ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
К-Е за 5 дни - II кръв
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
К-Е за 5 дни - II кръв
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Много лошо време... то да е само кал иди дойди, ама и сняг е валяло Sad
Райко защо не изчака малко, дават уж от другата седмица циганското лято?
Много упорит човек, не го плаши хипотермията. Laughing
Продължавам да стискам палци, дори и да не подобри рекорда пак ще е направил уникално каране при тези зимно-есенни условия Clap

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Сеп 25, 2014 10:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lucho Dimov



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 8

Мнение "Kаране при зимно-есенни условия..." Отговорете с цитат
Здравей Мариана,
имах възможност да поговоря с Райко преди да тръгне. Останах с впечатлението, че т. нар. "рекорд" не му е толкова важен или поне, че не е най-важното в случая.
Пък и нали самият той никъде не е писал нищо за "рекорд"? По-скоро е писал, че "...смятам да се слея с Балкана за няколко дни, на които да се наслаждавам и в последствие, когато се сетя".
На мен лично това ми звучи супер яко...
Пък и по всичко изглежда, че вече се е "слял" с Балкана. Чух го и преди малко. Продължава напред... Трудно му е наистина при тези "зимно-есенни условия", както ти си се изразила, но продължава.

_________________
Friends 4 Ski & Board! U2...

Последната промяна е направена от Lucho Dimov на Чет Сеп 25, 2014 12:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Сеп 25, 2014 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maratonec



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 74
Местожителство: Австралия

Мнение Отговорете с цитат
Времето е само за истински фенове, търсачи на приключения и откачалки. Давай Райко!
Чет Сеп 25, 2014 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jimmy



Регистриран на: 19 Апр 2011
Мнения: 138

Мнение Отговорете с цитат
Бях последните дни по билото на Балкана често....отвратителни условия, а предвид целта на Райко - бих казал нечовешки...

Дано енергията, волята и късмета да му стигнат! И дано да се отвори някакво циганско лято следващите няколко дни! И най-вече да се изкефи Very Happy Стискам палци яко.....
Чет Сеп 25, 2014 3:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Re: "Kаране при зимно-есенни условия..." Отговорете с цитат
Lucho Dimov написа:
Здравей Мариана,
имах възможност да поговоря с Райко преди да тръгне. Останах с впечатлението, че т. нар. "рекорд" не му е толкова важен или поне, че не е най-важното в случая.
Пък и нали самият той никъде не е писал нищо за "рекорд"? По-скоро е писал, че "...смятам да се слея с Балкана за няколко дни, на които да се наслаждавам и в последствие, когато се сетя".
На мен лично това ми звучи супер яко...

E чакай де, може да успее. Още няма нужда от увър... опс, тълкувания на думите.

Първото му изречение за намеренията в първото мнение е нещо като "да пробвам дали може да се мине за по-малко от 5 дена".
Сливане ще има, особено с калта. Хубавото време беше предната седмица. Сега ще е бавничко, но пък с повече приключения.
Чет Сеп 25, 2014 3:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Лично не го познавам Райко, за мое съжаление, защото той е един от вдъхновителите ми за Ком - Емине. Но достатъчно знам за него, за да не казвам това за рекорда като някакъв намек, че трябва да успее или пък че си мисля, че това му е основната цел.
Напротив, от пътеписите му виждам, че е истински ком-еминеец и целта му е Емине Smile
Дай Боже да я стигне, дори и да не е за пет дена Smile
Ако пък напише и още един пътепис след това... Very Happy Знам, че тая работа с писането е по-трудна и от карането, ама аз да си кажа, че феновете искат разказ Rolling Eyes

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Сеп 25, 2014 5:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Докъде е стигнал вече??
Пет Сеп 26, 2014 9:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
azoic



Регистриран на: 11 Юли 2012
Мнения: 10

Мнение Отговорете с цитат
Все още не сме се чули с Райко, но от връзка с други хора разбрах че снощи е бил на Ехо и към 10:30 (днес) все още не е тръгнал по пътеката.
За сега не се предава. Надявам се да успее да премине Ботев днес, но в това време по Купените едва ли ще е много приятно.
Като се чуя с него по-късно днес пак ще пиша.
Пет Сеп 26, 2014 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
azoic



Регистриран на: 11 Юли 2012
Мнения: 10

Мнение Отговорете с цитат
Преди малко се чух с Райко. Почива си на "хижа" Добрила. Днешния ден е релаксирал, но продължава напред.
Пет Сеп 26, 2014 9:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Райкооо! Още ден, два и снега може да свърши. Въпреки, че Емо Чолака дава някви кодове за изтока по морето... давай, не остана, ще е лудо начинание в сняг и студ... Абе, дай момче, с теб сме и все пак, Умната...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Сеп 26, 2014 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е то добър релакс е било в това гадно време от Ехо до Добрила Laughing
От утре уж дават оправяне, тъкмо Райко ще може да направи един плаж като стигне Wink

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Съб Сеп 27, 2014 12:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
От страницата във фейсбук:
"РАЙКО НА "РАЙ"
Днес "Този горе" е поставил Райко на жестоко изпитание. Към мозайката от мъгла, минусови температури и сняг, е добавил допълнителна "екстра": силен вятър с ураганни пориви.
Който е попадал в района на връх Ботев в такова време, лесно ще се досети за какво става въпрос. Който не е, трудно може да си го представи. (Всъщност може и да може - ако Райко опише това свое преживяване в типичния си неподражаем стил*.) Самият Райко сподели, че през целия ден не е виждал "нищо друго освен кристалчета" и, че със сетни сили е удържал колелото, за да не му се наложи да го търси някъде около Калофер...
В крайна сметка вятърът е запратил Райко на хижа "Рай". Той остава там до утре, за да продължи "до край, до морето..."
* "Ако пък напише и още един пътепис след това... Знам, че тая работа с писането е по-трудна и от карането, ама аз да си кажа, че феновете искат разказ". (коментар от форумите)"

Не мога да реша дали е оправдано такова упорство или си е откровена глупост Laughing
При всички положения обаче ком-еминеецът в мен казва "Продължавай към Емине!"

П.П. Ама как ме цитират - коментар от форумите Laughing Че аз съм жив човек и си имам ако не име, то поне псевдоним Wink И форумите са Планинарски форум Wink Не се заяждам, по-скоро ми стана смешно Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Съб Сеп 27, 2014 10:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
azoic



Регистриран на: 11 Юли 2012
Мнения: 10

Мнение Отговорете с цитат
Мариана е казала всичко Smile
Преди малко се чух с Райко, добре е и утре продължава напред Punk
Съб Сеп 27, 2014 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
azoic написа:
Мариана е казала всичко Smile
Преди малко се чух с Райко, добре е и утре продължава напред Punk

Браво -- утре и слънцето ще му се усмихне по онзи неподражаем начин, след буря.
Съб Сеп 27, 2014 10:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Това, което прави Райко в момента е просто невероятно! Със сигурно ще постави рекорд - за най-бързо зимно преминаване.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Съб Сеп 27, 2014 11:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov