ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
х. Пионерска - х. Рилски езера - х. Седемте езера и обратно.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
х. Пионерска - х. Рилски езера - х. Седемте езера и обратно.
Автор Съобщение
kaleeff



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 73
Местожителство: Sofia

Мнение х. Пионерска - х. Рилски езера - х. Седемте езера и обратно. Отговорете с цитат
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=376095

Ето малко снимки от моята разходка от х. Пионерска - х. Рилски езера - х. Седемте езера и обратно. Имаше доста сняг и езерата още бяха замръзнали. Обиколихме само 3 от тях щото не се възползвахме от лифта.

Поздрави на всички!
Вто Май 19, 2009 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Друм



Регистриран на: 24 Яну 2008
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
Всичко е много хубаво, всяка снимка ми гали окото (с изключение на снимките с лифта). Този лифт ми се струва, че не е работил тогава,а? Не се виждат хора на него.
Имам и един въпрос към теб. Къде и горе-долу на каква надморска височина си снимал пролетното котенце?
Забелязах и едно друго интересно нещо. На твойта снимка се вижда, че Долното езеро е покрито все още с лед, макар и напукал се. А точно преди четири дни гледах как вятъра правеше вълнички, къдрейки повърхността на Йозола, т.е. там леда беше доста по-малко. Надм. височина на двете езера е почти една и съща, изложението спрямо слънцето също.
Think ???
Вто Май 19, 2009 6:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaleeff



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 73
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Друм написа:
Всичко е много хубаво, всяка снимка ми гали окото (с изключение на снимките с лифта). Този лифт ми се струва, че не е работил тогава,а? Не се виждат хора на него.
Имам и един въпрос към теб. Къде и горе-долу на каква надморска височина си снимал пролетното котенце?
Забелязах и едно друго интересно нещо. На твойта снимка се вижда, че Долното езеро е покрито все още с лед, макар и напукал се. А точно преди четири дни гледах как вятъра правеше вълнички, къдрейки повърхността на Йозола, т.е. там леда беше доста по-малко. Надм. височина на двете езера е почти една и съща, изложението спрямо слънцето също.
Think ???


пролетното котенце Го снимах на един от върховете над х. Седемте езера. Снегът отгоре се бе стопил. Всички езера бяха покрити с лед, само най-долното ледената обшивка се бе поразтопила. А, и това срещу х. Седемте езера, мисля че е Рибното езеро, имаше малки участъци от вода. Там където снимах рибките.




Иначе самото езеро изглеждаше така




А лифта работеше. Само че бе сутринта към 8 и още нямаше хора по него.
Сря Май 20, 2009 12:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
metro



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 109
Местожителство: с.Куртово

Мнение Отговорете с цитат
Браво -страхотни снимки .Поздрави Wink

_________________
На туриста раницата е тежка ,но главата е лека!!!
Сря Май 20, 2009 6:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov