ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
хижа Джамен

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
хижа Джамен
Автор Съобщение
сидката



Регистриран на: 22 Фев 2014
Мнения: 19

Мнение хижа Джамен Отговорете с цитат
Здравейте,имам въпрос,има ли асфалтов път до хижа Джамен в планината Рудини,щото ако има мога да взема и бебето да го разтъпча малко по-нагоре към връх Сирищнишка Рудина?
Съб Фев 22, 2014 3:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Да. От Сирищник.
Съб Фев 22, 2014 4:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
сидката



Регистриран на: 22 Фев 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Екстра,благодаря!
Съб Фев 22, 2014 4:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Първанов открива ремонтираната хижа наскоро, та пътят сега може и да е повече от идеален. Той накъдето тръгнеше, с нов асфалт застилаха. Very Happy
Съб Фев 22, 2014 4:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
сидката



Регистриран на: 22 Фев 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Laughing Laughing
Съб Фев 22, 2014 10:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kar1k



Регистриран на: 01 Мар 2014
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Първанов открива ремонтираната хижа наскоро, та пътят сега може и да е повече от идеален. Той накъдето тръгнеше, с нов асфалт застилаха. Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Съб Мар 01, 2014 3:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
сидката



Регистриран на: 22 Фев 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Sad Днес се качих до хижа Джамен,беше заключена и нямаше никой.Иначе вярно-ремонтирана е,нова дограма,нова мазилка,обаче цялостната обстановка изглежда някак недовършена.На портала има надпис "Хижата е в ремонт и се стопанисва от частна фирма",както и преди това друг на около километър "Хижата е в ремонт,пътят се охранява".Точно от тази табела е най-добрия подход нагоре за върхът щото от хижата са едни тръни,не ми се говори.Най-общо мястото е много приятно,от върха има добра панорама в почти всички посоки,ако някой се интересува ще пиша по-подробно инфо.
Нед Мар 23, 2014 9:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
А поне асфалтът до хижата на място ли си беше? Да не са вдигнали и него след като президентинът-авджия си е тръгнал? Laughing
Пон Мар 24, 2014 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
сидката



Регистриран на: 22 Фев 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Smile Асфалта си е там,до последно не можах да преценя нов ли е , стар ли е , но е факт ,че няма нито една дупка .Някакъв пернишки модел може би. Smile
Пон Мар 24, 2014 7:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Green 65



Регистриран на: 10 Окт 2010
Мнения: 89
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Сирищник е Пернишко, родното място на Георги Седефчов. Хижата в какво състояние е, а планината Рудина...има ли кво да се види? Благодарско....
Сря Апр 09, 2014 5:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
сидката



Регистриран на: 22 Фев 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Поне докато групичката ни беше там ,а това значи неделя от 10 сутринта до към 16 00 следобяд хижата беше заключена и никой от никъде не се появи,ние седяхме на една маса на полянката пред хижата после ,едни нагоре към върха ,други надолу към пивницата в селото .Самата планина ми е непозната като се изключи това изкачване на нейния първенец-връх Сирищнишка Рудина 1172м.До горе разстоянито е около един час и съветът ми е да не се тръгва от хижата а от средата на пътя между селото и хижата /има указателна табела/.За еднодневна разходка-излет мястото е идеално особено сега когато разцъфват дръвчетата . Very Happy Чувал съм за Ракиловския вековен дъб в едно съседно село но не съм го посещавал ,май това е което знам.
Съб Апр 12, 2014 5:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov