ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
От х Яворов до Синаница през Влахински и Гергийца
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
От х Яворов до Синаница през Влахински и Гергийца
Автор Съобщение
JimBoj



Регистриран на: 21 Юли 2009
Мнения: 157

Мнение Отговорете с цитат
Каня се след няколко дни да ходя от Синица към Яворов. Веднъж съм правил този преход в обратно посока и няколко човека от групата за последен път ги видях в планината, много е подходящ за отказване, като слязохме в дерето на Влахинска река тръгнахме по течението, загубихме марката и слязохме доста на долу, тогава нямаше още GPS, един часовник с висотомер обаче ни показа че сме доста ниско, не искахме да слизаме чак до пещерата. По едни стар пътеводител и по налучкване пресякохме реката на едно мостче и после право на горе намерихме марката. това е първата и последна подобна пътека, която виждам. Всъщност пътека няма, маркировката върви по най – добрия хоризонтал, но пътека няма, та си поизкривихме краката но по живо по здраво стигнахме.
Сега обаче ще го правим в обратния вариант от Синаца до Яворов и ми се иска да минем през Циркусите, ще ме бойна група от трима от онази порода дето Луд Умора няма само се поти, та ми се иска ако някой знае да даде някой полезен съвет.
За мен има три критични точки от Синаница как да влезем в Гергийския циркус има ли друг вариант освен от пътеката за Вихрен, преминаването от единия в другия циркус май не много проблемно, а после излизането от дерето и тръгването към Суходолския превал, дали има някакъв знак?

ПП Извинявам се че пиша в тази тема, но съм нов тук и не знам как е прието, дали да се отвара нова тема или да се пише в тази която е за същия маршрут. това ми се стори по логично, но ако не е съжалявам:
Smile
Чет Юли 23, 2009 1:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Миналата седмица минах по тоя маршрут, който описваш. Най-добре пусни нова тема в "Пирин". Там ще ти опиша това-онова. Текущата тема е за билно минаване през Вихрен.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Юли 23, 2009 2:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
didara



Регистриран на: 18 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
ръкопляскания ръкопляскания ръкопляскания ръкопляскания ръкопляскания Браво, браво! Много добре сте се помотали Smile

_________________
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!
Пет Юли 24, 2009 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov