ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Класическо - от Безбог до Тевно през Джангалската порта
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Класическо - от Безбог до Тевно през Джангалската порта
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
bialk написа:
Дидо, сигурно тая снимка след дъжд си я правил, та се посъбрало малко водица в горните гьолчета Very Happy



Той е тарикат, носи си вода за снимките! Tooth
Пет Авг 24, 2007 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Това е щото обичам да си мия апарата както е известно Tooth Bleh
Пет Авг 24, 2007 5:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Нещо разбрах, че си се качвал по Каменица съвсем наскоро. Мене гледките от този връх ми липсват в колекцията, а и пътя ми е малко неясен Rolling Eyes Вземи да напишеш ако имаш време и мерак нещо по въпроса докато са ти пресни спомените ... Very Happy


Дай да изчакаме Катя да довърши разказите в картинки пък после ако има нужда ще доразеснявам. Съмнявам се, че има нужда... знам колко си запален по Пирин, а моите познания са меко казано скромни... Respect
Между другото мисля, че от 6-ти няма да е лошо да заформим един 4-дневен тур. Навитаци има ли ?

_________________
Който пие бира не умира!
Пет Авг 24, 2007 6:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
bialk



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 53

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:


Абе Мустафа, да бъда честен докато Ники не ми обърна внимание на този факт, съвсем откровено си вярвах, че самодивските езера са само 3. Аз затова нарочно съм ги снимал от Кралев двор де. Иначе точно тогава беше пика на сушата, дъждовете се изсипаха една седмица по-късно (свали снимката и виж EXIF-а, там стоят всички оригинални данни, вкл. деня и часа на снимане). Като се има предвид и екстремната суша, може би Ники е прав за това, че не пресъхват.


Да, така си е. Аз минах през този циркус на 14.07.2007 год. - вода си имаше и в горните езера. Ти сигурно си бил там няколко дни след мен /EXIF-а на снимката не показва датата и часа заради преоразмеряването с PS CS3/.

А дали авторът на статията за Самодивските езера в Wiki посещава този форум? Определено статията се нуждае от малка редакция.
Пет Авг 24, 2007 6:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Ники, едно уточнение.

Това ли е въпросният гребен Ушиците?


Абе, Цеци Wink
Няма какво да завиждаш.. май аз трябва да завиждам за съботите и неделите Very Happy
Пък може и да допълниш нещо, ако искаш, винаги има друга гледна точка ..
Съб Авг 25, 2007 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
Ники, едно уточнение.

Това ли е въпросният гребен Ушиците?


Абе, Цеци Wink
Няма какво да завиждаш.. май аз трябва да завиждам за съботите и неделите Very Happy
Пък може и да допълниш нещо, ако искаш, винаги има друга гледна точка ..


Това в правоъгълничето е началото, първия връх от гребена Ушиците - Кота 2822. До него вдясно е Кота 2814, като след това до Малка и Голяма Стража по гребена са само стърчащи жандарми - няма изразени върхове. Самия връх Малка Стража е също една такава канара, но го броят връх. Виж Голямата Стража, последния ясно изразен по хребета, си е наистина връх.

Ако има още нещо ще се обадя довечера пак. Нещо ме прихвана крастата да ходя на Триград и сега нямам време. Тръгвааам BG
Нед Авг 26, 2007 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
[quote="bialk"]
dido написа:


Да, така си е. Аз минах през този циркус на 14.07.2007 год. - вода си имаше и в горните езера. Ти сигурно си бил там няколко дни след мен /EXIF-а на снимката не показва датата и часа заради преоразмеряването с PS CS3/.

А дали авторът на статията за Самодивските езера в Wiki посещава този форум? Определено статията се нуждае от малка редакция.


EXIF-a не го махам нарочно, на панорамните снимки го няма разбира се, че са съставни, но на всички други си стои - преоразмераването не маха EXIF-a.

На тая статия ще и дойде времето да се оправи, ама само тя ли е - ако знаеш колко други езерни групи са объркани... Laughing
Нед Авг 26, 2007 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
dobrudjan4e написа:
...
Между другото мисля, че от 6-ти няма да е лошо да заформим един 4-дневен тур. Навитаци има ли ?


... в Пирин надявам се, щото аз съм там де Very Happy
Нед Авг 26, 2007 9:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov