ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ресторантът на Вратник?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ресторантът на Вратник?
Автор Съобщение
lgr



Регистриран на: 24 Ное 2010
Мнения: 33

Мнение Ресторантът на Вратник? Отговорете с цитат
Здравейте, разбрах, че там има ресторант (който май не работел в момента, но все пак да опитам), в който може да се нощува (става дума за 1 човек). Търся телефон на мястото или някаква алтернатива за спане и храна на самия проход?

Ето актуално инфо за няколко места за нощувка в източната част:

нощувка в Дъскотна - Ральовата вила - 0887 795 896. Едноетажна постройка с няколко стаи с по 3-4 легла, кухня, баня и голям двор с барбекю. 10 лв цена на легло, човекът е гостоприемен. Достига се по асфалта от Планиница, на около 100 м след жп прелеза има чешма вдясно и малко след нея започва стръмна пътечка, която след 5-6 минути излиза точно на вилата. Оттам до Дъскотна (магазина) са около 15 мин.

нощувка на Върбишки проход в ресторант Бабой, 10 лв - телефоните им са 0893 943 388 и 0876 638 589

хижа Народен юмрук до село Топчийско (1 км) - 6 лв, телефон 0884 473 735, Ахмед
Пет Юни 20, 2014 9:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ppenev



Регистриран на: 15 Апр 2013
Мнения: 17
Местожителство: сливен

Мнение Отговорете с цитат
Преди ден бях на Агл.поляна и вратник/. Заведението е затворено, както и вилата (а тя и частна собственост). На заведението няма и веранда на която да се подслоните. За вилата отзивите са че не пускат даже и в буря, но изглеждажда собствениците не ходят, тази година . На самата Агл.поляна има параклис, които е достъпен, сух и може да подслони 2-3 човека. На Вратник (изворите на камчия) заслона е станал обор, но покрива стои и в буря човек може да се подслони. Аз съм от Сливен, ако мога да бъда полезен пиши, ще ти дам телефон.
Чет Юли 10, 2014 2:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lgr



Регистриран на: 24 Ное 2010
Мнения: 33

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря!
Пон Юли 14, 2014 11:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
ppenev написа:
Преди ден бях на Агл.поляна и вратник/. Заведението е затворено, както и вилата (а тя и частна собственост). На заведението няма и веранда на която да се подслоните. За вилата отзивите са че не пускат даже и в буря, но изглеждажда собствениците не ходят, тази година . На самата Агл.поляна има параклис, които е достъпен, сух и може да подслони 2-3 човека. На Вратник (изворите на камчия) заслона е станал обор, но покрива стои и в буря човек може да се подслони. Аз съм от Сливен, ако мога да бъда полезен пиши, ще ти дам телефон.

Миналото лято имаше табела "охранява се с видео камера" или вече се охранява с "зло куче"?
Пеньо, трябва да ти призная, че в това заведение почивах два часа през 2011 година и 12 - 13 годишното момиче и братчето и бяха много любезни. Там обядвах и си заредих телефона и GPSa.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Юли 15, 2014 12:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SakatOrel



Регистриран на: 09 Сеп 2014
Мнения: 71
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Всичко е затворено на Вратник. Параклисът на Агликина е 1,90х1,90 и без проблеми събира 4 шалтета, а раниците отвън под дъждобрани под навеса на параклиса.



_________________
Какво са очите ми без гледки?
http://peshanamore.blogspot.com/
Вто Сеп 09, 2014 4:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
А вие да не отидохте до там боси, като гледам колко лепенки по краката имате направо мен ме застягаха обувките.

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Вто Сеп 09, 2014 5:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SakatOrel



Регистриран на: 09 Сеп 2014
Мнения: 71
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Този ден (Предела - Агликина) ни беше вторият със сухи крака от началото..

Аз нямах изобщо проблеми с мазоли заради вълнените чорапи на баба ми, но историята на двойката вляво е по-дълга и респектираща..

_________________
Какво са очите ми без гледки?
http://peshanamore.blogspot.com/
Вто Сеп 09, 2014 5:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov