ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Котарака на Рибни...

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Котарака на Рибни...
Автор Съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Котарака на Рибни... Отговорете с цитат
...за първи път не се появи.[nacupvam se] Търсих го къде ли не. В избата зад вратичката с изрязания отвор под стълбите има поне 10 см. вода. Надали е за първи път, но може и това да е попрогонило основната му храна. Вярно че и годинките му не са малко... Дано не е станало нещо лошо с него...
Някой види ли го нека сподели, че това допълнително подсили лошото ми настроение от това ми ходене...
Снимки: http://picasaweb.google.bg/Wsjankata/RibniEzeraIStob23052009#
Съб Май 23, 2009 11:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Лошото настроение от лошото време ли е? Нали и то си има своите красоти Very Happy
Пък и добра компания си имал..

_________________
Чет Май 28, 2009 1:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дано да е жива гадината... Тая зима не сколасах да отида до там.

_________________
Който пие бира не умира!
Чет Май 28, 2009 10:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Жив и здрав, Хвала Богу! Отговорете с цитат
Началото бе свещичка в Рилски манастир. Другото- въпрос на време. Laughing
Всичко си е на ред с котака. Супер! Мислех, че е на 18, но хижаря ме поправи- 21-ва карал. Confused
Бил вече без зъби, но демонстрира сериозна пъргавина. Част от вечерта мина в разкази за легендарния Миьо- това било името му.
Посрещането горе бе невероятно- не ни бе позволено да ядем своето ядене, бяхме посрещнати подобаващо като "първите" за започващия сезон. Прекрасни хора- хижаря- вече за 26-та година и двамата му помощници- "Деде" както го наричаха- кротък, възпитан мъж и опитен планинар, и както сам се определи- коняра Перо. Перо не желаеше да влиза в кадър, но стана ли дума за кота, както ще видите в снимките, позира с удоволствие. Отново промених/ме/ посоката, но и тримата опитни планинари настояха и аз приех съвета им- това е друга тема...
Снимки: http://picasaweb.google.bg/Wsjankata/RibniEzeraVodniSuhoto3031052009#
Текст под снимките- ев. по- натам....
Поздрави!
P.S.: заел съм свободното си пространство в Picasa, не мога да постна вс. снимки. Ще направя нужното и ще ги добавя, но "друг път"... по- натам.
Ето ги всичките:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384057


Последната промяна е направена от W_sjankata на Пон Юни 01, 2009 12:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Май 31, 2009 10:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Брех как оредял снега на езерата ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Май 31, 2009 10:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
За седмица разликата е огромна. Миналия път на тръгване към преслапа качвах метър пред стъпалата на хижата- сега го няма...-една друга причина хижарите да ни спрат за Бричебор- друга тема, както казах. И Водни- Сухото ни насити. Smile
Нед Май 31, 2009 10:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
Радвам се Very Happy Честно казано не вярвах, че ще оцелее и тази зима! Но това вече си го мисля от 5 години насам. Паметник трябва да му се сложи на този котарак!
Пон Юни 01, 2009 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Ох, олекна ми! Браво на котака, герой е той!
След някоя и друга седмица сме натам, още малко да се стопи снега Cool
Пон Юни 01, 2009 10:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
pepino_bg



Регистриран на: 24 Юли 2007
Мнения: 197

Мнение Re: Жив и здрав, Хвала Богу! Отговорете с цитат
W_sjankata написа:
Отново промених/ме/ посоката, но и тримата опитни планинари настояха и аз приех съвета им- това е друга тема...


W_sjankata написа:
една друга причина хижарите да ни спрат за Бричебор- друга тема, както казах


Question Дай жокер поне. Преспите към преслапа (Мермерски предполагам имаш предвид) или нещо друго? Smile


Пон Юни 01, 2009 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Железен е тоя котарак Respect .

_________________
Който пие бира не умира!
Пон Юни 01, 2009 12:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
planinar



Регистриран на: 20 Дек 2006
Мнения: 354

Мнение Отговорете с цитат
dobrudjan4e написа:
Железен е тоя котарак Respect
_________________
Който пие бира не умира!
.


Като прочете човек какво пишеш излиза, че кота пие доста бира. Jumpy Croc
Пон Юни 01, 2009 1:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov