ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Хижа Академик(Родопски партизани)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Хижа Академик(Родопски партизани)
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Ми дайте да спретнем една следваща среща там. В Родопите тъй и не сме били. Хем ще разберем става или не за хижа туй чудо. Rolling Eyes
Сря Апр 01, 2015 11:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Ми дайте да спретнем една следваща среща там. В Родопите тъй и не сме били. Хем ще разберем става или не за хижа туй чудо. Rolling Eyes


Заповядайте Very Happy
Чет Апр 02, 2015 10:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivantcho



Регистриран на: 09 Яну 2012
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
[quote="ensisaureus"][quote]Ами... тогава със съжаление трябва да констатирам, че сте сбъркали форума. Аз дадох препоръките си по принцип. Публикувайте обявата си в офроуд форуми, такива за автотуризъм.... за риболов.... Аз например практикувам освен туризъм и fly fishing, т.ч. близоста до Тамръшка река и подходящите условия на хижата биха ме привлекли, ако разбира се хижата не се превърне в свърталище на пияници, гюрлотиджии и т.н. - не понасям в планината хора, които пренасят най-ниските си страсти със себе си. Това по-лесно става с автомобил и по-трудно пеша. В родпите има хижи, на които чалгата се чува от 2-3 километра - не съм ги виждал отблизо Smile[/quote]

и на кого да разчитаме, бабичките, дето ме питат дали има чай по 10 стотинки Laughing И аз не понасям чалга и много , неща , но за толкова години в този бранш , съм свикнал на всичко, защото като ми дойде фактурата от енергото, никой не ме пита имам ли нямам ли пари. И какво разбирате под подходящи условия? Нека всеки си каже мнението. Затова съм пуснал тази тема, всеки да си каже претенциите, болките , желанията и всичко що го сърби Razz Laughing Twisted Evil[/quote]

Дори и да не съм чел предишните словоизлияния на този лаком арендатор, само това с "бабичките" ми е достатъчно, за да умножа по нула тази хижа в Родопа планина.
Чет Апр 02, 2015 2:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ivantcho написа:

Дори и да не съм чел предишните словоизлияния на този лаком арендатор, само това с "бабичките" ми е достатъчно, за да умножа по нула тази хижа в Родопа планина.

Да ти имам изводите!

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Апр 02, 2015 3:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
[quote="ivantcho"][quote="ensisaureus"]
Цитат:


Дори и да не съм чел предишните словоизлияния на този лаком арендатор, само това с "бабичките" ми е достатъчно, за да умножа по нула тази хижа в Родопа планина.


Явно , не си много наясно как се управлява подобен обект. Ако бях ЛАКОМ нямаше в продължение на 3 години да си набивам голяма част от заплатата, която получавам от трудова дейност , не от хижата, за да я съществува тя.
Чет Апр 02, 2015 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Виж - безплатен съвет...Не си длъжен да отговаряш на всеки още повече с този тон така няма да постигнеш нищо просто ще отблъснеш хората почва да се заформя вече негативното.......успокой топката и си гледай бизнеса
Чет Апр 02, 2015 4:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Виж - безплатен съвет...Не си длъжен да отговаряш на всеки още повече с този тон така няма да постигнеш нищо просто ще отблъснеш хората почва да се заформя вече негативното.......успокой топката и си гледай бизнеса


Знам, че не съм длъжен, просто ме дразни злобата на хората.........
Чет Апр 02, 2015 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
[quote="ensisaureus"][quote="EXIIIT"]
Ами като не искаш хората да *злобеят* да си беше мерил приказките за бабичките и чайчето им за десет стотинки.
Отношението към този който си взима чай за 50 стотинки и този който си прави обяд за 50лв трябва да е едно и също, иначе търговеца губи.
Този с чайчето към който отношението е било като към човек втора ръка ще разубеди 20 човека, те от своя страна всеки един от тях по още 20 и ....т.н.
За повечето хора тук, хижите не са самоцел, те са просто спирки по пътя в които могат да се подкрепят или преспят.
Малко са тези гуляйджии които ходят по хижи, за да се напият, наядат като прасета и да оставят седмичната си надница с която арендатора да си изплати S-класата.


Какво да се прави, като Поршето на жената трябва да изплатя сега, и на сестрата трябва да взема после нещо .......... Laughing BG
Чет Апр 02, 2015 11:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
[quote][quote="ensisaureus"]
Цитат:
[quote="ensisaureus"][quote="EXIIIT"]
Няма лошо да помечтаеш за Поршета докато си караш жигулката по черните родопски пътища.. Smile
Добра бизнес идея е да спреш водата в околностите на хижата, а и в самата нея.
Така всички ще са принудени да купуват бира и безалкохолно на двойни цени.
Който иска да преспи освен нощувката си доплаща ако иска калъфка за възглавница.
Чая да си остане на десет стотинки, но нека захарта да се продава отделно.
Приходите ще скочат. Уверявам те!
Изпитани методи са това.


Даже и по левче за тоалетна взимам и по три за банята Clap Jumpy Trampoline
Пет Апр 03, 2015 8:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Незнам как става това но цитатите не са мои а на ЗЕЦЕТО. Аз от година се мъча ама не ми се получава
Пет Апр 03, 2015 9:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Незнам как става това но цитатите не са мои а на ЗЕЦЕТО. Аз от година се мъча ама не ми се получава


Карай сега, важното е да е весело Rolling Eyes
Пет Апр 03, 2015 9:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivantcho



Регистриран на: 09 Яну 2012
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
Арендаторът не само е лаком, а е и много прост, защото с всяко "изакване" във форума, отблъсква все повече потенциални клиенти. Опитва се да бъде оригинален, но без акъл не става. Няма ли кой да му каже на този юнак един от най-важните закони на хотелиерството/хижарството - един доволен клиент го казва на 4-5 души, един недоволен, поне на 20.
Пет Апр 03, 2015 1:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ivantcho написа:
Арендаторът не само е лаком, а е и много прост, защото с всяко "изакване" във форума, отблъсква все повече потенциални клиенти. Опитва се да бъде оригинален, но без акъл не става. Няма ли кой да му каже на този юнак един от най-важните закони на хотелиерството/хижарството - един доволен клиент го казва на 4-5 души, един недоволен, поне на 20.


Вие бил ли сте ми клиент? Surprised
Пет Апр 03, 2015 2:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivantcho



Регистриран на: 09 Яну 2012
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
Не, не съм и няма да бъда.
Иначе мястото е много хубаво, преди години съм бил на празника на хижата.
Пет Апр 03, 2015 3:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ensisaureus



Регистриран на: 11 Мар 2015
Мнения: 29
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ivantcho написа:
Не, не съм и няма да бъда.
Иначе мястото е много хубаво, преди години съм бил на празника на хижата.


И как решихте , че съм алчен и прост , след като не ме познавате? Или дай да си правим проветрение на устната кухина, пардон гимнастика на пръстите?
Пет Апр 03, 2015 4:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov