба Кончето), което може да стане много по-сигурно откъм х. Яворов.

Пренасянето ще започне в по-ранен час 6:30 - 7 ч. сутринта, тъй като пътя е дълъг и хората, ангажирани пряко с носенето ще са на Яворов още в петък вечер на хижата. Останалите, които ще гледат само сеира Laughing могат да си тръгнат откъдето и когато им е кеф! В крайна сметка таблото ще бъде поставено на заслон Кончето. Като сметна ходенето мисля, че 12:30 - 13:00 ч. ще се стигне на заслона и монтирането ще почне.

Със сигурност ще има група тръгваща от х. Вихрен в указания час, понеже не всички ще раберат за промяната. На тях ще им остане само благото ходене. Аз тактически ще се присламча към нея. Трето хонеде на маршрута Яворов - Кончето в рамките на месец ще ми дойде множко!Wink
Чет Юли 26, 2007 11:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
И аз правя планче да идвам, така че е все едно от къде ще се качва. Даже нп за Яворов и без това не съм минавала оттам. Даже мога да взема някое елементче да го нося аз тра-ла-ла
Чет Юли 26, 2007 1:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Ще се изтрепете кой да ги носи тия малки елементчета! Wink
Чет Юли 26, 2007 2:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
А глобусът на теб ли ти го метнаха? Blink
Нед Юли 29, 2007 11:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Глобусът... някой го гепи, преди да се опитам и да го повдигна, ама той си беше един тежък.. Shocked
Да не говорим за останалите чарколяци - картата, едното рамо на макета с пирамидката, пък няма да казвам за покрива Surprised
Никой не ме взимаше на сериозно, като ги молех да хвана от едната страна.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тук бях сложила снимки, ама ги махнах, щото от Пикасата не се отварят.


Последната промяна е направена от Kat на Пон Юли 30, 2007 11:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Юли 30, 2007 9:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Да. Нещо не се виждат снимките.
Пон Юли 30, 2007 10:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov