ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Обиколката на Витоша. Разстояния.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Предишната тема
Следващата тема
Обиколката на Витоша. Разстояния.
Автор Съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Аз си обух за 10км и чорапки под сандалките - установила съм, че така краката ми почиват чудесно (говорим за правилните чорапи, де). Затова и толкова страдах за изгубеното чорапче.

Канче не взех, но не съм ползвала и чашките - само една с кафенце на бариерата.

_________________
www.summitsweb.com
Пон Юни 16, 2014 1:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Еми можеш следващият уикенд да се разходиш от Кумата към Кладница - вероятно ще го откриеш.
Едва ли някой ще го прибере за разлика от един чифт гети, които забравих на Камен Дел миналата година на камъните.
На др. ден се качих и дедов... Ей колко ми беше криво...
И аз не за друго страдах по тях, просто бях свикнал и имаха сантиментална стойност.
Сигурно никак няма да пазят краката сухи на новият собственик след всички помисли от моя страна Smile
Пон Юни 16, 2014 2:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Кой знае къде из калта е потънал Laughing

_________________
www.summitsweb.com
Пон Юни 16, 2014 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Червен е, все ще е останало нещо забелязващо се!
Пък и до тогава все ще сме взели да ходим както преди Razz
Пон Юни 16, 2014 2:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
На колело го играх и аз. Не бих си го причинил пеша това. Wink Особено с тая тиня тази година.
Пон Юни 16, 2014 2:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Че то не е ли още по-комплицирано с копелело отколкото пеша в тази гняс?
Но всеки път между Боснек и Чуйпетльово се заканвам да си купя едно...
И после някъде ми мине Smile
Пон Юни 16, 2014 2:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Добре де, досадно е между Боснек и Чуйпетлово, ама чак пък толкова Rolling Eyes
Ако не ми се беше бъгнал точно там крайника, щях даже да съм доволна от тия 10-тина км асфалт, бяха си като почивка след гняста. Която гняс, между другото, някак съумях да изгазя доста бързо. Ужасно досадно беше, но донякъде забавно. Следващите малки гнясове около Смильо ги минавах боса, голям кеф.
Другият голям кеф дойде в реката в Ярлово - с все сандалите вътре, идеше ми да прилегна даже във водата.

_________________
www.summitsweb.com
Пон Юни 16, 2014 3:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Досадно, ами!
Иначе да - в реката се чу още едно "Фссссссссс"! Very Happy
Пон Юни 16, 2014 3:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
asen4ooo



Регистриран на: 12 Сеп 2011
Мнения: 138
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз на Железница като видях вирчето и казах тука е мойто място и си полегнъх с все колелото и раницата

_________________
На кръгла маса, в хижата и в женско сърце винаги има място за още един!
Пон Юни 16, 2014 8:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Имало някаква промяна в байк-трасето, ми спомена колега. Заради промянта първите няколко души са се замотали доста.

Да ви се намира трак-лог с отбелязано това криво място (скатана отбивка в гората от коларски път, над Ярема) ?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Юни 16, 2014 9:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение Отговорете с цитат
Надявам се не се сърдите на един закъснял съвет на патил си човек. Минавал съм Витоша 100 вече много пъти и това долното писание е предназначено точно за туристическо преминаване.

http://iwanttoclimbtheworld.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-17-%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%B0/

И ГОЛЯМО БРАВО НА ВСИЧКИ!!!
Вто Юни 17, 2014 12:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Имало някаква промяна в байк-трасето, ми спомена колега. Заради промянта първите няколко души са се замотали доста.

Да ви се намира трак-лог с отбелязано това криво място (скатана отбивка в гората от коларски път, над Ярема) ?



Била е открадната маркировката точно в новото място. Явно някои доброжелател се е изявил. При колоездачите първите две челни групи са се изгубили, заради което класиране на победители няма да има. След разкритието на проблема, вече имаше хора, които премаркираха трасето и никъде другаде не е имало засечки.
Вто Юни 17, 2014 12:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
dobber, закъснелия съвет въобще не се приема като критика, а напротив Wink

аз лично допуснах 2 големи грешки, които ми костваха в крайна сметка финала - не се погрижих добре за светлината и съответно изгубих доста време от самото начало, и втората беше, че след голямата кал реших, че краката ми имат нужда от почивка и разхлабих каишките на сандалите, така едно 6-7км ги минах все едно по джапанки. Резултатът все още е видим в походката ми.

но така е - човек се учи като прави глупости и после си страда Smile

_________________
www.summitsweb.com
Вто Юни 17, 2014 3:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Ето малко снимки от мен.
Явно никой не ще да се престраши да излезе от анонимност, хи-хи!
То не че има голям повод за гордост тази година а от миналата, когато имаше все пак някакъв - няма нито една.
И нормално де, тогава бях зает да ходя а не да цъкам. Сега поне като не можах да ходя да има... нещо!
Ама така е - живота е сурав и курав, изтъкан от цинизъм и повратности Very Happy Rolling Eyes
Вто Юни 17, 2014 7:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Брей, като гледам часовете - разминали сме се буквално за минути Shocked

_________________
www.summitsweb.com
Вто Юни 17, 2014 9:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov