ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
До връх Белмекен- 13.09

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
До връх Белмекен- 13.09
Автор Съобщение
andimit



Регистриран на: 19 Юни 2007
Мнения: 284
Местожителство: София

Мнение До връх Белмекен- 13.09 Отговорете с цитат
Здравейте!
На пук на прогнозата реших да кача върха и добре, че реших така- чудесно време за катерене!
Иначе нагоре си е класика- колата при язовирната стена, после към седловината за хижата и от там надясно до върха, kaто така направих на връщане, а на изкачване поради гръмотевично- дъждовната прогноза зацепих направо по реброто към върха.
Който реши нещо подобно- по- добре да стигне до язовира от към Велинград или Белово, при Сестримо правят ремонт на пътя и заобокалянето е ужсно!
И малко снимки:
http://andimit.snimka.bg/mountain/do-vr-h-belmeken.834817.34019908
Всичко най!


Последната промяна е направена от andimit на Нед Сеп 14, 2014 6:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Сеп 14, 2014 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Хубава разходка си си направил, само не е ли малко в повече пътя за една еднодневка Rolling Eyes
Много пъти се спирам от такива еднодневки защото изходното място ми е далече. Sad

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Сеп 14, 2014 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Не е много пътят. Години наред правя еднодневки из Рила, като Белмекен ми е най-близо. Вчера бях на Мальовица. Ставане в 5, тръгване 40 минути по-късно. След зареждане на Садово и кафе на разклона за Септември, малко преди 10 бях на ЦПШ. В 17 и четвърт отлепих обратно. Проблем не виждам. Софиянци и пловдивчани сте по-близо до Рила.
Нед Сеп 14, 2014 6:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
andimit



Регистриран на: 19 Юни 2007
Мнения: 284
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Не толко много пътя колега- от София тръгнах към 9:30 и горе на язовира бях в 11:30.
После 4 часа ходене/ със снимките и обяда/и в 15:30 бях при колата, после след около 2 часа каране бях до х. Лайпциг в твоя Пловдив- така че става.
.... виж Вихрен ми идва тегаво за един денSmile


Последната промяна е направена от andimit на Нед Сеп 14, 2014 9:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Сеп 14, 2014 8:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Ами то за това са е направили темата за срещи и уговорки хората.
Какво ви пречи да го обявявате, и от Хасково например до ЦПШ се минава през Пловдив и се мятам Аз или някой друг и хем колата пълна хем по- евтино на всички хем по- весело. Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Сеп 14, 2014 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
И всички рилски еднодневкаджии от 13 септември са си допивали в Пловдив. Някои в хотел "Лайпциг", други в Кючук Париж.
Нед Сеп 14, 2014 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
andimit



Регистриран на: 19 Юни 2007
Мнения: 284
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
andimit написа:
Не толко много пътя колега- от София тръгнах към 9:30 и горе на язовира бях в 11:30.
После 4 часа ходене/ със снимките и обяда/и в 15:30 бях при колата, после след около 2 часа каране бях до х. Лайпциг в твоя Пловдив- така че става.
.... виж Вихрен ми идва тегаво за един денSmile

Smile
Нед Сеп 14, 2014 9:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov