ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Къде са модераторите когато ни трябват
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Къде са модераторите когато ни трябват
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Само да уточня, че няма и капка ирония в написаното по-долу и съм сериозен ...... като инфаркт.

По-добре късно отколкото никога.
Трябваха ми месеци, за да загрея днес, че Цецко макар и не това да му беше целта, реално направи за мен повече добрини отколкото всичките ми приятели взети заедно през целия ми осъзнат живот.
Не самите действия, а по-точно реакцията, която последва от тях, ми отвориха очите за някои неща, които преди и за миг не съм се съмнявал, че е възможно да се случат в този форум, място което досега възприемах като като един уютен и лишен от всякакви лоши чувства виртуален дом.
Затова Цецко, моля те, приеми моите благодарностти за това, че ме излекува от наивността ми.
Длъжник съм ти за това, което направи за мен!


Очевидно говориш за грубия опит за тролене на форума през ТОР.
И аз като тебе - форума беше чисто и приятно място за отмора, докато не се появи един отявлен провокатор, който се опитва да настрои маса хора един срещу друг, криейки се като плъх в канализацията.

Тука иде най-лошото. Модераторите ще трябва да си дадат непланиран зор да захлопнат капака и да пуснат водата, та повече плъхове да не могат да нахлуват в нашия приятен форум.
Та така де, разбирам те напълно ... Cool

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Окт 14, 2014 7:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Знам какво имаш предивид; и не си прав.
Отношенията ти с Цецо се решават на маса или поне на ЛС, няма какво да занимавате хората с глупости, еле пък мене да ти местя душевните отпадъци в кофата.

Увлечен си да се правиш на жертва без да забелязваш, че оня бастун rodo прави опасен прецедент, който може практически да разбърка целия форум. Че и му пригласяш, на всичкото ...
Земи се стегни!

П.П. Трети месец ти пиша да се регнеш в системата и да пускаш там билетчета с траци, вместо да ги подмяташ като салам из форума ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Окт 14, 2014 8:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Още ню-ню и темата заминава, където ще и е мястото. Rolling Eyes
Иво, не ме карай да си променям мнението за тебе и да те сложа в графа "чугун". Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Окт 14, 2014 8:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
...
П.П. Трети месец ти пиша да се регнеш в системата и да пускаш там билетчета с траци, вместо да ги подмяташ като салам из форума ...


_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Окт 15, 2014 8:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rodo



Регистриран на: 16 Мар 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Какво разбрахме от тази тема:

1. Логване през ТОР във форума = тролене.
2. Поискване от модераторите да се спазват и прилагат ОБЯВЕНИТЕ правила = тролене.
3. Който поиска да се се трият или местят личните нападки = плъх,трол,бастун,провокатор и т.н.
4. Ристо Туристо е модератор,mislesht е модератор,dido и той е някакъв…хостър,може би и нещо друго (освен това кибритлия и много загрижен за интегритета на форума).
6. tzezko се увери че модераторите му симпатизират,набра смелост и реши да парадира с простотиите си дори и в тема в която би трябвало да е порицан.
7. vedrin се опита да направи високоинтелигентен пост като дискретно удари едно рамо на модераторите,осъди анонимността и се усъмни в това дали е възможна.Да Ведрине,за теб и дидо от техническа гледна точка съм напълно анонимен,за НСА може и да не съм,ама не ми дреме.

Пет Окт 17, 2014 9:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
Абе, 'що не идеш да си с...ш на друго място. Нещо не се вписваш в обстановката тук.
Пет Окт 17, 2014 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
rodo написа:
Какво разбрахме от тази тема:

7. vedrin се опита да направи високоинтелигентен пост като дискретно удари едно рамо на модераторите,осъди анонимността и се усъмни в това дали е възможна.Да Ведрине,за теб и дидо от техническа гледна точка съм напълно анонимен,за НСА може и да не съм,ама не ми дреме.

Явно ще бъде полезно да поясня, че в случая имах предвид по-скоро друг вид неанонимност -- всичко написано съдържа някаква информация за този, който го пише. Колкото повече -- толкова повече. Написаното, освен за изграждане на някакво субективно мнение за автора му, може също да се анализира с разни средства за сходства с други достъпни текстове [1]. Това занятие невинаги е много успешно, но понякога води до интересни и може би неочаквани резултати, а също е и доста активна област на научни изследвания, при това не от вчера [2]. В последнo време се появяват дори предложения за използването на този подход за непрекъсната аутентикация на потребителя -- само на базата на това, което той пише [3,4].

[1] http://en.wikipedia.org/wiki/Stylometry
[2] http://scholar.google.com/scholar?hl=en&as_sdt=0,5&q=stylometry
[3] http://ieeexplore.ieee.org/xpl/login.jsp?tp=&arnumber=6838654
[4] http://ieeexplore.ieee.org/xpl/login.jsp?tp=&arnumber=6890938
Пет Окт 17, 2014 12:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
rodo написа:
Какво разбрахме от тази тема:

1. Логване през ТОР във форума = тролене.
2. Поискване от модераторите да се спазват и прилагат ОБЯВЕНИТЕ правила = тролене.
3. Който поиска да се се трият или местят личните нападки = плъх,трол,бастун,провокатор и т.н.
4. Ристо Туристо е модератор,mislesht е модератор,dido и той е някакъв…хостър,може би и нещо друго (освен това кибритлия и много загрижен за интегритета на форума).
6. tzezko се увери че модераторите му симпатизират,набра смелост и реши да парадира с простотиите си дори и в тема в която би трябвало да е порицан.
7. vedrin се опита да направи високоинтелигентен пост като дискретно удари едно рамо на модераторите,осъди анонимността и се усъмни в това дали е възможна.Да Ведрине,за теб и дидо от техническа гледна точка съм напълно анонимен,за НСА може и да не съм,ама не ми дреме.

1. Прекалената анонимност е съмнителна, особено ако включванията са приоритетно в теми с/у действия на модераторите;
2. Всеки има право да си иска, дори при нас мъжете е задължително Laughing ;
3. Триене - Тцъ - имаме си кошче за духовни отпадъци, само в изключително редки случаи се трие;
4. Това не го разбрах;
5. Къде е?!;
6. tzezko не съм го видял, че е писал такива неща, инак - в кошчето. mislesht да му мисли в ония теми и раздели;
7. vedrin е почетен член на форума по заслуги от фундаментално естество за дигиталното ориентиране в България - ти на старшината у канчето нема да гледаш. Wink

Къде е добронамереността???

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Окт 18, 2014 8:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov