ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Двоен коментар

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Двоен коментар
Автор Съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Re: Двоен коментар Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Няколко дена се чудих дали някои от съфорумците не пишат след като са ударили по сто грама ракияSmile, ама тоя проблем се появи и при мен.
За трети път *пускам* двойни коментари.


Проблема явно е някъде в платформата на форума. Аз преинсталирах браузер и пак ги пускам по две. На други места нямам подобен проблем. Админа да види кое, как. Smile
Пон Сеп 30, 2013 8:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Проблемът най-вероятно е в забавянето на връзката със сървъра(поради някаква причина - или в интернет връзката, или в работата на самия сървър), когато вие, малко в стил децата, кликате и рефрешвате неконтролируемо
Пон Сеп 30, 2013 9:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Проблемът най-вероятно е в забавянето на връзката със сървъра(поради някаква причина - или в интернет връзката, или в работата на самия сървър), когато вие, малко в стил децата, кликате и рефрешвате неконтролируемо


Относно децата, трябва да почерпя. Влизам на сто места, само тук има този проблем. Не съм специалист, ама все си мисля, че повредата не е в моя телевизор. Wink)))
Пон Сеп 30, 2013 9:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
torah написа:
Относно децата, трябва да почерпя.

Това с децата не беше лична нападка, а само илюстрация. Но от друга страна съм "специалист" и просто изказах предположение за най-вероятната причина.
Пон Сеп 30, 2013 9:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov