ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Е4 наполовина - от вкъщи до Предела

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Е4 наполовина - от вкъщи до Предела
Автор Съобщение
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Е4 наполовина - от вкъщи до Предела Отговорете с цитат
Ами, оказа се много снимки и моменти са се събрали за пътя ми от Хладилника до Предела, и макар и да не направих целия Е4 наведнъж, споделям ги , че то пътя си е път затова - за да го споделиш с други пътуващи. Засега съм качил снимките и истории до Рибни Езера, ще довърша разказа до Предела тея дни. А после живот и здраве, ще сглобя почти целия маршрут с история от Пиринското минаване на Е4 преди 2 години, което все още стои заспало в едни папки на харда ми.. Smile
Та ето на, линка е във фейсбука, мисля достъпен е за всички:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.560119860252.1073741828.210100538&type=1&l=e110be2b1f

Имам пълен трак на цялото приключение, и за двете части, ще се радвам да споделя, ако някой търси. Ще напиша и подробен разчет за разстояния и денивелации за всеки ден..
Съб Авг 31, 2013 8:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Отговорете с цитат
ами.. качих останалата част от снимките по маршрута, с разни истории и размисли от пътя, включително подробна инструкция как да се загуби човек на спускане от Капатник Smile.
Като намеря време тея дни, ще кача и траковете и подробна статистика за денивелации и километри по дни..
Съб Сеп 14, 2013 1:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
simply



Регистриран на: 16 Апр 2013
Мнения: 24
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Много хубави снимки и коментари към тях!
Съб Сеп 14, 2013 10:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Отговорете с цитат
Пропуснах да спомена една любопитана история. Хижаря на х. Македония ми разказа за човек, който минал през хижата 2-3 седмици преди мен. Бил поел по Е4 от юг на север, като преди това започнал похода си от, забележете Емине - по Е3 до Ком, оттам бил вървял по цялата западна граница до Беласица, оттам до Славянка, а след края на Е4 щял да се прехвърли по транс-родопския маршрут Е8 (?) и да си се прибере вкъщи някъде край морето! Невероятно просто, не мога да си представя колко ходене е това, но явно човека го прави маршрута, не знам кой е и докъде е стигнал, но дано някой ден изкочи отнякъде да разкаже за походите си!
Нед Сеп 15, 2013 12:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Тодор



Регистриран на: 09 Юни 2012
Мнения: 100
Местожителство: Петрич

Мнение Отговорете с цитат
Човекът се казва Валентин Грандев от Варна. Той е оперен певец и ревностен природолюбител. За първи път чух за него на хижа Конгур в Беласица, след което се порових из нета и открих информация за него и начинанието му. Ето неговия сайт, където пътешествието му е описано ден по ден:

http://www.vprirodata.com/
Нед Сеп 15, 2013 8:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Отговорете с цитат
Тодор написа:
Човекът се казва Валентин Грандев от Варна. Той е оперен певец и ревностен природолюбител. За първи път чух за него на хижа Конгур в Беласица, след което се порових из нета и открих информация за него и начинанието му. Ето неговия сайт, където пътешествието му е описано ден по ден:
http://www.vprirodata.com/

благодаря за инфото! Наистина интересен и огромен преход е направил Валентин, а и с хубав замисъл. Хубаво ще е да се поразпространи неговата история малко повече, май малко хора знаят за неговия проект?
Пон Сеп 16, 2013 6:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Та ето на, линка е във фейсбука, мисля достъпен е за всички


На мен не ми се зареждат всички снимки и като кликвам върху тях, не мога да ги отворя, хелп ! Crying or Very sad

А фейсбук нямам вече...
Вто Сеп 17, 2013 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Отговорете с цитат
амиии... би трябвало да е публичен албума и да може да се отваря от всеки, даже и да няма акаунт във фейсбука.. ?
Нед Сеп 22, 2013 11:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
promis



Регистриран на: 06 Яну 2013
Мнения: 105
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Страхотен разказ, чак сега попадам на него. По-късно ще се зачета по-внимателно на спокойствие Smile Поздрави, Митак! Smile
Сря Сеп 25, 2013 4:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Mitko написа:
Наистина интересен и огромен преход е направил Валентин, а и с хубав замисъл.

Доста странен е този пътепис, на мен на пръв поглед ми наподобява художестено творчество. А и като загледах снимките - каква е тази Байкушева мура от Демяница за Банско?
Пет Сеп 27, 2013 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov