ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.

Ще дойдете ли?
Да
0%
 0%  [ 0 ]
Разбира се
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 0

Автор Съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Re: срещи разни Отговорете с цитат
fena73 написа:
tzezko написа:
Същевременно съм подговил и алъш- вериш със значки- по левче парчето.

Аако има заралия на срещата-оторизирам го да грабне двечки-плащам по 1.50 послеWink
Ти що няма да одиш?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Окт 02, 2014 10:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм по простите маршрути.Ши дода!И ши му купя значки! На @Fena:))

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Окт 03, 2014 12:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Имаме сбирка по случай празник на нашето дружество +премаркиране на някои пътеки около х.Морулей...
а и много срещи ще станат тая есен-земем да си омръзнемWink
мерси предварително на наш`та граЦка мацка/rain/ Smile
Пет Окт 03, 2014 8:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Активизирайте се желаещите, че в хижата има запитвания за легла и от други места, та да не стане тесничко.
Пет Окт 03, 2014 1:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
А сами ли трябва да се направи резервацията или някой дава обща информация на хижатаQuestion

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Окт 03, 2014 4:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
А сами ли трябва да се направи резервацията или някой дава обща информация на хижатаQuestion


Самотек бате. Те на Узана даже не знаеха, че ще им тъпчем тревата в събота. Ама вече знаят.
Пет Окт 03, 2014 4:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
А от колко часа е мероприятието?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Окт 03, 2014 5:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Готово запазих места, някой с предложения за преход,
Мисля си нещо от Скобелево нагоре, на връщане през Кадемлията и надоло към Тъжа?

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Окт 03, 2014 6:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Ей, много забравяте. Нали идеята беше всеки да може да реши в последния момент, да може да реши дали ще остане, да може да реши дали да е на хижата, на хотел или на палатка. Няколко човека вече писаха, че ще разпъват шатри. това си е тяхно решение. Други казаха, че ще дойдат.... може да поприказваме ида си идат. Аз обещах, че ще ви чакам преди 12 в събота и ще се опитам да почерпя. Незнаейки колко ще сте, съм пестелив на обещания. Вол във Волвото няма да има. А няколко кила ракия - със сигурност.
Пътя всеки сам избира. Аз не мога да тръгна от Ясеново и да съм там в 11.
Пет Окт 03, 2014 8:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Прав си нека всеки сам да решава какво да прави и да се оправя. Че то иначе ще стане пак една лигава и мрънкаща. Поне обаче обяви един час за начало на сБирка. Примерно 14-16-18. Всеки да си направи преценка кога да тръгне и колко да се размотава.
Пет Окт 03, 2014 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Прав си нека всеки сам да решава какво да прави и да се оправя. Че то иначе ще стане пак една лигава и мрънкаща. Поне обаче обяви един час за начало на сБирка. Примерно 14-16-18. Всеки да си направи преценка кога да тръгне и колко да се размотава.

Най- добре ще е да е вечерта примерно 19ч.
така и тези които ще правят преход ще са пристигнали и тези които са на работа и ще палят колите по обед и те ще са пристигнали.
Това не пречи като се съберат хора по обед и да се почнат, вечерта втори тур и така Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Съб Окт 04, 2014 7:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Ами че вие, дето ще сте от петък, сте дали най-ранния час. Аз обещах да съм в събота по обяд. Който дойде по-рано, по-рано ще се включи в моабета. Останалите ще са по-жадни и ще догонват.
Нед Окт 05, 2014 5:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Нещата малко се промениха. И ние сме от събота, ама от рано. Щом казваш 12, значи ще има време и за малко разходка до Исполина. До тогава
Нед Окт 05, 2014 10:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Е, малкия Исполин и аз ще го кача. А от Стара Загора ще взема Йоцкан, ако не се е случило нещо. Приемам за верни уговорките от четвъртък вечерта, че все нещо излиза. Дори и за хасковската група сме уж сигурни само аз и жената, макар че плановете бяха за две коли с шест човека.
Абе, не сме под пагон да се стряскаме дали точно на секундата ще сме в строя. Ще се намерим.
Ако се търсим с телефони из поляната, моят е 0884-37-48-39 /Коцето/. Трябва да има обхват заради хотелите.
Пон Окт 06, 2014 8:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
+1, за 2-я под ?
Сря Окт 08, 2014 7:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 8 от 9

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov