ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Завръщане

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Завръщане
Автор Съобщение
yakinii



Регистриран на: 28 Мар 2014
Мнения: 7

Мнение Завръщане Отговорете с цитат
Здравейте,приятели следя форума и много се радвам на споделените от вас преживявания и малко ви завиждам Wink благородно .....Обичам планината,тя е в душата,ума и сърцето ми постоянно,но живота ти предлага различни посоки.Така се случи,че последните няколко години живях на остров,което естествено засили още повече любовта ми към природата,но липсата на планински преключения оставя много празнини в живота ми ...и стига с излиянията Very Happy сега съм си в България от няколко месеца търся си компания и нямам търпение да усетя планината под краката си ...изчаках да мине зимата,за да мога да се аклиматизирам,но както може да си представите живота на остров размеква организма Smile Smile така че бих се радвала да ми предложите по лесни маршрути като начало....
Пет Мар 28, 2014 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Щеше да бъде по-лесно, ако беше написала откъде си. Не е без разлика дали си от Варна или от Радомир. Ако си от София, тръгни от най-утъпканите маршрути към Витоша, примерно от Драгалевци през манастира към "Алеко".
Съб Мар 29, 2014 8:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ПЪТУВАЩИЯТ СЪС ЗЕМЯТА



Регистриран на: 02 Ное 2013
Мнения: 31

Мнение Отговорете с цитат
ако си била англичанка,първо почни нещо лекичко иначе травмираш ли се забрави чукарите.... Idea Rolling Eyes

_________________
форумната фауна тук-
Освен това се виждаха няколко много докачливи старчета, готови да се засегнат при най-малък повод и от нещо най-незначително.
Съб Мар 29, 2014 9:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
yakinii



Регистриран на: 28 Мар 2014
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, да пропуск от моя страна да пиша,че живея в София Very Happy .. Благодаря за изчерпателната информация
ZCEZBPM написа:
Най-удобно е ти самата да си правиш маршрутите. В разделите за всяка планина има описани доста такива. Избери си планина. Ако ти се ходи в Рила започни с най-посещаваните и магистрални маршрути като връх Мальовица, Мусала, Седемте езера и т.н. ....
много полезна, определено ще се възползвам от нея,но ще започна с предложението на tortomanin за Витоша
tortomanin написа:
примерно от Драгалевци през манастира към "Алеко".
.... не съм била "англичанка" Very Happy там поне имат планини ( некултивирани )... средиземно море и 45 градусова жега (лятото) с усещане за 50 и влажност стигаща до 90% така че имам нужда от сериозна аклиматизация и раздвижване ..приемам и покани за компания...за съжаление сред приятелската ми среда липсват желаещи за туризъм Sad
Пон Мар 31, 2014 1:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
баир_будала



Регистриран на: 22 Сеп 2012
Мнения: 252

Мнение Re: Завръщане Отговорете с цитат
yakinii написа:
Здравейте,приятели......................години живях на остров,което естествено засили още повече любовта ми към природата ......остров ..............




.... иии островът е : Question

*
PS
Не за друго , ами има хора които се интересуваме и от пътешествия по морета и съответно острови .
__________________________________


Последната промяна е направена от баир_будала на Вто Апр 01, 2014 5:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Мар 31, 2014 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Re: Завръщане Отговорете с цитат
yakinii написа:
Здравейте,приятели следя форума и много се радвам на споделените от вас преживявания и малко ви завиждам Wink благородно .....Обичам планината,тя е в душата,ума и сърцето ми постоянно,но живота ти предлага различни посоки.Така се случи,че последните няколко години живях на остров,което естествено засили още повече любовта ми към природата,но липсата на планински преключения оставя много празнини в живота ми ...и стига с излиянията Very Happy сега съм си в България от няколко месеца търся си компания и нямам търпение да усетя планината под краката си ...изчаках да мине зимата,за да мога да се аклиматизирам,но както може да си представите живота на остров размеква организма Smile Smile така че бих се радвала да ми предложите по лесни маршрути като начало....

Добре дошла.
Пусни някоя тема-предложение за ходене в този раздел.
Все ще се намери компания.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Мар 31, 2014 7:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov