ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Снимки и коментари за форумната среща на х.Мечит 22.11.2014г
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Снимки и коментари за форумната среща на х.Мечит 22.11.2014г
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Снимки и коментари за форумната среща на х.Мечит 22.11.2014г Отговорете с цитат
Получи се добре, което мисля не е изненада за никого Wink
На първо място - благодаря на Ристо за всичко което направи за да се осъществи тази среща. Вдигна летвата високо, да му мисли следващия път, ще искаме пак да е така Wink

Благодаря на всички съфорумци за интересните истории, които споделиха с мен, за компанията и за чувството им за хумор Very Happy
На Кольо с китарата Smile
И на Наско, който изнесе тортата до хижата Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Нед Ное 23, 2014 5:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Кратък фотоотчет от срещата:
тук
Нед Ное 23, 2014 8:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
staria



Регистриран на: 13 Ное 2010
Мнения: 218
Местожителство: гр.Ботевград

Мнение Отговорете с цитат
Срещата наистина се получи. Рядко може човек да види толкова усмихнати хора заедно. Благодаря на всички, които дойдоха. Специално искам да благодаря на Ристо Туристо - организацията ( както каза Мариана 1000 ) беше много добра. Имахме късмет и с времето - горе беше страхотно. Снимки.
Нед Ное 23, 2014 8:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Кажете сега, хората дето държат речи кои са? Ристо си има надпис, ама другите Smile Па и Балканджията ми е чудно кой е от снимките? Ако изобщо е бил де?
Нед Ное 23, 2014 9:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
DHG написа:
Кажете сега, хората дето държат речи кои са? Ристо си има надпис, ама другите Smile Па и Балканджията ми е чудно кой е от снимките? Ако изобщо е бил де?

Именувани са вече фотките Very Happy
Няма Балканджия ..... няма литри анасонлийка ... (добре , че си носехме) Laughing
Нед Ное 23, 2014 9:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
И аз се присъединявам към всички мнения и благодарности по горе и съм доволна от многото свежи и читави хора!
Благодаря на @iozkan за това ,че ни вози с Яни,като внимаваше да не ни става зле .Smile Smile Smile
До скоро на всички!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Нед Ное 23, 2014 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение . Отговорете с цитат
Срещата на Мечит положи ново начало на нашите форумни срещи . Ристо Туристо се беше погрижил не само за организиране на битовите въпроси , но и за тематична вечер ,посветена на проф.Асен Христофоров , представяне на нашите колеги ,написали пътеводители за Стара планина и Пирин , както и обсъждане на наболели въпроси за туристическото общество.
Благодарности на Ристо Туристо , на Яница ,която направи и украси тематично вкусната Планинарска торта .
Staria i dobrifin , снимките са много хубави .
Поздрави на всички присъствали , с надежда да участваме всички в начинанията на колегите за изграждане на заслони и чешми , подновяване на стари маркировки .
Нед Ное 23, 2014 11:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Според мен на Мечит бе дадено началото на нещо голямо. Нещо се случи. Атмосферата бе много по-различна и от Козя стена и от Узана. Имаше дух на група. Голяма група, съставена от отделни малки групички, събрала се защото обича планината, обича красивото, недоволства от глупостите и бездействието на разни организации и най-вече иска и прави неща които са в полза на останалите туристи. Вярно всеки си има отделна кауза и район на действие, но си мисля, че след този слънчев Мечит вече свирне ли някой ще се отзоват доста помагачи. За себе си съм щастлив че се запознах с толкова нови и различни хора.

Ристо Туристо заслужава адмирации. За избора на това чудесно мястото, за нагърбването с цялата организация, за доброто посрещане на всеки и за тематичната вечер, която бе подготвил.
Ристо


Яница (Mariana 1000, Iori или както и да се казваш всъщност Laughing ) тортата бе чудесна


Dido извинявай за повторното запознанство Confused. Наздраве


Kent разбира се. Интересна личност. Геокешинг - каквото и да значи Very Happy


Speedy (проф. Даутов) се беше раздвоил душевно в опита си да разясни дали левия или десния връх е Джангала. Нищо важното е че Джангал има и се намира в Пирин. Другото са подробности


Проф Николай Аретов, издател на книгите за Асен Хростофоров. Последният само съм го чувал, но моят рецензент (съпругата) каза че ще го изчете. Сигурно и аз някой ден. С първия побъбрихме - готин човек


Повечето се разходихме до билото, някои даже се опитаха да качват и Мечит. Гледките бяха приказни.



Е имаше и луди хора като този индивид

дето газиха по тъмното сняг до кръста през върховете. Няма да мога да ги изброя всичките, но са ясни кои са.

Разбира се имаше и снимка за спомен


на която не са всички присъстващи. Организатора да каже колко бяхме.

За съжаление не дойдоха много хора. Някои от тях липсваха осезателно. Те си знаят кои са.

Те това е. Всички снимки тук
Пон Ное 24, 2014 12:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Димо задобряваш с фотките.......радвам се , че сте се събрали и изкарали добре.Забелязвам , че Ванката Гърбев и Яница сигурно са загубили някой бас Very Happy Very Happy Very Happy и двамата без коса???? И много ме е яд, че не успях.....
Пон Ное 24, 2014 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Няколко впечатления и от мен (доколко са адекватни, незнам, то алкохолът никому не е простил Smile ):
Първо, винаги съм се отнасял някак резервирано към идеята, че подобни срещи наистина имат нужда от организатор, но този път Ристо особено се беше постарал и това беше видно за всички. Културната програма също беше на място - чак да се зачудиш как толкова подпийнали хора млъкнаха дисциплинирано и се нагласиха чинно да слушат. Smile
Другото, което ме изненада бе, че предвид шумния ентусиазъм, с който се посрещна тази идея за форумна среща в Рила, новите лица измежу присъстващите съсвем не бяха толкова много. Опитвам се да си спомня, но ако не броим самоковската и неврокопската група, също четата на Шогуна, (които пък от своя страна са софийските ни планинарски другарчета, с които често си ходим), останалите си бяхме обичайните на тези мероприятия. Може би затова и атмосферата става все по-задушевна от среща на среща - защото хората все повече се опознават.

По време на самата среща не съм снимал, затова ще пусна няколко снимки от прехода.
Времето двата дена беше чудесно за ходене във високата планина. Ние тръгнахме от ЦПШ. Многото сняг ни изненада обаче - в сравнение с предната седмица, когато обикаляхме в района на Рибни езера и когато така и не си извадих гетите от раницата, този път нещата отрано загрубяха. Голям зор беше издрапването до Поповокапски превал.
Ниски и Йосарян(Живко) по време на затъването под билото.

След превала гледахме да държим издуханите части по билото и се придвижвахме по-бързо.

Почти сме излязли на Лопушки / Попова капа.

Последното спускане, преди да стъпим на Кайзеровия път. Слънцето огравя за последно този ден Мусала и Скакавците.

Ели и Вальо отснимват залеза от билото.

Витоша.

Подсякохме Мечит вече по тъмно. Очаквахме партина до него, но с изненада установихме, че никой не се е качвал до върха през деня.
Пон Ное 24, 2014 3:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение igurbev Отговорете с цитат
Естествено Мечит е оставен на баш джедайте , но в неделя доста хора са използвали вашата партина Smile
Много красиви отблясъци сте хванали на хоризонта Скакавците - Мусала .

Браво , Димо Колев , добър репортаж си направил на всичко Smile !
Пон Ное 24, 2014 4:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
аз много не ходя на срещи, но тоя вид ще са изключение. допаднаха ми и мястото и формАта на срещата и особено хората. поздрави на всички и голямо благодаря Very Happy
Пон Ное 24, 2014 5:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dobrifin написа:
DHG написа:
Па и Балканджията ми е чудно кой е от снимките? Ако изобщо е бил де?

Няма Балканджия ..... няма литри анасонлийка ... (добре , че си носехме) Laughing


Balkandjiq написа:
Mariana1000 написа:
Второ - ако реша да направя някоя форумна торта, ще има ли желаещи да я ядат или само ще се пие на тази среща?

Супер.За мезе на ракията.
Зимай я!Дори и никой да я не яде-аз ще я изям сам.Без значение колко е голяма.
То така или иначе аз колкото голяма мога да изям-ти толкова голяма не можеш да донесеш,така че...
P.S.Сега видях че търсиш и кой да помага с носенето-споко-ако не намериш кой да я носи-мога да я изям още долу.


Подведена от тези думи, направих форумна торта, стигнах до Говедарци и установих, че много голяма и обемиста, пустата му торта Sad
Та седнах да чакам Балканджията да мине и да я изяде, да ме отърве от носенето.
И чаках, и чаках, и чаках... Cold

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Ное 24, 2014 6:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Подведена от тези думи, направих форумна торта, стигнах до Говедарци и установих, че много голяма и обемиста, пустата му торта Sad
Та седнах да чакам Балканджията да мине и да я изяде, да ме отърве от носенето.
И чаках, и чаках, и чаках... Cold


..ми то такава голяма торта!Ако човека е по дребничък,как би я домъкнал до хижата!Sad Добре че Наско и @iozkan навремe минаха! BG

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пон Ное 24, 2014 6:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
И форумно хоро се виеше Laughing
цък
Удри , стъпи , здраво Laughing
Пон Ное 24, 2014 8:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov