ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Deuter Aircontact pro 70+15, ремък за сваляемия капак

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Deuter Aircontact pro 70+15, ремък за сваляемия капак
Автор Съобщение
batpets



Регистриран на: 08 Май 2014
Мнения: 18

Мнение Deuter Aircontact pro 70+15, ремък за сваляемия капак Отговорете с цитат
Здравейте, отскоро се сдобих с тази раница. Взех я изгодно втора ръка, но се оказа че липсват допълнителните ремъци(презрамки), които се закачат на сваляемия горен капак. Докато чакам продавача да отговори дали ги има въобще, може ли да ми кажете дали се продават тези ремъци като отделен аксесоар.
Съб Мар 14, 2015 9:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
http://www.tashev.bg/shop/product_list.php?idcategories=76
Ето ти ленти, с катарами без катарами със закопчалки и тн.

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Съб Мар 14, 2015 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
batpets



Регистриран на: 08 Май 2014
Мнения: 18

Мнение Отговорете с цитат
Все пак ако някой има раница от същата серия ще е хубаво да ми го снима за да видя как точно е направен.
Нед Мар 15, 2015 2:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
batpets написа:
Все пак ако някой има раница от същата серия ще е хубаво да ми го снима за да видя как точно е направен.

Разходи се до някой магазин и го виж на живо, ако живееш в населено място където няма такъв магазин виж в Гугъл сигурно ще намериш няколко стотин изображения на тази раница.
Даже не е задължително да е същия модел, важно е само да е раница с + обем на Дойтер иготово. Wink

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Мар 15, 2015 4:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Re: Deuter Aircontact pro 70+15, ремък за сваляемия капак Отговорете с цитат
batpets написа:
Здравейте, отскоро се сдобих с тази раница. Взех я изгодно втора ръка, но се оказа че липсват допълнителните ремъци(презрамки), които се закачат на сваляемия горен капак. Докато чакам продавача да отговори дали ги има въобще, може ли да ми кажете дали се продават тези ремъци като отделен аксесоар.


Ако говориш за 4-те халкички на капака, там няма ремъци, така се продава. Smile
Нед Мар 15, 2015 10:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
batpets



Регистриран на: 08 Май 2014
Мнения: 18

Мнение Отговорете с цитат
https://www.youtube.com/watch?v=5buUg1oIQKA
говоря за ремъците които вади на втората минута. Доколкото знам тва го има само при PRO серията
Нед Мар 15, 2015 11:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3038

Мнение Отговорете с цитат
какво толкова си се загрижил за някакви ремъци. Това, което видях, е поредната изгъзица. Ако и да ги няма тея пущини, а пък липсата им за теб да е животозастрашаваща, нищо не ти струва да си купиш няколко ремъка от ташев или други подобни и да си ги пригодиш. Ако ти покажа моят дойтер на какво прилича след безбройните модификации, които периодически му спрятам като подобрения, няма да го познаеш- да може да носи при значително различен от предвидения от производителя начин ски,снегоходки, различен инвентар, да участва в летищни трансфери до Кавказ и централна Азия..... Но за моята няма кино, а тва го има при PRO++ серията, която само аз разработвам...
Пон Мар 16, 2015 1:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
batpets написа:
https://www.youtube.com/watch?v=5buUg1oIQKA
говоря за ремъците които вади на втората минута. Доколкото знам тва го има само при PRO серията


С тези ремъци самият капак става на малка раница. Хитро измислено.
Пон Мар 16, 2015 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
batpets написа:
https://www.youtube.com/watch?v=5buUg1oIQKA
говоря за ремъците които вади на втората минута. Доколкото знам тва го има само при PRO серията


С тези ремъци самият капак става на малка раница. Хитро измислено.

Хитро, ама не виждам особен смисъл от това портмоне дето се получава.....освен документи, пари и няккаква кутия с тютюн друго нищо неможеш да сложиш вътре.
Пон Мар 16, 2015 5:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
batpets



Регистриран на: 08 Май 2014
Мнения: 18

Мнение Отговорете с цитат
Вече си поръчах закопчалките, но не мога да видя как точно е изпълнението при кукичката от другата страна. Ако някой има нека да снима.
Съб Мар 21, 2015 10:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov