ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
среща на х.Амбарица 19-20 октомври
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
среща на х.Амбарица 19-20 октомври
Автор Съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Emil написа:
Като се замисля само на нашата маса бяхме 16-17 човека.

Ами да, плюс още 20-на човека от юг, плюс 10-на от север и няма и толкова от запад - ето ти ги 50-на човека Smile

Разбира се аз не знам бройката, просто ми е любопитно дали някой наистина я знае.
Чет Окт 24, 2013 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Лично за мен не е толкова важен броя на хората, които дойдоха на х.Амбарица.
По-важното е, че се получи едно чудесно мероприятие, от което у всеки ще останат хубави спомени от прекараните два дни в Стара планина.

Всички можаха да се насладят на красотата и величието на Стара Планина Smile


Последната промяна е направена от t.hristov на Съб Дек 28, 2013 7:06 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Пет Окт 25, 2013 8:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Rincewind написа:
tzezko написа:
всяка групичка ... наду си собствената чалга

Ама вЕрно ли?


Не бе,човек, преносно се изразих- потъна просто всяка групичка в собственото си жужене.
Пет Окт 25, 2013 8:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
Rincewind написа:
tzezko написа:
всяка групичка ... наду си собствената чалга

Ама вЕрно ли?


Не бе,човек, преносно се изразих- потъна просто всяка групичка в собственото си жужене.


Това е вярно, на първата форумна среща пак сякаш се получи така. Хората са затворени по някакъв начин в себе си, е не всички разбира се...

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Пет Окт 25, 2013 9:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
Цецо е Пешлеевски, другото е вярно, въпреки,че на събитието му беше малко свито и не съумя да развихри организаторските си умения. Но ще има и друг път.
Дружеската и градивна критика, която отправям е за това, че всяка групичка си се мумифицира в своята пирамидка, наду си собствената чалга, наряза си личната сланинка и се изключи от околните. Я да си отговорим на въпроса: Колко от присъстващите се запознаха или размениха думички с поне двама непознати до сега? Единици. Това не беше среща, а групово посещение на хижа. И освен това някои пикаха извън тоалетната чиния, та други възнегодуваха срещу миризмата.
Масите трябва да се организират! Маси във всеки смисъл. Следващият път всеки ще има няколко минутки време да си изложи презентацията пред всички, да отговори на поставените му въпроси, да поеме партийно поръчение, а не само да ми се крие зад някакви си никове и да казва, че Караманчо го депресира.
Иначе да е жива и здрава Ема и кучката и, която похапна кашкавал от 15лв. и салам от 25.

Съвсем същото си мислех и аз,ама не можех толкова добре да го формулирам.
Пет Окт 25, 2013 10:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
martin555 написа:


Не бе,човек, преносно се изразих- потъна просто всяка групичка в собственото си жужене.


Това е вярно, на първата форумна среща пак сякаш се получи така. Хората са затворени по някакъв начин в себе си, е не всички разбира се...[/quote]

Aз се присъединявам към тези впечатления.Мислих ,че лекото превъзходство ,което усетих от страна на някои от хората към себе си,се дължи на факта ,че съм 'нова' тук,че не знаят и по скоро имат ,ако изобщо са ме забелязали,някакви повърхностни впечатления:нямам пътеписи,фотоси,'планинарска биография'.Но четейки коментарите,разбирам,че не е само мое усещането за отчужденост на срещата.Все пак контактите ги имаме и тук,във форума,а общуването е нещо,което предлагат единствено тези форумни срещи.SmileSmile То е ценно и се получава само ,когато съществува духът на съпричастност между хората,обичащи планината.Радвам се ,че се запознах с Тодор,който ме обгрижваше с една свирка по пътя Smile ,с Меги,която дойде директно при мен и ми направи много комплименти Oops ;с момчетата ,които приготвяха курбана и Цецо Пешлеевски/на когото вс. бъркаме фамилията/;с Катя,която ми помогна да носим дърва за печката Smile;с @ферди мръвката ,на когото съм фен преди да го видя..Пропускам някои хора,но си купих гащи'мамут' и се надявам да присъствам и на другата среща,където да опозная и останалите. Very Happy;D;D
До скоро Smile

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Окт 25, 2013 10:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Хм - да споменем и човека, дето не си отлепи погледа от телефона целия следобед Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Окт 25, 2013 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Хм - да споменем и човека, дето не си отлепи погледа от телефона целия следобед Very Happy

Very Happy
Пет Окт 25, 2013 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3279
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за форумната среща!

Още веднъж - специални благодарности за организацията!

Ето "накратко" моят фоторазказ, като впечатленията си от срещата ще споделя по-късно, че сега много бързам, а трябва време, за да ги обобщя и изкажа по-сбито и по възможност в едно съобщение.

Ето го и "краткият" фоторазказ:

Улицата в Карлово до изходния пункт беше разкопана, но затова пък като стигнахме там ни чакаше "силно полицейско присъствие" - Тихомир Томанов и верният ни водач - Живота (Христо):



Пристига и Йосарян (Живко), Poly_bg:



Идва "ударната сливенско-карнобатска група":



Радостния момент на тръгването и същевременно толкова тъжен - Томанов с мъка ни гледаше как потегляме:



Ако е рекъл Бог, ще стигнем:



Красоти - ето какво го очаква туристът, дръзнал да навлезе по долината на Стара река:





В групата ни определено имаше силно дамско присъствие, при това атлетично:





"Заслужилият майстор на спорта, покорителят на Елбрус" Mikesli (Митко) сигурно се пита: "Ама това момиче що не си почива и да събира сили за билото, ами се мори така?!" Smile



По долината на Малката река:



Освен силно дамско присъствие, силно беше и присъствието на фотоапарати Сони:





Организирано пресичане на Малката река (преминало без инциденти Smile ):





"Ето - там е пътеката!":





Зареждане с витамин С:





Правилото е - почивки се правят с лице към изминатия път:



Храни дъщеря,...



...за да ти даде щека да си помагаш на изкачване:



Храни син,...



...за да те замеря със снежни топки:



Платнешки ярове са "близо" - "след 30 минути, най-много 2 часа", както тръгна лафът:









Започна и снегът:



И вятърът, който не ни попречи да снимаме във всички посоки, но най-вече в две: изток и запад, разбира се - Пътеката, мършрут Е-3 Ком-Емине:



Амбарица:



Големия Купен:



Дотук добре! Като на шега бяхме качили главното старопланинско било, въпреки първоначалните песимистични прогнози за времето. Леденият вятър от северозапад обаче ни предупреди, че още не сме приключили прехода. След кратка почивка на завет южно от скалите се приготвихме за слизане до х. "Амбарица"

(Следва продължение)
Пет Окт 25, 2013 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
Тодор,който ме обгрижваше с една свирка по пътя Smile




Голяма сила е свирката....... Laughing
Пет Окт 25, 2013 1:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
rain написа:
Тодор,който ме обгрижваше с една свирка по пътя Smile




Голяма сила е свирката....... Laughing

Ех tzezkoooooo!!!! Голям си немирник. Мога ли да те попитам, госпожата беше ли на срещата? Да ти кажа, че тези дни ще прескоча до Летище София, мога да отскоча и до вас!!!!! Малко трудно скачам, но ще се поизмъча. Very Happy

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пет Окт 25, 2013 1:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Недялко Маринов



Регистриран на: 18 Мар 2013
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
krasy написа:
Според мен на срещата бяха малко повече и ако греша нека някой ме поправи.
На треятият етаж в стаите за спане -52 места
В дневната на втория етаж -20 места
На каменните плочи пред хижата -2 любители на звездите
В палатката отвън -2
СК"Диамант" Карлово -3

Общо : 79 Smile

В 4-та стая където спахме с Живота имаше едно свободно легло.
Пет Окт 25, 2013 1:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
meco puh написа:
tzezko написа:
rain написа:
Тодор,който ме обгрижваше с една свирка по пътя Smile




Голяма сила е свирката....... Laughing

Ех tzezkoooooo!!!! Голям си немирник. Мога ли да те попитам, госпожата беше ли на срещата? Да ти кажа, че тези дни ще прескоча до Летище София, мога да отскоча и до вас!!!!! Малко трудно скачам, но ще се поизмъча. Very Happy


Виждам ,че много ви радва маниера ми на споделяне,затова използвам случая да благодаря и на всички мъже ,които прекараха нощта с мен в дневната! Punk Croc

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Окт 25, 2013 1:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
dido написа:
Хм - да споменем и човека, дето не си отлепи погледа от телефона целия следобед Very Happy

Very Happy


О,някой ме е забелязаллл Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Окт 25, 2013 2:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
fena73 написа:
dido написа:
Хм - да споменем и човека, дето не си отлепи погледа от телефона целия следобед Very Happy

Very Happy


О,някой ме е забелязаллл Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Ами ти се спъна на няколко пъти в мене, хахаха.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Окт 25, 2013 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Следваща
Страница 21 от 23

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov