ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Приятели и съфорумци, бихте ли дали един глас за мен?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Приятели и съфорумци, бихте ли дали един глас за мен?
Автор Съобщение
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Приятели и съфорумци, бихте ли дали един глас за мен? Отговорете с цитат
Здрвейте на всички приятели на планината, участвам в един конкурс на National Geographic, от който искам да отбележа че няма да спечеля никакви пари(понеже имах подобен въпрос) и молбата ми към вас е, ако можете да дадете по един глас за мен Smile От малък съм сред природата, пещери, гори, скали, води и т.н. и много бих се радвал да взема участие в част от предавания им Smile Благодаря много!
http://explorebg.natgeotv.com/profile/1531

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Пон Яну 26, 2015 9:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти! Не мисля, че има значение каква е наградата.(поради въпроса където са ти задали) И аз мислех да участвам, но се отказах. Имаш един глас и успех в надпреварата.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пон Яну 26, 2015 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Здрасти! Не мисля, че има значение каква е наградата.(поради въпроса където са ти задали) И аз мислех да участвам, но се отказах. Имаш един глас и успех в надпреварата.

Благодаря много!Аз се записах на майтап, но доста приятели ми "бутнаха по едно рамо" и ме държат на хубава позиция, за което им благодаря, както и на непознати като теб и още доста Smile Най- вероятно си мислят, че едва ли не имам някаква финансова изгода...и нали знаеш българина как мисли в такава ситуация Smile

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Пон Яну 26, 2015 10:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И аз гласувах, дано да имаш късмет, пък първо да не ни изложиш като те изберат, второ да се похвалиш и да разкажеш тук Wink
Лошо няма, ако имаш финансова изгода, да се печелят пари не е срамно Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Вто Яну 27, 2015 12:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Цецко, имаш едно рамо и от мен. И аз се чудех дали да не участвам, е нямам като твоята интересна история, засега се въздържам. Успех на тебе и да разказваш! Smile Браво за приключението!!!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Яну 27, 2015 12:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря много, определено ще се похваля ако има резултата Smile А за историята гледах да я сбия по-накратко, защото лично за мен би било да досадно да тръгна да чета история от 100+ реда Smile

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Вто Яну 27, 2015 9:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Хайде и от мен едно съфорумско рамо
Вто Яну 27, 2015 11:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Айде и от мен за градското.... Very Happy Това Форягата ли е до теб на снимката, че немога да го позная с неопрена.Незнам кой те е казал , че в Мая Арапит сме се пробвали да източваме водата......... Very Happy Very Happy Very Happy /смея се неистово, как се източва такъв сифон от близо 60 метра/ ама това не е така, бях в експедицията 1992 г.


Последната промяна е направена от EXIIIT на Вто Яну 27, 2015 11:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Яну 27, 2015 11:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
имаш и от мен един. Успех
Вто Яну 27, 2015 11:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Айде и от мен за градското.... Very Happy Това Форягата ли е до теб на снимката, че немога да го позная с неопрена.Незнам кой те е казал , че в Мая Арапит сме се пробвали да източваме водата......... Very Happy Very Happy Very Happy /смея се неистово, как се източва такъв сифон от близо 60 метра/ ама това не е така, бях в експедицията 1992 г.

Да той е Smile Ами Алексей Жалов, даже пред сифона имаше маркуч сигурно 100 метра, в който един приятел си почиваше докато ни чакаше Very Happy Но наистина е немислимо как ще се източи толкова много вода Very Happy

Благодаря отново на всички бутнали рамо Smile

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Вто Яну 27, 2015 1:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте отново, остават броени часове до края, нека поясня накратко защо искам да изберат мен.Туристи, фотографи, катерачи, пещерняци и планинари в България има хиляди, НО пещерни водолази в България сме няма и 10 човека Smile Благодаря ви! До 23:59 часа е крайния срок Smile

http://explorebg.natgeotv.com/participants?page=2

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Чет Фев 19, 2015 11:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov