ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проклетия,Албански Алпи,Езерца и Маи...:)

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Планини в Албания Предишната тема
Следващата тема
Проклетия,Албански Алпи,Езерца и Маи...:)
Автор Съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Проклетия,Албански Алпи,Езерца и Маи...:) Отговорете с цитат
По темата е писано достатъчно,тъй че аз само да се пофаля.. Very Happy
Бяхме с агенция(няма да споменавам името и),всичко мина както трябва,имахме невероятностен късмет с времето-прозорец от 2 и половина хубави дни(предната седмица е било ужас и проявите на Джеравица и Каранфилите не са станали а в дена на отпътуването също не спря да вали)
Стандартно-спане на Плав,Ч.Гора от там-минаване партизански границата с Албания -на палатки в циркуса Буни Езерцес и атака на върха!Имаше си от всичко-снежни полета,сипеи,а за десерт-кулоар за откатерване Very Happy добре че нямаше сняг в кулоара и не се наложи използването на инвентар...
После-слизане по обратния път,палатки,Гусенье-сладкарници,Плав-Никшичко и-кой от къде е!
п.п.убу че имаше хора с щракалки че да се отсрамя:
http://fena73.snimka.bg/mountain/prokletiya-abanski-alpi.772627
Пет Авг 30, 2013 12:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
anadel



Регистриран на: 03 Дек 2008
Мнения: 78

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно, браво на вас! Но поразкажи нещо - сега се чудя - това дърво като сте го въртяли насам-натам в огъня дали не е било за въглен да си рисувате по белите скали Rolling Eyes Всяко качване си е си е различно, лични чувства, "техники", време. На някои ни предстои, още не сме били там.
Пет Авг 30, 2013 4:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ай, честито! Smile
В езерата в края на миналия септември почти нямаше вода, еле пък в горното. Сега ми се видяха доста пълни.

Пет Авг 30, 2013 4:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
anadel написа:
Чудесно, браво на вас! Но поразкажи нещо - сега се чудя - това дърво като сте го въртяли насам-натам в огъня дали не е било за въглен да си рисувате по белите скали Rolling Eyes Всяко качване си е си е различно, лични чувства, "техники", време. На някои ни предстои, още не сме били там.

Дървото беше изкоренено и според нас сухо ама не би Sad след половин час въртене не пламна -само го очернихме и както казваш ставаше само за рисуване по скалите и за цапане на гащите Very Happy
Времето от езерото до върха беше 3.20ч.но може да се вземе и по-бързо(при условията,които случихме-бяха благоприятни)
Личните чувства няма как да ги опиша...невероятно...много различно от всичко което съм правил-вкл. и Триглав...удовлетворение...задоволство...малко гордост... Smile
относно техниките-пак казвам-зависи от условията в момента-при нас бяха благоприятни и не се наложи нито да слагаме котките,нито използване на пикели.Има си места за откатерване но в рамките на нормалното-при положение че аз съм аматьор и не ми беше особено трудно
Пет Авг 30, 2013 7:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Ай, честито! Smile
В езерата в края на миналия септември почти нямаше вода, еле пък в горното. Сега ми се видяха доста пълни.

Мерси,Ванка!
Ами езерата си бяха добре,макар че си личеше докъде са били преди 1-2 месеца-поне метър-два са се отдръпнали
Водата от изворчето до голямата скала течеше макар че като тръгвахме на третия ден вече течеше само от по-долното от двете направени вдъбнатини за пълнене.А мин.год. е било пресъхнало...ама то до септември не знам какво ще стане и тая година...
Пет Авг 30, 2013 8:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Планини в Албания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov