ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
вр. Мальовица (03.05.2009)

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
вр. Мальовица (03.05.2009)
Автор Съобщение
anadel



Регистриран на: 03 Дек 2008
Мнения: 78

Мнение вр. Мальовица (03.05.2009) Отговорете с цитат
Зимна разходка до вр. Мальовица на 3.05.
снимки
Нед Май 03, 2009 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Spas



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 159
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
"вр. Мал1овитца"
Толкова неграмотно... немам думи...
Пон Май 04, 2009 9:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raskoll



Регистриран на: 30 Юли 2008
Мнения: 474

Мнение Отговорете с цитат
ужас колко много сняг все още има там.... Crying or Very sad
Пон Май 04, 2009 11:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
И аз се включвам със снимки от същото ходене. Времето беше привидно лошо, казвам "привидно", защото снегът беше просто чудесен. Рядко се случва такъв добър сняг за ходене. Изкачихме се от хижата до върха за 3 часа. Пейзажът беше поразително безцветен. Гледахме го и се чудехме, че изглеждаше като графика.

Снимките ми са малко: http://picasaweb.google.com/poli.soboleva/Maliovitsa_2009#






Вто Май 05, 2009 9:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Ааа, много обичам такива "безцветни" снимки....Много сняг верно.
Вто Май 05, 2009 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
оо, сняг, егати кефа Wink
Поли, това че няма цвят не е проблем, и аз обичам графични снимки. Тая последната, която си пуснала тук, е суперска, тя ми е любимата от всички в албума ти Respect

_________________
Вто Май 05, 2009 1:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Тая последната, която си пуснала тук, е суперска, тя ми е любимата от всички в албума ти Respect

И на мен ми е любима тази снимка. Снимах десетина вариации с тази хубава извивка - хоризонтално, та вертикално, та с приближение... не ги качих всичките де Smile
Вто Май 05, 2009 4:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Spas написа:
"вр. Мал1овитца"
Толкова неграмотно... немам думи...


Немам трябва да е нямам. Стават грешки да не издребняваме, а да помолим Ани да коригира заглавието.

_________________
Който пие бира не умира!
Вто Май 05, 2009 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
Не знам защо така беше написано заглавието, не е от неграмотност. Поправих го аз.
Вто Май 05, 2009 11:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Chamovsky



Регистриран на: 04 Ное 2007
Мнения: 57
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
Може би неволно е добавена таз 1-ца в заглавната тема при работа с клавиатурата на компа ...,но това е разбираемо и простимо при такъв трепетен и вълнуващ преход в зимни условия ,в Мальовишкя дял!Планинските чеда сме с чисти сърца и свободни души!НЕКА БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ БЛАГОРОДНИ!

_________________
Хората идват и си отиват,но ПЛАНИНАТА остава!
Вто Май 05, 2009 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
natam-nasam написа:
Не знам защо така беше написано заглавието, не е от неграмотност. Поправих го аз.




_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Сря Май 06, 2009 9:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
Ани в никакъв случай не е неграмотна - неволно ще да е , компютърни щуротии са това, наистина е дразнещо но се поправя бързо..
Пет Май 15, 2009 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov