ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Водопадите на Беласица
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Водопадите на Беласица
Автор Съобщение
iozkan



Регистриран на: 21 Сеп 2012
Мнения: 296
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти Дидо, че ни откриваш тези чудеса. Ей, няма свършване красотата на България! Respect
Вто Юни 10, 2014 9:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор



Регистриран на: 09 Юни 2012
Мнения: 100
Местожителство: Петрич

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм от Петрич и също чувам за първи път за тези водопади над Коларово. Сигурен съм, че Беласица крие още изненади!

Искам да питам Илия Левков, дали става дума за Дебрало или някое друго дере? Аз пък съм чувал за друг един водопад над Коларово по Левренското (Сачкар) дере. Това е дерето, което преминава през западната част на селото. Дали Илия знае нещо повече по въпроса?
Сря Юни 11, 2014 4:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
levkov87



Регистриран на: 09 Юни 2014
Мнения: 4
Местожителство: s.Kolarovo,obl.Blagoevgrad

Мнение аха Отговорете с цитат
Да,дерето над Дебрало,което дере минава през бунгалата ни в селото и слиза надолу,а за другия ме заинтригува много,пробвах отгоре надолу,но не можах да намеря дерето и се отказах,но отдолу нагоре може и да се кача дали няма водопади там,а тея тук над Дебрало са много красиви,но няма как тук да пусна снимки да видите Smile
Чет Юни 12, 2014 7:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Тодор



Регистриран на: 09 Юни 2012
Мнения: 100
Местожителство: Петрич

Мнение Отговорете с цитат
Вчера говорих с едни момчета от Петрич, които бяха направили преход по горното течение на Петричка река (Луда Мара) от м. Каптажите над града до м. Вършилото, разположена близо до изворите на реката. Вървели са само по речното корито, като най-трудните участъци са ги заобикаляли. В най-горното течение на реката са се натъкнали на около 15 метров водопад. Водата е падала отвесно и компактно. За съжаление не са го снимали. Ей, не спира да ни изненадва тази Беласица!
Пон Юли 07, 2014 10:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Значи трябва нарочна експедиция Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Юли 07, 2014 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
levkov87



Регистриран на: 09 Юни 2014
Мнения: 4
Местожителство: s.Kolarovo,obl.Blagoevgrad

Мнение vodopadite Отговорете с цитат
Тодоре,аз ходих в западната част по онова дере,но по самото дере трудно се върви,доколкото успях да се кача нагоре и до където стигнах нищо не намерих Smile
а тук вижте водопадите над селото ни в източната част на дерето,което минава през селото си...

https://www.facebook.com/gn.levkov.9/media_set?set=a.10201433752720302.1073741887.1669630025&type=3
Пон Юли 07, 2014 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Тодор



Регистриран на: 09 Юни 2012
Мнения: 100
Местожителство: Петрич

Мнение Отговорете с цитат
Явно няма да мине само с една експедиция! Възможно е Лудото дере между селата Беласица и Коларово, пък и не само то да крие още тайни. Ей, не съм подозирал, че в Дебралското дере има такива красоти. Илия не се отказвай да търсиш! Който търси, намира...
Сря Юли 09, 2014 9:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
levkov87



Регистриран на: 09 Юни 2014
Мнения: 4
Местожителство: s.Kolarovo,obl.Blagoevgrad

Мнение vodopadite Отговорете с цитат
Сигурен съм,че има.. Аз ходи веднъж по лудото дере и горе дето има останала една къщичка от едното време била е като застава сигурно,дерето се разделя на два притока покрай къщичката.. Аз тръгнах откъм село Беласица,ходих много нагоре но нищо.. Но другия приток от към Коларово,като тръгнеш по него нагоре,сам намеква,че може да има красоти,ще ида тези дни и ще пиша пак Smile
Сря Юли 09, 2014 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov