ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За любителите на водопади

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Предишната тема
Следващата тема
За любителите на водопади
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение За любителите на водопади Отговорете с цитат
Ето няколко линка за големите водопади по света, за хората, които се интересуват(като мен):

http://www.world-waterfalls.com/database.php?s=N&t=H&orderby=height&sortLimit=300

http://www.world-of-waterfalls.com/index.html

http://mapx.map.vgd.gov.lv/geo3/Ukr/Pamatlapas_Slices/Arzemes_E/Arzemes_E.htm

http://waterfallsofworld.com/index.php
Пет Фев 22, 2008 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение Има и български сайт за водопадите Отговорете с цитат
www.waterfallsbg.info
Нед Апр 08, 2012 12:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Не е тайна за нас. Wink

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Апр 09, 2012 10:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Водопади Отговорете с цитат
Колеги,както си шарех из новините и ми попадна една статия на любител на водопадите.Веднага се сетих,че тук колега ни питаше за наши снимки,които да ползува в сайта,който създал.След справка,видях,че става дума за различни хора.А статията(по-точно пътеводителя за водопадите)много ми хареса(мисля да ползувам някои дестинации за еднодневни семейни излети)!Въпросите ми са-има ли някой този пътеводител,отзиви за него?Знаете ли,дали авторът е наш колега-снимките са перфектни и обясненията-изчерпателни?Статията-Водопади
Ама и аз съм един шматок Very Happy Бях пуснал темата в неправилния раздел!Благодаря на mislesht за това,че мисли вместо мен и я премести на правилното място!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Пон Ное 25, 2013 4:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
Здравей колега, значи книгата я имам доста отдавна, незаменим спътник ми е,много е удобна . Има жпс кординати както и точни описания на водопадите и как да се стигне до тях. Това е единственната такава книга по рода си на български език. Дело е на Иво Николов и приятели туристи фотографи . Всички са специализирани в пейзажната фотография и притежават върходи модели апаратура . В книгата има и съвети за снимане лично то всеки един фотограф участвал в създаването на книгата . Като цяло аз съм очарован от творението и препоръчвам горещо на всеки,а за туристите е задължителна . Може да се поръча от сайта, Иво е много точен и отзивкив човек,всеки може да разговаря с него на посочените кординати в сайта, прави и отстъпки за количесто .
Поздрави.
Пет Яну 31, 2014 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
За картата забравих да спомена. Много е готина с поставени на нея снимки на обектите а отзад подробното им описание . Произведена е от Датамап Европа ООД ,които са много добри в областта си . Цената е скромна за тази прекрасна книга . Мога да издам и че авторът Николов гласи втора книга ,но за какво ще е и как ще е ми е непонятно ,сигурен съм само,че ще е отново на ниво и ще има великолепни фотографии ,ще има и нова карта . Така, че очаквайте очакваното Smile
Поздрави.
Пет Яну 31, 2014 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov