ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
АРМЕЙСКИ стоки за планина. Връзки и дискусии.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
АРМЕЙСКИ стоки за планина. Връзки и дискусии.
Автор Съобщение
ema



Регистриран на: 16 Сеп 2011
Мнения: 4
Местожителство: Банско

Мнение Отговорете с цитат
Честита Коледа на всички! Smile

Никси, толкова съм начинаеща, че последният ми преход до това лято беше когато бях 6. Сега съм на повечко по 6. Very Happy

първо тръгнах лятото като калинка на разходка и държа да ви споделя, че се качих два пъти до Тевно езеро с китайски маратончета за 10 лв и 15 стинки Very Happy.
изчетох уж всички писания тук и не само тук и там в мрежата, луда съм за 15 села и баба ми ходеше с котки зимно време, това го знам, но никъде никой от писалите не споменава как се държи вибрама върху лед. вече знам как се държи - като в Кънки с остър връх. Laughing Laughing Laughing
сега наваля перфектен сняг, ще купя и котки и ще ида да ги проверя отново до Демяница, и ако се държат пичовски, може да пия и тъмен ром с чай при Иван, не само при Жорката.

Ристо Туристо, балиго, кой модел е, донесоха ми го приятели, мога да ги снимам, но мисля, че котките които предлагаш, ще му стоят идеално, защото нямат жлебове. Благодаря ви.

Сега отивам в друга тема да ви питам за джипиес навигацията ( щот съм сериозна, пък Very Happy )

_________________
на върха на планината ще намериш само онзи дзен, който донесеш със себе си
Сря Дек 28, 2011 1:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=64&t=267053

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Пон Яну 16, 2012 6:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
geopit



Регистриран на: 09 Яну 2012
Мнения: 5
Местожителство: Банско

Мнение Отговорете с цитат
ema написа:
Честита Коледа на всички! Smile

Никси, толкова съм начинаеща, че последният ми преход до това лято беше когато бях 6. Сега съм на повечко по 6. Very Happy

първо тръгнах лятото като калинка на разходка и държа да ви споделя, че се качих два пъти до Тевно езеро с китайски маратончета за 10 лв и 15 стинки Very Happy.
изчетох уж всички писания тук и не само тук и там в мрежата, луда съм за 15 села и баба ми ходеше с котки зимно време, това го знам, но никъде никой от писалите не споменава как се държи вибрама върху лед. вече знам как се държи - като в Кънки с остър връх. Laughing Laughing Laughing
сега наваля перфектен сняг, ще купя и котки и ще ида да ги проверя отново до Демяница, и ако се държат пичовски, може да пия и тъмен ром с чай при Иван, не само при Жорката.

Ристо Туристо, балиго, кой модел е, донесоха ми го приятели, мога да ги снимам, но мисля, че котките които предлагаш, ще му стоят идеално, защото нямат жлебове. Благодаря ви.

Сега отивам в друга тема да ви питам за джипиес навигацията ( щот съм сериозна, пък Very Happy )


Иван си има син, а и зимата не ходи на Тевното! Smile
Чет Яну 19, 2012 9:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kokoex



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте!
Хайде и аз да се разпиша Smile
Та по въпроса за кубинките де, до миналото лято по походи и всяка зима вече повече от 10 години съм с кубинки. В далечните времена в казармата - също. Сега за Коледа си направих подарък - туристически обувки - Karimor. Та ето и моите лични впечатления:
Плюсове за кубинката:
- кубинката държи глезена здраво
- кубинката вода не пропуща /сещам се как 3 часа миналото лято от Ботев до Тъжа ни валя дъжд като из ведро/
- кубинката зимата с топли чорапи никога няма да ти измръзнат краката
- кубинката е непретенциозна обувка
Недостатъци:
- пластмасовите стелки с които са оборудвани не са най-удачното решение за дълги преходи

За новите ми туристически обувки още не мога да дам кой знае какви впечатления защото засега ги нося само в града, но:
- не държи така удобно глезена както с кубинката
- на мокро и лед се хлъзга точно толкова колкото и кубинката /подметките са вибрам/

Няма да коментираме разбира се разликите в цените на двата вида. Но за съжаление вече качествени /от старите/ кубинки все по-трудно се намират. Последните са ми производство от 80-те години на миналият век - Габровски. Разбира се тях ги нося от 4-5 години, но складовете от които ги бях купил вече са закрити Sad

Надявам се да съм бил полезен за някого.
Пет Яну 20, 2012 10:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,
интересува ме мнението ви за обувките Magnum.
Ще бъда благодарен на мнения от хора, които са ги ползвали.
Нед Авг 25, 2013 7:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
obla4e



Регистриран на: 09 Май 2013
Мнения: 34
Местожителство: на изток от Плевен

Мнение Отговорете с цитат
disbelief написа:
Здравейте,
интересува ме мнението ви за обувките Magnum.
Ще бъда благодарен на мнения от хора, които са ги ползвали.

ми да беше прочл темата малко по-нагоре Evil or Very Mad
Чет Авг 29, 2013 7:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение Отговорете с цитат
obla4e написа:
disbelief написа:
Здравейте,
интересува ме мнението ви за обувките Magnum.
Ще бъда благодарен на мнения от хора, които са ги ползвали.

ми да беше прочл темата малко по-нагоре Evil or Very Mad

Нервен ли си?
Чет Авг 29, 2013 8:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov