ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Какви са раниците на звездите в Африка?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Какви са раниците на звездите в Африка?
Автор Съобщение
ckaiyokar



Регистриран на: 09 Юли 2010
Мнения: 109

Мнение Какви са раниците на звездите в Африка? Отговорете с цитат
Някой разгада ли какви са раниците на участниците в "звездите сигурно са полудели". На мен логото когато успявам да го зърна ми прилича на Ташев, а веднъж видях в страни изписано "Сървайвър" на латиница. Видях че са със сгъваеми странични джобове и джобове за рейки под тях, имат система от ластик отпред, място за щеки или пикел. Какво още и каква всъщност е раницата?
Нед Ное 03, 2013 11:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Ное 04, 2013 10:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Re: Какви са раниците на звездите в Африка? Отговорете с цитат
ckaiyokar написа:
Някой разгада ли какви са раниците на участниците в "звездите сигурно са полудели".

Бре, не вярвах, че ще срещна някого - пък макар и "виртуално" - който да гледа подобни неща?

ПП Сори за "разводняването" на темата, но Ристо я е изчерпал така или иначе. Very Happy
Пон Ное 04, 2013 10:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Off Topic
повярвай, вчера гледах някаква документалка на BBC и през цялото време се блещех на водещия в каската Oops

_________________
www.summitsweb.com
Пон Ное 04, 2013 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
Off Topic
повярвай, вчера гледах някаква документалка на BBC и през цялото време се блещех на водещия в каската Oops

Миньор/ка/ ли ще ставаш?

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Ное 04, 2013 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Каска-Дьорка Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Ное 04, 2013 11:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
Off Topic
повярвай, вчера гледах някаква документалка на BBC и през цялото време се блещех на водещия в каската Oops

Не, аз визирах не раниците, а самото предаване за "звездите" в Африка ...
Пон Ное 04, 2013 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
катерачна беше каската, бре! Ма така и не разбрах марката.
Аз и не знаех, че има такова предаване. От 3-4 години не е имало телевизия вкъщи.

_________________
www.summitsweb.com
Пон Ное 04, 2013 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Rincewind написа:
Gamina написа:
Off Topic
повярвай, вчера гледах някаква документалка на BBC и през цялото време се блещех на водещия в каската Oops

Не, аз визирах не раниците, а самото предаване за "звездите" в Африка ...

От всичките подобни тв-формати - буламачи въпросното вероятно е най-интересното. Поне е на открито.
На мен ми костваше 3 минути, докато открия снимка в гугъл от предаването на някой с раница, за да се види каква е. Оказа се единствената. Smile

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Ное 04, 2013 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ckaiyokar



Регистриран на: 09 Юли 2010
Мнения: 109

Мнение Отговорете с цитат
благодаря за бързия отговор, аз също търсих в гугъла но не намерих такава снимка на която да се вижда марката на раницата, а няколко пъти когато гледах предаването логотона капака, под "мъгличката" много ми заприлича на "Ташев". Стана ми интересно, защото от "Ташев" от около година обещават нови модели а още няма нищо. Много ми е интересен обещаният 40 литров модел маунт 40.
Та си зафантазирах следната ситуация- ташев са разработили и произвели нови модели но ще ги пуснат след предаването... абе .. както и да е, явно още няма нови модели.
Пон Ное 04, 2013 2:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Не знам за раниците ма единия пич(не знам кой-не ги гледам) беше с яке Milo и шапка Millet...явно е от "бранша"... Very Happy
Вто Ное 05, 2013 9:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov