ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Относно протестите
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Относно протестите
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Относно протестите ме притеснява, че където много пуши, пламък няма. А то напоследък само пушилка...В крайна сметка крещенето по улиците е само една от многото форми на протест. Не знам защо, но нещо не ме кефят хората с доминиращ стаден инстинкт. Който изпитва нужда да му подадат от трибуната "Ааааа" и той да прегракне на "Бее-еееее", хубаво - има го. В крайна сметка веднага или не, по един или друг начин идват изборите и тогава трябва да покажеш какво имаш на горния етаж. Щото на улицата сме велики, а после след изборите се тюхкаме, или някой ги е подправил, или няколко милиона марсианци са гласували тайно и са ни прецакали и т.н. Сигурен съм, че сегашните 240 калпазани няма да си мръднат пръста да променят нещо, което да им развали комбината. А между другото PROM електората в голямата си част не ползва интернет!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Ное 21, 2013 8:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Относно протестите ме притеснява, че където много пуши, пламък няма. А то напоследък само пушилка...

Не е никаква пушилка.Сега трябва да повторя същото дето някой го изтри.
Протестиращите искат три прости неща-
-нови избори за ВНС.
-нова конституция.
-отговор на въпроса-Кой предложи Пеевски?
Мисля че на този етап ако се случат тези три неща ще е сериозна стъпка напред за държавата.
Не е нужно хората на улицата да пишат икономически програми за бюджета на земеделието през 2016та.За това си има експерти!Улицата не е нужно да излиза с лозунги за икономически мерки дето се изказват със сложни термини и са неразбираеми за народа.Улицата трябва да излезе и да даде тон за нещо много просто и смилаемо от всеки-че ако продължава да се краде ще има павета по главите.

mislesht написа:
Щото на улицата сме велики, а после след изборите се тюхкаме, или някой ги е подправил, или няколко милиона марсианци са гласували тайно и са ни прецакали и т.н.

Избори ли ?Какво беше това?От поне 70-80години не знам в България да е имало такива.Корена на думичката е от "избор".Ти виждаш ли избор!Щото аз не виждам.Дава ти се една дъъълга бюлетина с имена на много партии-и все креатури на партийното инженерство на ДС.Много партии-и все червени.Остава ти да избираш най-малкото зло.
Тия на площада поне в голямата си част са чисти,щото са млади.То не е ясно и от тях кво ще излезе ако един ден дойдат на власт но сега засега са идеалисти...

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Чет Ное 21, 2013 8:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Към тези три неща, дето ги пишеш вече два пъти в последните си два поста, от мене четвърто:
- задължително гласуване за всички пълнолетни граждани. Извинения - само по здравни причини.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Ное 21, 2013 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Относно протестите ме притеснява, че където много пуши, пламък няма. А то напоследък само пушилка...В крайна сметка крещенето по улиците е само една от многото форми на протест. Не знам защо, но нещо не ме кефят хората с доминиращ стаден инстинкт. Който изпитва нужда да му подадат от трибуната "Ааааа" и той да прегракне на "Бее-еееее", хубаво - има го. В крайна сметка веднага или не, по един или друг начин идват изборите и тогава трябва да покажеш какво имаш на горния етаж. Щото на улицата сме велики, а после след изборите се тюхкаме, или някой ги е подправил, или няколко милиона марсианци са гласували тайно и са ни прецакали и т.н. Сигурен съм, че сегашните 240 калпазани няма да си мръднат пръста да променят нещо, което да им развали комбината. А между другото PROM електората в голямата си част не ползва интернет!
На избори пасивен,но му знае балалайката. Old
Чет Ное 21, 2013 9:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
cecoibuba написа:
mislesht написа:
Относно протестите ме притеснява, че където много пуши, пламък няма. А то напоследък само пушилка...В крайна сметка крещенето по улиците е само една от многото форми на протест. Не знам защо, но нещо не ме кефят хората с доминиращ стаден инстинкт. Който изпитва нужда да му подадат от трибуната "Ааааа" и той да прегракне на "Бее-еееее", хубаво - има го. В крайна сметка веднага или не, по един или друг начин идват изборите и тогава трябва да покажеш какво имаш на горния етаж. Щото на улицата сме велики, а после след изборите се тюхкаме, или някой ги е подправил, или няколко милиона марсианци са гласували тайно и са ни прецакали и т.н. Сигурен съм, че сегашните 240 калпазани няма да си мръднат пръста да променят нещо, което да им развали комбината. А между другото PROM електората в голямата си част не ползва интернет!
На избори пасивен,но му знае балалайката. Old


Ставате досадно-заядливо-банален Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Ное 21, 2013 10:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
cecoibuba написа:
mislesht написа:
Относно протестите ме притеснява, че където много пуши, пламък няма. А то напоследък само пушилка...В крайна сметка крещенето по улиците е само една от многото форми на протест. Не знам защо, но нещо не ме кефят хората с доминиращ стаден инстинкт. Който изпитва нужда да му подадат от трибуната "Ааааа" и той да прегракне на "Бее-еееее", хубаво - има го. В крайна сметка веднага или не, по един или друг начин идват изборите и тогава трябва да покажеш какво имаш на горния етаж. Щото на улицата сме велики, а после след изборите се тюхкаме, или някой ги е подправил, или няколко милиона марсианци са гласували тайно и са ни прецакали и т.н. Сигурен съм, че сегашните 240 калпазани няма да си мръднат пръста да променят нещо, което да им развали комбината. А между другото PROM електората в голямата си част не ползва интернет!
На избори пасивен,но му знае балалайката. Old


Ставате досадно-заядливо-банален Rolling Eyes
Уважавам вашето мнение.Ако наистина мислите така , сложете ми бан. Нямам нищо против.
Чет Ное 21, 2013 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Трите неща които казах и тази за гласуването-хубаво.Но те ще са едни много малки стъпки в правилната посока.Истинското решение на проблемите на страната минава само и единствено през сериозно ограмотяване на младото поколение.Циганите,турците-това са едни капсулирани етноси,но те не са и толкова много.Големия проблем идва оттам че обществото ни произвежда едно немалко количество "бели цигани".Млади,неграмотни маргинали,глупави,чалгизирани,лесно манипулируеми...Чиито идоли са Азис,фашизираните гаулатери на футболните агитки и мутрите...Със сигурност след време някой ловък манипулатор ще ги поведе всичките тия маргинали за носа и ще ги ползва за нещо си....И не само за избори...Някой тарикат може и гражданска война да ни спретне с такива хора.Щото прост човек-лесно се манипулира...мисля си че тази прослойка която нито е малка,нито е склонна да изчезне скоро е по-страшна и от червените бабички и от циганите..
И не-не казвам да се тъпчат главите на младите с химически формули и стихотворения наизуст.Това образователната система и сега го прави пък излизат профани.Казвам-да се научат младите хора да мислят...Подтикването на младите да мислят е дефицит в нашата образователна система и то не е от сега и не е патент на този строй в който сме от 23години-имаше го и преди...
Докато един млад човек на 20години не може да бъде самостоятелен и да мисли самостоятелно тая държава ще е все на тоя хал...

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Чет Ное 21, 2013 11:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
cecoibuba написа:
Уважавам вашето мнение.Ако наистина мислите така , сложете ми бан. Нямам нищо против.

Готово:


_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Ное 22, 2013 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
cecoibuba написа:
Уважавам вашето мнение.Ако наистина мислите така , сложете ми бан. Нямам нищо против.

Готово:
Clap Clap Clap
Пет Ное 22, 2013 12:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Добре де,щом няма избор, да внесем още 30 партии от чужбина??? Щом нашите са малко... Друг вариант е всеки гражданин да си направи партия, която ще отговаря на неговите изисквания. Трети вариант - анархия,всеки вади оръжието и излиза на улицата да си реши проблемите? Е,какво избираме?

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Ное 23, 2013 4:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov