ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Инфомация за интернет страница

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Инфомация за интернет страница
Автор Съобщение
tonita



Регистриран на: 10 Мар 2014
Мнения: 5

Мнение Инфомация за интернет страница Отговорете с цитат
Извинявам се ако разделът е грешен . Намерих тази страница в интернет - vidin.vlez.bg/?showpage=11640 и много ми хареса написаното в нея . Много се впечатлих от текстът в началото . Адресът за контакт не работи . Някой има ли представа кои са създателите и . Very Happy
Пет Мар 14, 2014 1:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
tonita



Регистриран на: 10 Мар 2014
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Никой ? Нищо ? Sad
Сря Мар 19, 2014 2:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Погледнах написаното за Пирин. Съвсем малко информация в стил копи-пейст. Тази за хижите освен това е в голямата си част неактуална.

Първото нещо което се набива в очи са някакви снимки и новини в редица горе. Те ни съобщават, че: "McDonald’s плаща 500 000 долара компенсации на служители" или: "БСП и ГЕРБ в люти спорове заради ЕРП-тата", което не знам каква връзка има с планините. То сайта за новини ли е или за планини се чуди човек!

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Сря Мар 19, 2014 12:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Stanev



Регистриран на: 02 Апр 2012
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
Така ги виждам аз нещата с този новоизлюпен потребител:



_________________
"...Some people have systemathic approach on nothing..."
Сря Мар 19, 2014 7:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tonita



Регистриран на: 10 Мар 2014
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Това защо ?
Сря Мар 19, 2014 10:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
tonita



Регистриран на: 10 Мар 2014
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Не рекламирам сайта . Съжалявам , че попитах .
Чет Мар 20, 2014 9:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3282
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Tonita, не съжалявай. Няма лошо да популяризираш даден сайт. Все пак разделът е "Лафче". Smile

Не знам кой е направил посочения сайт. Информацията в него и на мен ми хареса, стегната, точна и ясна, въпреки че очевидно е още непълна и е по-скоро насочена към начинаещи туристи и може би деца. Има какво още да се желае и за графичното оформление на текста, за да се чете и възприема по-лесно. Smile

Що се отнася до текста в началото:

"Беше зима, привечер и вече се здрачаваше. Вървях сам, вдишвах студения въздух заедно с малките пухкави снежинки. Вървях, а облаците тук-там бяха обгърнали нежно планината.

Бях се изкачил сам със себе си, усещах вечността, имах чувството че върховете които гледах бяха живи, живи застинали в прегръдката на вечността, те помнеха историята на България, миналото и настоящето, бъдещето и вечността.

Студени и непристъпни, девствени и красиви, Планините на България."

От литературна гледна точка много ми хареса, както казват американците - "докосна ме". Smile

От съдържателна и туристическа гледна точка - ами нито става ясно къде точно и в кои планини се е катерил, нито с каква екипировка, нито защо е бил сам, а не с приятел/ка/и, а констатацията, че българските планини са студени и непристъпни, че и девствени - веднага ще се намерят много "супер планинари", които да я оборят и опровергаят. Smile

Това е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого с него. Smile

Tonita, а тебе с какво те впечатли текстът и защо искаш да откриеш създателите на страницата? Smile
Чет Мар 20, 2014 9:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tonita



Регистриран на: 10 Мар 2014
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Звучи ми познато . Хареса ми . Просто съм любопитна .
Чет Мар 20, 2014 12:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Аз се зачудих много на новините горе. Посочения от Тонита линк "Видин влез БГ" нявява мисли, че сайта има нещо общо с гр. Видин. Сега порових малко и гледам, че сайта е планинарски.
Но не http://vidin.vlez.bg/?showpage=11640, а http://www.bgmount.hit.bg/

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Мар 20, 2014 5:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Много се вторачихте в тая страница, а създателят и сигурно вече е забравил за нея Laughing
Метнах едно очо на кода и ми прилича на някой ученически или студентски проект. Точно сега давам на 12 клас да правят такива страници Smile Та ми се струва че човекът си е направил проекта, получил си е оценката и това е Smile

Tonita, за да не са само празни приказки, ще се опитам да бъда полезна Smile
Поетичните работи ги има качени и тук:
http://www.bulgariantreasures.com/
Има контакти, така че можеш да се свържеш и да попиташ. Може би това са създателите на горния сайт, който им е бил нещо като упражнение за настоящия...
http://www.bulgariantreasures.com/feedback/index.php?IDMenu=658&IDLang=1

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Мар 20, 2014 7:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stanev



Регистриран на: 02 Апр 2012
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
tonita написа:
Това защо ?

Моите критики, които изтрих още преди няколко дни, бяха към сайта, а не към потребителя.
Става дума за няколко запетайки и използването на *й* вместо *и*.
Не че Аз знам къде се поставят запетайки, но не си и правя труда да правя подобни сайтове.Smile Замяната на *и* с *й* ми говори, че сайта е списван от много млад човек. Старите кучета и те бъркат запетайките, но буквата *и* с *й* никога.

Колегата Станев не знам какво е имал предвид.
Вероятно те мисли за интернет трол, който се е регистрирал тук с една цел, да се намира на приказка. Само предполагам, не знам какво си мисли.Smile

Не е забранено да рекламираш сайт свързан с планината. Има си цяла тема във форума, където са дадени връзки към подобни планинарски сайтове.


Точно на това ми заприлича, позна Laughing

Нищо лично тонита, просто последната година тролването стана бизнес за много хора.

_________________
"...Some people have systemathic approach on nothing..."
Чет Мар 20, 2014 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov