ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Е4 2014?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Е4 2014?
Автор Съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Пролетта непременно ще мина тази отсечка, поне до Зекирица, оттам нататък съм ходила (и не, дори там маркировката не е каквато трябва да бъде на международен маршрут, при който е важно да се върви бързо, без да се оглеждаш като диверсант на всеки завой и разклон) Smile


Ама не можеш да отречеш, че има чар в това. Да се оглеждаш с очи отворени на 8, да търсиш и да се надяваш на маркировка. Инак малко вървиш ала "кон с капаци". Не че трябва да се оплаквам от маркиранто ти. Бях писал по- рано, че много ни помогна около Мечулица като бяхме с колелата - караш на пълна газ и не го мислиш на разклона накъде си или да правиш справка с онази Адска машинка. Ох, другия месец като ме уволнят пак и като я върна, как ще ми липсва ... само за статистика де. И едно от мен - то не е само да имаш ГПС, трябва да знаеш как да го ползваш. Аз например се сещам за него чак като свърши маркировката и видя, че съм се зачукал... и то не че ми е зор, ами да не губя излишно време в търсене, ама се губи "ФЪН-а" (тази хубава българска дума), като се оазимутиш овреме. Ма така то - губиш едно, получаваш друго. Аз съм пример за човек, който може да се загуби на най- неподходящото място. Сега точно изгледах най- после филма за КЕ и в съзнанието ми изплува как се загубихме още преди да тръгнем от изворите на Камчия. Смях, срам, ужас! Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Нед Ное 16, 2014 9:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пацко, отричам Very Happy Никакъв чар няма за мен, ако трябва да мина близо 40 километра на ден да ги увеличавам с още докато търся маркировката Smile Дори и да съм изпадала в заблудата, че е забавно, Ел Камино ме излекува от подобни глупости и разбрах какво е да вървиш спокойно, радвайки се на самото вървене и гледките, без притеснение, както се казва - да вървиш и да пееш, дори буквално Smile
Друга работа са кратките излети и походи, там вече лутането е приключение, ненапразно ходим още без GPS Wink

Благодаря на всички, които пишете тук Smile Не мислете, че като сме на различно мнение, не оценявам това че се включвате със съвети и информация Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Нед Ное 16, 2014 9:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Пацко, отричам Very Happy Никакъв чар няма за мен, ако трябва да мина близо 40 километра на ден да ги увеличавам с още докато търся маркировката Smile
Благодаря на всички, които пишете тук Smile Не мислете, че като сме на различно мнение, не оценявам това че се включвате със съвети и информация Smile


Съгласен съм с теб за последното ти изречение, но и не искам мантинела и осова линия по международните маршрути обаче. И искам да ми обещаеш, че няма да увесиш по дърветата от Ком мидички и рапанчета към Морето! Шегичка, нали разбира Smile Само ме е страх да не стане като с езерата в Рила, инак маркировка е хубаво, полезно и добро! Smile Croc Croc Croc Croc Croc Croc Croc Croc Пууу 3 минути я търсих тая иконка и докато натискам и не виждам, че излиза, излязла няколко пъти... Ай пък някой път мое пием истински, ако взема да се появя на нещо организирано, ама ...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Нед Ное 16, 2014 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Бъркането след Клисура е доста преди дадения в Жълто 1 разклон.
След откритото като се влезе в гората, на 3-4 места близо едно до друго има разклонения.
На първото по средния,второ десния,трето поехме пак десния грешка вярно средния,последно по левия.
Това до колкото си спомням,но на место ще се оправим мисля,при мъгла ще е трудно.
Има си марки но са избеднели и са зелени,а не червени, като някъде са и такива.
Ние ще се справим,за други да не е голямо забатачване.
Пон Ное 17, 2014 9:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov