ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
В какво си носите водата ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
В какво си носите водата ?
Автор Съобщение
evenstar



Регистриран на: 10 Апр 2014
Мнения: 16
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ами защото уж по-долният клас инокс, какъвто предположих, че ще е на бутилката, го лови. Laughing Но си прав, че гаранция за състава няма. Най- добрият, но и най-непрактичен материал май си остава стъклото.
Съб Апр 12, 2014 6:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rodo



Регистриран на: 16 Мар 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Между другото luigiferrero.com е бг онлайн магазин с удивителна прилика с reno.bg и справка в Гугъл показва,че лицето Луиджи Фереро е бил футболен мениджър. Предположенията ми са,че или находчивия нашенец е избрал бранда защото е футболен фен и е знаел нещо за въпросният Луиджи,или просто му е звучало добре името,фешън един вид.
Иначе за хрома и никела,дори и неръждаемата стомана не е ясно доколко е безвредна. Аз лично имам маркова стоманена бутилка,която никога не е намирала място в раницата ми,просто предполагаемата вреда от пластмасата не може да оправдае носенето доста по-тежката стоманена бутилка. Някои биха казали "е няколко грама повече,какво толкова" - имам електронна везна до мен,800мл стоманена (маркова) бутилка и 1л бутилка от мин вода,празни. Резултата е 1л пластмасова бутилка = 20 гр ,
800 мл стоманена = 214 гр. Тези които имат повече опит подреждане и организиране на раници и най-вече мъкненето им,знаят какво се получава с такива 200 грама екстра тегло умножено по няколко пъти.

П.С. Пропуснах да отбележа,че с "Inox" в описанието на бутилката бутафорията става пълна,понеже това е продукт произведен в Китай,брандиран с италианско име от българин и накрая "неръждаем" е написан на френски.
Нед Апр 13, 2014 7:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov